|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrček-večje št.
12.4.2007 20:59:21   
triša
Že nekaj časa hodim po trgovinah in iščem modrček 85C, bombažen s kostjo. Pa ga nikjer ne morem dobiti, povsod imajo same male številke ali pa modrce s čipkami iz umetnih materialov.
Tiste ki imate normalne ali malo večje joške kjeeee kopujete modrce, pa da niso vrtoglave cene?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modrček-večje št.
12.4.2007 21:08:28   
cicido
Modrcke s tvojo stevilko pa res dobis povsod. V Ljubljani v nami imas polovico nadstropja samo spodnjega perila, vseh cenovnih razredov.
Ali pa poglej v City parku v Newyorkerju ali pa v H&M-u. Tudi Skiny ima teh stevilk dovolj, predvsem bombaznih.
Lahko pa prides k nam v Skofjo Loko in obisces O-Key Intimo. user posted image  Imajo veliko izbiro v vseh stevilkah.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modrček-večje št.
12.4.2007 21:19:10   
Tula
Živijo!
Meni odgovarjajo edino Triumphovi. Res je, da so dragi, ampak so vredni denarja.


_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modrček-večje št.
12.4.2007 21:25:06   
Nasy
Večni problemi ampak ti s tako cifro bi pa morala še dobiti po trgovinah..težave pa so pri 90 in več ja..

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Tula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modrček-večje št.
12.4.2007 21:25:08   
Anonimen
To številko pa res ni tako težko dobit.
Palmers, Skiny, Lisca, S`oliver, Triumph.....V nami imajo res dobro izbiro.
Jaz jih tudi včasih naročim v neckermanu in sem tudi zadovoljna.

(odgovor članu Tula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modrček-večje št.
12.4.2007 22:48:53   
Nyah*
Jaz sem ena takih, ki je alergicna na cipko, nosim pa 85C ali 90C, le s kostjo, nepodlozene.

Sem si kupila od Lisce črn in bel Minimizeruser posted image user posted image (se mi zdi da je model Ana), ki opticno zmanjsa prsi za eno kosarico. Pa je res udoben, preprost, brez sivov posredi, torej zame superuser posted image user posted image . Je pa eden malo vec kot 20 evrov se mi zdi. V Modini v Merkatorju jih imajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modrček-večje št.
14.4.2007 3:00:10   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: triša

iščem modrček 85C, bombažen s kostjo.

---------------------
Točno takšne so moje zahteve user posted image !
- Emporium LISCA (< 20 eurov)
- Triumph (> 20 eurov)

Raznorazne H&M variante na to temo so sicer poceni in luštne na pogled, ampak za takšno košarico mal prešvoh (premalo kompaktne).
"Malo dnarja, malo muzke"

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?