|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Milijon zvonček
26.5.2006 22:10:02   
Barči78
Zanima me, kolikokrat na dan jih zalivate, ker jaz jih zjutraj in zvečer, ker sem nekje zasledila, da ne smejo biti ponoči žejni. Pa me tašča krega, da če jih zalivaš zvečer, dobijo rože uši. Zdej me pa zanima vaše mnenje, kako ravnate s temi zvončki?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Milijon zvonček
26.5.2006 22:23:24   
Anonimen
Jaz jih imam na okenskih policah 3-4 tedne in jih zalivam na 2-3 dni, pa morem rečt, da mi zelo lepo delajo, saj so že kar veliko zrasli, pa tudi cvetov imajo veliko, tako, da nič ne kaže na to, da bi jim kaj manjkalo. Enkrat na teden pa dodam v vodo gnojilo za rože.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Milijon zvonček
26.5.2006 22:52:18   
Barči78
A pa jih imaš na južni strani? Jaz jih imam na S in J, pa na J strani čez dan kar zemlja odstopi od kurita tolk so suhe. Na S pa jih manj zalivam.


_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Milijon zvonček
27.5.2006 11:15:44   
dulcinea
Rožice naj bi se zmeraj zjutraj zalivalo, ker je zvečer zemlja ful pregreta in to ni dobro za njih.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Milijon zvonček
27.5.2006 13:19:52   
Anonimen
Jaz jih imam na vzgodni strani, tako, da jih pripeka tja do 14h, potem je pa že senca.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Milijon zvonček
29.5.2006 7:00:04   
zaljubljena23
Prvič kot prvič milijon zvončki na severni strani ni pametna ideja, saj ne bodo zelo lepo cveteli, kajti to so rože, ki potrebujejo veliko sonca, v bistvu jih lahko primerjaš s surfinijami, samo niso tako občutljive sorte. Kar se pa tiče zalivanja, tako bom rekla, jaz sem pristaš zalivanja zvečer in še za to zalivanje imam zunaj sod, kjer vodo čez dan segreva sonca, tako da voda ni mrzla in rastlini ne povzročiš šoka, če pa jih zalivaš z mrzlo vodo, pa je res bolje da jih zalivaš zjutraj. Kar se pa tiče kolikokrat to pa najbolje sama veš, ko rožo pogledaš oz zemljo in vidiš če je suha ali ne. Brezveze je tukaj govoriti recimo 2x na dan ali 3x na teden, saj  to je veliko odvisno od podnebja in lege, to boš najbolje sama ugotovila kolikokrat

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 29.5.2006 7:01:37 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?