|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mize in stoli za kampiranje
4.3.2008 19:20:58   
pojona
Ali mi Lahko pove kdo za kakšne dobre stole in mize za kampiranje, pa kje lahko to kupim.
Ali ima kdo ima tole mizo:
http://www.camp-ing.si/mod/thumb/phpThumb.php?err=../../images/error_image.jpg&src=../../program/uploaded/0406015N.jpg&h=500&q=90

< Sporočilo je popravil viv -- 5.3.2008 8:19:35 >


_____________________________

CARPE DIEM
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mize in stoli za kampiranje
4.3.2008 19:55:04   
facka
ena trgovina je takoj "čez bivšo mejo z Italijo - Škofije". Tam je dosti izbire

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mize in stoli za kampiranje
4.3.2008 20:58:40   
Anonimen
Pojoj,a meni tale miza ni všeč, ker ima tisto zgornjo ploščo iz letvic sestavljeno. Mi bi tam vse polili, ker se kozarec zatakne. Meni je boljša s celo ploščo. Sem pa tudi jaz te gledala.

Stole sem gledala na arhishopu. Samo moj svak jih vsako leto kupi kar v Merkurju in ko se (ker se itak menda vedno) strgajo, jih potem nese nazaj in dobi nove. Tako dela že par let, menda.user posted image

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mize in stoli za kampiranje
4.3.2008 22:48:51   
pojona
Men se pa tale miza dopade, ker ima spodaj še odlagalno polico, npr. za pribor, časopise, barvice in liste za risanje za otroke.
Pa še poceni je - 80EUR v Domžalah.Če se pa bojiš teh zarez, daš pa čez en prt, pa maš gladko.


_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 7:47:33   
soncece24
Te mizice so zelo ok. Nič ne motijo zareze pri kozarcih, ker so letvice ožje in kozarec pride čez. Vsaj pri tistih, ki sem jih jaz vidla. So pa zelo zelo praktične za transport, ker se ta zgornji del prav zvije po letvicah in se zložijo zelo na malo. Tak da če imate stisko s prostorom je ta miza super.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 10:21:17   
pojona
A je že kdo  kupoval (če se da naročit prek neta, ne vem user posted image ) tukaj  http://movera.com/en/?switch=cms&content=337&lang=2.
Imajo veliko kamp opreme. Mene zanimajo predvsem stoli kot npr. tale 
Folding arm chair BIG BOY user posted image
Ali ima kdo tak stol in kako se obnese (tudi za otroke - 6 in 9let)? Kje bi lahko kupila take stole (pa da so kvalitetni) in kakšna je cena?

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 12:12:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pojona

Men se pa tale miza dopade, ker ima spodaj še odlagalno polico, npr. za pribor, časopise, barvice in liste za risanje za otroke.


Ja, to imaš prav, točno to sme tud jaz premišljevala. Pa me je potem dec še glede tega zmedel, ker je rekel, ja kam hudiča bom pa noge dal.

(odgovor članu pojona)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 12:17:13   
Anonimen
Ja, pojoja, saj take stole sem mislila.

Tukaj imaš link:

http://www.army-shop.si/index.php?categoryID=107

user posted image


Viv je enkrat rekla, da imajo zdaj ene take, pa da se ne lomijo. Mojemu svaku pa se. Tako da ne vem. Uni iz Merkurja očitno se lomijo, ker on jih tam kupuje in menja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 13:35:51   
viv_
Na fotkah gor pri opremi so stoli (Giga Sport) in miza. Miza je men naša fajn, ker ima teleskopske noge, tko da mamo dol spuščeno, da komot tudi tamalidve sedita zraven. Pa še kemp stoli so mal nižji od običajnih in se lažje doseže.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 14:36:32   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, pojoja, saj take stole sem mislila.

Tukaj imaš link:

http://www.army-shop.si/index.php?categoryID=107

user posted image


Viv je enkrat rekla, da imajo zdaj ene take, pa da se ne lomijo. Mojemu svaku pa se. Tako da ne vem. Uni iz Merkurja očitno se lomijo, ker on jih tam kupuje in menja.


Najin je podoben, je pa iz Intersporta, pa se nič ne lomi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 19:20:52   
Anonimen
O, fajn, Lianna, bom pogledala v Intersportu. No, ko jih bodo imeli, zdaj jih itak verjetno še nimajo.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 21:48:56   
trixi
mi imamo take stole kot jih je pojona nalepila, znamke Brunner, kupljeni pa v Italiji v Ronkah, se še nič ne tržejo, pa jih rabimo ne samo za kampiranje, tudi vse piknike pri Soči, Idrijci ipd preživijo. Kupljeni so bili leta 2005, cena pa je bila 70 eurov za enega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mize in stoli za kampiranje
5.3.2008 22:34:53   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

O, fajn, Lianna, bom pogledala v Intersportu. No, ko jih bodo imeli, zdaj jih itak verjetno še nimajo.


Lahko že sedaj pogledaš. Ker jaz sem ga kupila 1 leto nazaj decembra. Je bil za novoletno darilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mize in stoli za kampiranje
6.3.2008 10:12:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

O, fajn, Lianna, bom pogledala v Intersportu. No, ko jih bodo imeli, zdaj jih itak verjetno še nimajo.


Lahko že sedaj pogledaš. Ker jaz sem ga kupila 1 leto nazaj decembra. Je bil za novoletno darilouser posted image


V Kranju jih nimajo, se že gledala. Jaz zdaj po vseh trgovinah samo še opremo za kampirat čekiram.user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mize in stoli za kampiranje
6.3.2008 10:15:40   
viv_
A je že kera šla v Sun Fun?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mize in stoli za kampiranje
6.3.2008 10:16:17   
Anonimen
Ja, jaz sem bila dvakrat v minulem tednu.user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mize in stoli za kampiranje
6.3.2008 10:33:13   
viv_
In? A je fajn štacuna?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mize in stoli za kampiranje
6.3.2008 11:27:03   
Anonimen
Ni ne vem kaj, bolj majhna. Jaz se šla pač po spalke, ker sem na netu videla, kaj hočem (no, pozneje se je izkazalo, da nisem točno vedela, in sem jih šla zamenjatuser posted image ). Hotela sem kupiti še podlogo za pod šotor, pa je niso imeli oz. samo ene majhne. Bodo še dobili, je rekla.  Niti druge opeme niso imeli kaj prida, menda so do sedaj v glavenm dobili le šotore. Ostalo še pride.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mize in stoli za kampiranje
6.3.2008 14:11:46   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

O, fajn, Lianna, bom pogledala v Intersportu. No, ko jih bodo imeli, zdaj jih itak verjetno še nimajo.


Lahko že sedaj pogledaš. Ker jaz sem ga kupila 1 leto nazaj decembra. Je bil za novoletno darilouser posted image


V Kranju jih nimajo, se že gledala. Jaz zdaj po vseh trgovinah samo še opremo za kampirat čekiram.user posted image


Bom ko bom šle kej v MC Šiška pogledala če jih imajo, pa ti sporočim. Jaz sem tistega na znižanju kupila, tako da se je kar splačalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mize in stoli za kampiranje
7.3.2008 17:34:36   
Anonimen
O.K., Lianna, fino.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?