|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mimoza in agrumi
11.3.2007 10:57:09   
Anonimen
Ej tle k vse veste...

Mene zanima če bi mimoza na Gorenjskem v teglcu delala?
Bi si jo posadila na balkon, pa ni zastekljen, tko da bi bla pozimi notr, poleti pa zuni. Sam se bojim, da bi zrastla v drevo. Pa limono bi si tud v teglc posadila, sam mam spet isti problem - rata veliko drevo.
A se dobijo tud pritlikavi agrumi ali pa mimoze? Predvsem me mimoza zanima.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 11:38:39   
Anonimen
Kaj pa če bi na tem forumu vprašala.

http://www.rastline.com/topic2073.html

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 11:44:28   
Anonimen
Uuuuu Neva tenks....
Sicer se bojim, da mi bo krepalo vse skp. Ampak provala pa bi...

BTW: meni krepa al pa pobegne vse kar ma klorofil al pa dlako, tko da....moram še mal razmislit...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 11:53:20   
Anonimen
user posted image user posted image Ne meni govorit!Rože in jaz smo pošteno skregane.
Z živalmi na srečo ne z zelenjem pa ja.Glede mimoz sem jih videla samo na vrtovih,Agrume pa v velikih loncih.Mislim,da ne morejo kaj veliko zrast,če omejiš velikost teglca.Moj svak ima limono,je kar pritlikava,še,če obrezuješ vrh
ne gre v luft.Jo pa seli,v zaprto in nato ven.Pa mandarine tudi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 12:25:47   
Anonimen
Ja neva sej vem, sej doma na primorskem mi tud mamo vse od pomaranč, mandarin, limon...ma ni da ni. Sam mamo u takiiiiiiih velikih loncih in so prava drevesa. Ko se jih pozimi spravi na toplo zasedejo celo garažo. Jst bi jih imela, sam flet ni ravno velik.
Jst bi mela agrume, ker noro lepo cvetijo in dišijo.
Sem hotla met pomarančne cvetove za poročni šopek, pa bi me pršu 50.000, ker sem se poročila avgusta. Če bi se spomladi, bi doma oskubla pomaranče (in tvegala da me nono zadavi, ker bi mu oskubla ljubljene pomaranče)

(Mam še vedno v planu pomarančne cvetove za poroko N˙2 - sam kandidata za moža moram najtuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 13:05:40   
Anonimen
user posted image user posted image Boš vidla,da bo v drugo šlo(ti iz srca želim,kot moji hčerki tudi)Pa pomarnčen venček boš imela,ampak pusti nonotova drevesa pri miruuser posted image Škoda da nimaš možnosti steklenjaka,to bi bilo fajn,v vseh letnih časih bi bujno zelneje rastlo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 13:12:40   
Anonimen
Škoda da nimaš možnosti steklenjaka,to bi bilo fajn,v vseh letnih časih bi bujno zelneje rastlo.


Pride z možem N˙2 v paketu (če verjamešuser posted image user posted image user posted image )...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 13:17:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

Škoda da nimaš možnosti steklenjaka,to bi bilo fajn,v vseh letnih časih bi bujno zelneje rastlo.


Pride z možem N˙2 v paketu (če verjamešuser posted image user posted image user posted image )...


OK velika hiša z rastlinjakom,vrtom in še kajuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 13:22:49   
Anonimen
OK velika hiša z rastlinjakom,vrtom in še kaj


... seksi vrtnar....user posted image user posted image user posted image
Pozabljaš da mi krepa vse kar ma klorofil in dlakeuser posted image  - torej je vrtnar nepogrešljivuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 13:27:02   
Anonimen
Kaj ti bo pa rabil sexi vrtnar,če pa boš že imela moža2 in depiliranega po vrhu,glej,da poskrbišuser posted image pol bo pa vse šlo kot namazano.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mimoza in agrumi
11.3.2007 17:31:43   
bumerang
Če je teglc lonec, potem ja. user posted image
Mimoze itak večinoma dobiš grmičaste, drevesa redko. Cepijo vejico mimoze na grmičevje in potem ostane zelo nizka. Ampak zna bit zunaj cvetenja zelo dolgočasna.
Limono pa v loncu lahko ohranjaš z obrezovanjem brez skrbi, je pa precej dela z njo za tistih deset limon, ki jih obrodi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mimoza in agrumi
12.3.2007 9:34:54   
muška
pri nas v MB mimoza uspeva zunaj v zemlji - tudi prezimi zunaj, no problem! user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mimoza in agrumi
12.3.2007 17:28:38   
Nasy
kolkor vem, obstajajo tud miniaturni agrumi, en od teh zlata mandarina, ne vem točnega imena na pamet, mi smo jo imeli doma in je prav lepo mini uspevala

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?