|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi se spet zbujamo x-krat na noč
7.12.2005 9:34:02   
Bejba
Od kar smo imeli norice, se spet zbujamo ne vem kolikokrat na noč. Hoče za pit, včasih tudi dudo, potem zaspi nazaj. Okoli 5.30 pa včasih začne ful jokati, noče dude, ne flaške, se dviguje, čeprav se mu vidi da bi še spal. Pol pa včasih rata ga nazaj "potlačit", včasih pa je prava histerija (kot npr. danes). Sicer je res, da nam rasteta dva zobka (obe dvojki zgoraj), ampak pri zobkih do sedaj nismo imeli posebnih težav. Res ne vem več kaj naj user posted image , pa tako lepo smo že spali.

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mi se spet zbujamo x-krat na noč
7.12.2005 10:04:05   
Moica
Mi smo na istem user posted image  Je že pančkal v svoji posteljci celo noč ... potem pa je pred enim mesecem zbolel in od takrat spi samo še pri nama in se zbuja cele noči ... danes je nepretrgoma jokal od petih zjutraj, zbujal in stokal pa je celo noč. Pa je ravnokar prebolel virozo ... Pa sta obe dvojki zgoraj pravkar zunaj, moogoče pa sta zdaj na pohodu še taspodnji dvojkici user posted image  Jaz tudi ne vem več, kaj naj ...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mi se spet zbujamo x-krat na noč
8.12.2005 12:55:40   
žiža
Bejba midve imava že od septembra cele cirkuse ponoči. Včasih tud na 10minut vstajam. Pa dudo, pa čaj, pa.... dokler ne dobi mleka in frišne plenice potem je pa miruser posted image  
Groza sploh ne vem kako naj jo odvadim. V bistvu ne vem kako se je sploh tega navadila, ker mi je od tretjega meseca naprej spala celo noč brez dojenja, čaja....
Zdej pa kr neki. Ne vem res ti ne znam svetovati
Upava lahko le na to da čim prej mine.
Joj pa sploh nisem vedela, da je bil mali tako zelo bolan. A si ti že imela norice, so kr nevarne za nosečnice a ne?
lp žiža

(odgovor članu Moica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mi se spet zbujamo x-krat na noč
8.12.2005 13:05:30   
Emm
Moj je tudi tko začel po virozi,ki je dolgo trajala in sedaj več noče spati v svoji posteljici ampak stiktno zraven naju.Moj mi je že rekel naj ga začnem odvajati od tega ampak kako naj saj noče na noč je 50x vstal in se jokal na koncu pa le obupam in ga dam zraven naju.Ima pa že 8 zobekov pri 10 mesecih in naju zobeki niso matrali.No 1 je bil mali problem ampak mi je mamica rekla da naj mu dlesni malo z jabolčnim kisom namažem in bo ok.Tako sem tudi naredile in dlesni so otrnele in mu dale mir sedaj jih je že 8 zunaj na tak način.Bil je to mali mačiji kašelj za naju.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mi se spet zbujamo x-krat na noč
13.12.2005 11:49:35   
Bejba
Vidim, da le nisem edina. Čeprav je bilo stanje danes ponoči po dolgem času dokaj sprejemljivo. Upam, da bo sedaj vsako noč bolje user posted image . Ne smem pa ga preveč hvaliti, saj veste kako je s tem user posted image .
Ja, Žiža jaz sem na srečo že imela norice, če ne res ne vem kako bi tole izgledalo, ko bi se ga mogla izogibati. Smo pa hvala bogu ven iz tega, le še nekaj hrastic na glavi imamo.

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mi se spet zbujamo x-krat na noč
14.12.2005 20:18:21   
HuAnita
Bejba, dobroošla nazaj v klub neprespanih mamicuser posted image  Saj ne, da ti privoščim, sem te pa vesela. Dolgo te nisem zasledila na forumu.
Me tudi še veno ne spimo, kakšno noč spi tudi 8 ur v kosu, včasih pa budnice na dve uri ali še manj. Ponoči se ne dojiva več, ampak ni nič boljše. Je pa zdajle ful bogica, ima 5. dan drisko, jesti in piti pa noče. Že imava napotnico za bolnico, samo še odlašam in upam, da se ji izboljša.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mi se spet zbujamo x-krat na noč
14.12.2005 20:20:41   
Mina1
Težko rečem karkoli: jaz pri prvem nisem spala 2 leti in pol, sedaj pri drugem se zgodba ponavlja. Piškotek gre spat ob 19:00, zbuja pa se vsako uro po par krat, joka, mu dam čaj, pa dudiko, pa jovo na novouser posted image .

In potem je AUF ob cca 05:00user posted image   - torej cela drama pri nas doma. Sem res sesuta in tako. Imamo ful lepa dva otročka, pa tako zelo zelo zahtevna...user posted image  

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?