|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Milupa - ovsena kaša
11.1.2009 11:41:36   
urši*
Zanima me, če ste jo poskusile kdaj dat k zelenjavni kaši. Gor piše, da je odlična s sadjem, ne vem pa kako je , če jo daš k zelenjavi!? Mislite, da paše ?
Hvala, lp

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Milupa - ovsena kaša
11.1.2009 16:21:55   
botrca
Probaj pa boš videla...jaz nisem tega probala. Javi kaki je okus in ali ti je user posted image  jedel.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Milupa - ovsena kaša
11.1.2009 19:35:04   
kajajaka
jaz k zelenjavi dodajam za zgostit riževo kašico (brez kaih dodatkov sladkorja - samo riževi kosmiči). Če je ovsena na enak način narejena, ne more biti slabo. V zelenjavne juhice pa zakuham gres, da je gostejša.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Milupa - ovsena kaša
11.1.2009 21:02:45   
simin
jaz uporabljam od Alnature kašico iz 4. žit, ali pa pirino, ovseno..pa od Milupe 7 žit.
vse so brez sladkorja in primerne za zgostitev tako za sadnih kot zelenjavnih kašic.
preverjeno in zelo dobro, ker je bolj nevtralnega okusa.
Moj sinek jih ima rad z mlekom, sadjem ali zelenjavo.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?