|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški in lulanje
21.10.2008 12:42:42   
malania
No, ne vem če paše sem, ampak ko sem razmišljala... sem prišla do ugotovitve, da čiščenje kopalnice spada med gospodinjske zadeve... če pa sm zgrešila, me mirno prestavte.

No, da začnem. Kar se tiče čistoče sem kar precej ''zakomplicirana'' - no, ne vem če je to pravi izraz, ampak meni se to ''kompliciranje'' zdi čisto normalno, ker smo pri nas doma navajeni tako. Torej po moji teoriji se zdim zakomplicirana tistim, ki niso navajeni na čistočo tako kot jaz. No, da ne boste mislile, da sem kakšen manjak, ampak čisto pa mora bit.

Problem je v tem, ker mojega predragega nikakor ne morem navadit, da bi lulal v školjko tako, da ne bi bila vsa školjka in bližnja okolica potacani. Poskusla sem že vse možno... pa je mogoče bilo 3 dni ok, potem pa isto. Zdaj pa sm tiho in pač počistim, samo enega dne mi bo poču film, ker enostavno ne morem več gledat tega. Tiho pa sm zato, ker če mu kaj omenim, se naredi tako, kot da sem ga užalila al ne vem kaj rekla. No s tem, da on mene užali s tem, ko potaca sveže počiščeno kopalnico pa ne ve nič.
No, naj povem, da je moja mami rekla, da je bil moj ati isti, ampak, da mu je tolko časa težila, da se to ne dogaja več.
Jaz pa sem že čisto brez idej, kako naj to izvedem čimbolj elegantno in predvsem učinkovito? user posted image



_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 12:54:20   
onur
Daj mu krpo in čistilo, pa naj on enkrat popuca za seboj, da bo videl kaj naredi!

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 12:55:09   
tanikaa
Najbolj eleganto mu to poveš tako, da je pujs, ki se ne ve olajšat kulturno. Sori, samo da ne se ne more uscat brez da bi bila cela školjka polulana????

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 12:58:16   
Volga
jaz pa ne razumem vprašanja: torej ko tvoj mož lula, je vse POTACANO. kar pomeni, da je vse pohojeno (tace= noge= hoja) V čem je torej problem? Kako pa ti vidiš rešitev, da bi ne bilo POTACANO? A da bi mož ne vem, na kakšni pručki stal, lebdeti vendar ne more in lulal zraven?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 12:59:45   
enkratna
Predlagam, da naslednjič prekriješ luknjo na školjki s prozorno folijo (tisto za shranjevanje živil), ampak tako, da se ne bo čisto nič opazilo. Aja, pa prej pokrovko dvigni.

In čakaj v zasedi.

Ko bo spustil curek, bo vse odletelo po njemu, po ploščicah... in ti iza zasede pritečeš notri in rečeš: No, takole pa zgleda tvoje scanje vsakič! Pa krpo mu vtakni v drugo roko.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:01:19   
malania
V bistvu ni školjka polulana, ampak okoli (keramičnega dela - pokrova se dvigneta) so take pikice majhne od lulanja - kako naj razložim user posted image  hm.. ker se od notranjosti školjke odbije in ostane tam kjer pač ostane.
Ja, in to mene moti!

Če pa mu rečem naj počisti, on nič ne vidi kje naj bi bilo kaj umazano.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:04:34   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

jaz pa ne razumem vprašanja: torej ko tvoj mož lula, je vse POTACANO. kar pomeni, da je vse pohojeno (tace= noge= hoja) V čem je torej problem? Kako pa ti vidiš rešitev, da bi ne bilo POTACANO? A da bi mož ne vem, na kakšni pručki stal, lebdeti vendar ne more in lulal zraven?


Ja, imaš prav, sem uporabila napačno besedo. Mogla bi napisat rahlo pošpricano.

Ja ne vem kako... ker ga še nisem opazovala med lulanjem. Verjetno pa je možno, da bolj pazi da ne pride do tega.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:04:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: malania


Če pa mu rečem naj počisti, on nič ne vidi kje naj bi bilo kaj umazano.


In ne bo videl, pa če mu boš še tako tupila. A misliš, da ti nimaš nobene take mane, katere se sploh ne zavedaš, pa da jo on za tabo pospravi? Pa ti sploh nikoli nič ne reče?  Kaj pa vem no, jaz vem, da ne bi težila zarad školjke, aja, ampak meni ni treba težiti, ker jo on itak večkrat pomije kot jaz, tako da...ja, ne vem no, še vedno msilim, da ga ne boš premaknila, pa če vsak dan stokrat težiš.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:05:37   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

Predlagam, da naslednjič prekriješ luknjo na školjki s prozorno folijo (tisto za shranjevanje živil), ampak tako, da se ne bo čisto nič opazilo. Aja, pa prej pokrovko dvigni.

