|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mogoče katera ve?
9.5.2007 8:39:02   
* Tofsi *
Vem, da nisem na ta pravi strani s tem vprašanjem, samo tukaj vas je največ.
Sem 4 tedne po porodu, mleko si črpam le še 1x na dan, ker mi ga je zmanjkalo. Ali je možno, da sem po 4 tednih po porodu dobila menstruacijo?
Full me skrbi in kar naprej user posted image , da se ni kaj zakompliciralo. Pri hčerki sem jo dobila od zadnjega dojenja naslednji dan, ampak po treh mesecih. Sedaj pa tako zgodaj. Ima katera kak nasvet, izkušnjo user posted image  . Kaj naj naredim? Jooooj, user posted image  sem bila pet dni čisto brez čišče, sedaj pa to user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Živi in pusti živeti!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mogoče katera ve?
9.5.2007 8:43:28   
Anonimen
Jaz sploh ne bi skrbela.Toliko nas je različnih na vstu,vsak organizem po svoje deluje.Jaz sem M dobila po vseh treh porodih takoj,iz čišče sem šla v M,na začetku niti opazila nisem,da ni več čišča.Pri trejem otroku pa čeprav sem ga dojila tudi,nič pavze ni bilo na žalost.Nikjer ne piše,da je pravilo 100%,če dojiš ne dobiš M.Vidiš moja hči pa jo res ni dobila ko je dojila,Ja različni smo.
Dojila sem pa kljub temu,da sem imela M.Nikomur ni nič škodovalo.

(odgovor članu * Tofsi *)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mogoče katera ve?
9.5.2007 8:44:05   
Anonimen
Evo, moja user posted image  je stara tri mesece, pa mam že drugo M, pa polno dojim. user posted image  Ravnokar imam krče, auuuuuuu user posted image .

(odgovor članu * Tofsi *)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mogoče katera ve?
9.5.2007 9:10:35   
* Tofsi *
user posted image  Hvala neva6, in tebi hothien user posted image
Joj, men gre skoz na user posted image . A pol naj ne bi hodila h G? Pregled po porodu imam konec meseca. A naj kar počakam al kako?
Hvala v naprej!

Tebi hothien pa čim lažje krče


_____________________________

Živi in pusti živeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mogoče katera ve?
9.5.2007 9:17:18   
lukec
Ne jokat. Tudi jaz sem dobila 1. M, takoj po pregledu v 6. tednu po porodu pa sem tudi polno dojila. Smo si pač različne. Glede pregleda pa pokliči svojega G in mu razloži situacijo. Uživaj v materinstvu!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu * Tofsi *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mogoče katera ve?
9.5.2007 9:25:19   
Anonimen
Čisto enostavno,pokličeš in se prenaročiš.Poveš,da imaš M.
Občutljiva si pa zato,ker imaš malega dojenčka,pa še M,pa še dojenje te zafrkava,pa veliko dela,skratka vse na kupu je.Bo že bolše,vse smo to dale čez.Zaradi prestavitve pregleda naj te ne skrbi,prav nič ne bo narobe,ni pravila,da mora biti prav točno točno tolko časa po porodu pregled.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mogoče katera ve?
9.5.2007 10:12:19   
CUKRČEK
seveda je normalno....ene jo pač dobijo prej, druge kasneje. Evo, jaz sem tudi ena tistih, ki sem jo takoj po čišči dobila..po treh tednih. In takoj je bila lepo redna. Pa sem tudi skoz dojila.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu * Tofsi *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mogoče katera ve?
9.5.2007 12:20:40   
* Tofsi *
user posted image  Hvala za tolažbo vsem
Skrbelo me je, da ni to kaj drugega... kakšne krvavitve... kaj pa vem... Upam, da gre res le za M

Lp


_____________________________

Živi in pusti živeti!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?