In čakaj v zasedi.

Ko bo spustil curek, bo vse odletelo po njemu, po ploščicah... in ti iza zasede pritečeš notri in rečeš: No, takole pa zgleda tvoje scanje vsakič! Pa krpo mu vtakni v drugo roko.



user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:11:02   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: malania


Če pa mu rečem naj počisti, on nič ne vidi kje naj bi bilo kaj umazano.


In ne bo videl, pa če mu boš še tako tupila. A misliš, da ti nimaš nobene take mane, katere se sploh ne zavedaš, pa da jo on za tabo pospravi? Pa ti sploh nikoli nič ne reče?  Kaj pa vem no, jaz vem, da ne bi težila zarad školjke, aja, ampak meni ni treba težiti, ker jo on itak večkrat pomije kot jaz, tako da...ja, ne vem no, še vedno msilim, da ga ne boš premaknila, pa če vsak dan stokrat težiš.


Lahko mi teži zato, ker večino čiščenja opravim jaz.
To glede školjke me pa moti zato, ker to začne smrdet po lulanju.... jaz pa nočem biti suženj čiščenja školjke in jo pucat vsak 2 dan kot tudi nočem gledat kako je ''umazano''. user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:13:09   
aluš
Lepo mu enkrat ko bo dobre volje to povej z normalnim glasom. Jaz sem mojega v bistvu z lahkoto odvadila lulanja v stoje. Sedaj se useda na školjko (no že 12 let), usedata se tudi oba sinova (11 in 4,5 let). Pač mu razloži, da te moti, da on najbrž res ne vidi (moj tud nič ne vidi, če kaj umaže, to so čudniuser posted image ). Pa da potem to smrdi, ker je le urin ipd.
Ne vem, kaj je dedcem tak problem v sede "scat".

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:13:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: malania

jaz pa nočem biti suženj čiščenja školjke in jo pucat vsak 2 dan kot tudi nočem gledat kako je ''umazano''. user posted image


O, bemti, samo školjko pa se puca najmanj vsak drug dan, veš, pri nas školjko pucamo najmanj enkrat na dan, bi rekla, da tako čez teden, čez vikend, ko smo pa ves dan doma, pa jo sigurno dvakrat na dan. To pa res, školjka je pri nas svetinja, zato se mi zdi, da ni nič narobe če jo spucaš vsaj vsak drugi dan.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:14:06   
enkratna
Alternativa je tudi, da školjko zamenjata. Ampak tako, da prej seveda tvoj dragi prej sproba različne školjke (ne vem sicer, kako to funkcionira na razstavnih modelih, mogoče pa se spravita na kakšne obiske, sprobajta tam - in potem analizirajta), kajti modeli so različni in seveda s tem tudi odbojni koti...

(malo za šalo, malo zares, saj ne zameriš? user posted image - jaz zase vem, da imamo doma tako smotano školjko, da moram vedno metlico po velki potrebi uporabiti, pri mami doma pa nikoli - njena školjka je boljša! user posted image )

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:18:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: malania

jaz pa nočem biti suženj čiščenja školjke in jo pucat vsak 2 dan kot tudi nočem gledat kako je ''umazano''. user posted image


O, bemti, samo školjko pa se puca najmanj vsak drug dan, veš, pri nas školjko pucamo najmanj enkrat na dan, bi rekla, da tako čez teden, čez vikend, ko smo pa ves dan doma, pa jo sigurno dvakrat na dan. To pa res, školjka je pri nas svetinja, zato se mi zdi, da ni nič narobe če jo spucaš vsaj vsak drugi dan.


In pol sm jaz picajzluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:18:17   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: malania

jaz pa nočem biti suženj čiščenja školjke in jo pucat vsak 2 dan kot tudi nočem gledat kako je ''umazano''. user posted image


O, bemti, samo školjko pa se puca najmanj vsak drug dan, veš, pri nas školjko pucamo najmanj enkrat na dan, bi rekla, da tako čez teden, čez vikend, ko smo pa ves dan doma, pa jo sigurno dvakrat na dan. To pa res, školjka je pri nas svetinja, zato se mi zdi, da ni nič narobe če jo spucaš vsaj vsak drugi dan.


Ok, tko na brzino jo že, ampak mislila sem, da jo celo pošpricam s čistilom, pustim nekaj časa in dokončam.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:21:23   
malania
Po vsem tem, sem očitno res malo munjena ne vem... user posted image
Torej pri vas takih problemov nimate, vse točno noter zaciljajo in je use tko ko mora bit?

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:21:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: malania

jaz pa nočem biti suženj čiščenja školjke in jo pucat vsak 2 dan kot tudi nočem gledat kako je ''umazano''. user posted image


O, bemti, samo školjko pa se puca najmanj vsak drug dan, veš, pri nas školjko pucamo najmanj enkrat na dan, bi rekla, da tako čez teden, čez vikend, ko smo pa ves dan doma, pa jo sigurno dvakrat na dan. To pa res, školjka je pri nas svetinja, zato se mi zdi, da ni nič narobe če jo spucaš vsaj vsak drugi dan.


In pol sm jaz picajzluser posted image user posted image user posted image


Tudi jaz nisem, moj tastar pa je hud picajzl, kar se skreta tiče. Ampak skret je pa res treba spucat no, ne rečem prah v dnevni sobi, enkrat na teden je čsito dovolj za osnovno higieno, samo skret pa mora biti čist.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:22:42   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: malania

jaz pa nočem biti suženj čiščenja školjke in jo pucat vsak 2 dan kot tudi nočem gledat kako je ''umazano''. user posted image


O, bemti, samo školjko pa se puca najmanj vsak drug dan, veš, pri nas školjko pucamo najmanj enkrat na dan, bi rekla, da tako čez teden, čez vikend, ko smo pa ves dan doma, pa jo sigurno dvakrat na dan. To pa res, školjka je pri nas svetinja, zato se mi zdi, da ni nič narobe če jo spucaš vsaj vsak drugi dan.


In pol sm jaz picajzluser posted image user posted image user posted image


Tudi jaz nisem, moj tastar pa je hud picajzl, kar se skreta tiče. Ampak skret je pa res treba spucat no, ne rečem prah v dnevni sobi, enkrat na teden je čsito dovolj za osnovno higieno, samo skret pa mora biti čist.


Ja no, saj zato pa jamram tukaj...

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:22:56   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

O, bemti, samo školjko pa se puca najmanj vsak drug dan, veš, pri nas školjko pucamo najmanj enkrat na dan, bi rekla, da tako čez teden, čez vikend, ko smo pa ves dan doma, pa jo sigurno dvakrat na dan. To pa res, školjka je pri nas svetinja, zato se mi zdi, da ni nič narobe če jo spucaš vsaj vsak drugi dan.



O moj boguser posted image , to pa zaslužite že nagrado.

Melania, pri meni se je moje teženje poplačalo v toliko, da školjko sedaj pobriše, če ga slučajno zanese.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:23:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malania

Po vsem tem, sem očitno res malo munjena ne vem... user posted image
Torej pri vas takih problemov nimate, vse točno noter zaciljajo in je use tko ko mora bit?


Moj lula sede že od malega. So ga doma naučil.

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:24:55   
blaža
Ga navadiš, da se vsede, ko gre lulat! To sem jaz zatežila našemu pet letniku, ki ko se zjutraj zbudi, pol lula vse povsod, samo v školjko ne. Vc je smrdel kot kak javni vc. In mi je počil film in zdej ga uvajam, da sedi. Pa poznam še eno, ki je moža tako zrihtala, ki je blo vse naokoli.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:27:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: malania

jaz pa nočem biti suženj čiščenja školjke in jo pucat vsak 2 dan kot tudi nočem gledat kako je ''umazano''. user posted image


O, bemti, samo školjko pa se puca najmanj vsak drug dan, veš, pri nas školjko pucamo najmanj enkrat na dan, bi rekla, da tako čez teden, čez vikend, ko smo pa ves dan doma, pa jo sigurno dvakrat na dan. To pa res, školjka je pri nas svetinja, zato se mi zdi, da ni nič narobe če jo spucaš vsaj vsak drugi dan.


user posted image user posted image user posted image  Samo res. Tudi jaz pucam školjko vsak dan. Pač mi je to v navadi in itak mi vzame ene 2 minuti časa. Samo če bi mi pa moška svinjala in ne bi kulturno lulala pa bi pi*zdila. O, to pa. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:28:00   
Anonimen
A ni mal bedno tko tipa učit kako naj lula? Mislm saj ni pes nouser posted image
Si predstavljate da vam on mori kako opravljajte potrebe?user posted image
Ga neb raj navadle naj spuca za sabo če že zasvinja?

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:28:38   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ga navadiš, da se vsede, ko gre lulat!


Ja, sej sem poskusila in mu omenila.... pa je zgledalo kot da sem oskrunila njegov ponos... češ... mi mamo možnost da lulamo stoje, zakaj bi se usedel user posted image

Bi bila pa to najboljša rešitev.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:31:10   
blaža
Mi tudi lahko počepnemo in kakamo na ploščice, pa kaj ?!user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?