|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:37:19   
Anonimen
 
Tkole.. zadeva je cist preprosta.. Rabim partnerko za izzivitev ene fantazije, ker moja partnerka ni za..

Vceraj smo nabirali kostanj.. in po tleh je bilo polno jezic.. in cel cas sem razmisljal kako bi bilo seksat.. oziroam se ljubit na taksnem terenu..
Ampak samo en pogoj je.. Pri tej fantaziji bi moral jaz biti zgoraj.. in prevzamem pac tveganje, da kaksna jezica pade iz drevesa na moj hrbet.. glavo ampak ok.. bom to prezivel.. in obvaroval partnerko pred jezicami..

Torej... katera se javi?  
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:38:22   
Anonimen
Ja.. na zalost ste imeli prav.. Kar nimas doma.. isces drugje.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:44:49   
tanikaa
Tjaži, tukaj ne gre za tveganje padca ježice na tvoj hrbet. Tebi je ježica ŽE PADLA NA GLAVOuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:46:28   
Taula
Hudi ste eni!user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:47:20   
Anonimen
TAnikaaaa... saj sem vedel, da me ne boš pustila na cedilu.. user posted image user posted image user posted image  Pravis, da mas mal vecjo rito.. to je se boljs za to fantazijo, ker vec jezic deluje nate in pol bolj skaces... user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:49:32   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Rabim partnerko za izzivitev ene fantazije, ker moja partnerka ni za..

Seveda ne...boh ved, kje vse si jo valjal user posted image  


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:49:57   
tanikaa
A sem kje napisala da sem pripravljena sodelovati pri uresničitvi tvoje fantazijeuser posted image

Hej, jaz včeraj nisem bila v gozdu in mi ni nič padlo na glavo user posted image  Poleg tega pa mi ni potrebno imeti ježic pod ritjo, da bom lahko ful migala. Ženske rabimo kaj več za miganje, kot pa ježice pod ritjo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:50:22   
Tejccy
A ta tvoja partnerka bi mogla pa na ježicah ležat al kva??user posted image user posted image  Sej ni čudno da se ti nobena ne javi user posted image user posted image user posted image user posted image  In kaj je tukaj tako seksipilnega????
Svašta, res user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:51:43   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Tjaži, tukaj ne gre za tveganje padca ježice na tvoj hrbet. Tebi je ježica ŽE PADLA NA GLAVOuser posted image user posted image user posted image



khmmm...., pa ne ena user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče, bi ti mogla še v hlače, pa bi čist mimogrede še en sado mazo užgal user posted image

< Sporočilo je popravil Angellina -- 9.10.2006 14:54:00 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:51:48   
tanikaa
Tejccy. Se vidi da si nova. user posted image  Naš tjaži ima vedno take bolane. Njemu je samo to seksipilno user posted image  Pa svingerstvo user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejccy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:52:29   
srki
Mogoče boš pa kakšnega partnerja z debelo kožo dobiluser posted image , ti se boš samo obrnil, tako da boš partnerju kazal hrbet, nastavil luknjico in jezdil, vmes boš še lahko v luft gledal, če bo slučajno kakšen kostanj dol letel, da boš na brzino izpregel konjauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:53:19   
Anonimen
ahh kaj pa je to kej tazga...smo seksal ze na hujsem terenu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:53:52   
tanikaa
Bravo Srki. user posted image

Nič, jaz grem zdaj domov pa v gozd. Mogoče mi bo kaj padlo na glavo pa se jutri jaz javim s kako novo fantazijo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:55:00   
Taula
Kaj pa če bi ti ležal? Pa bi se ona ''žrtvovala'' da ji kaj pade na glavo? Bi lahko počival...in užival...v seksu in bolečem hrbtu.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 14:58:21   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

TAnikaaaa... saj sem vedel, da me ne boš pustila na cedilu.. user posted image user posted image user posted image  Pravis, da mas mal vecjo rito.. to je se boljs za to fantazijo, ker vec jezic deluje nate in pol bolj skaces... user posted image user posted image


Ob tej izjavi sem se spomnila na tale vic:

Pojavil se je nov položaj pri seksu, imenovan rodeo.

> Ženska gre na vse štiri in moški vstopi vanjo od zadaj.

> Potem jo moški prime okoli pasu.

> In zašepeta: >Imaš najbolj debelo rit, kar sem jih videl.<

> Nakar se poskuša osem sekund obdržati v tem položaju.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:01:25   
srki
Jaz grem tudi proti domu, kot Tanikaa. Tjaži, upam da se ti kakšna le javi in da ne boš ostal nepotešenuser posted image . Bom misila nate v upanju, da le dočakaš in uresničiš svojo fantazijouser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:06:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ja.. na zalost ste imeli prav.. Kar nimas doma.. isces drugje.. user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:06:23   
Tejccy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Tejccy. Se vidi da si nova. user posted image  Naš tjaži ima vedno take bolane. Njemu je samo to seksipilno user posted image  Pa svingerstvo user posted image user posted image

Ja res sm nova user posted image user posted image  ampak svašta no,.....tolk nova pa spet nisem, da bi že za kej tazga slišala user posted image , tale dolenček je pa od vragca,......

lep dan 

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:10:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


in po tleh je bilo polno jezic..
Pri tej fantaziji bi moral jaz biti zgoraj...
in obvaroval partnerko pred jezicami..




Samo to mi razloži pa sma zmenjena.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:12:25   
Taula
Mu verjamete da ima res take želje? Dečkotu je dolgčas ker je ponedeljek, pa bi rad malo akcije na RR. Da vidi odzive in zgražanje nekaterih uporabnic, ki še sledijo. Mene ni prepričal da je to res njegova fantazija.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Tejccy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:20:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Mu verjamete da ima res take želje? Dečkotu je dolgčas ker je ponedeljek, pa bi rad malo akcije na RR. Da vidi odzive in zgražanje nekaterih uporabnic, ki še sledijo. Mene ni prepričal da je to res njegova fantazija.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Počasi, počasi Taula.user posted image

To je pač naš nadnaravni smisel za humor. Jaz pa verjamem, da obstajajo moški, ki imajo še večjo fantazijo.

Ma kaj user posted image , še jaz mam večjo.user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:28:22   
Taula
Nisem rekla da je kaj narobe z to fantazijo oz. z fantazijami...nasprotno, so zelo dobrodošleuser posted image  Samo ne verjamem da je to njegova fantazija. Pa ne zato ker nej bi bila nenavadna, ker meni ni nenavadna in mi ni nič posebnega, ampak ker mislim da mu je dolgčas in izziva nekatere uporabnice ki hitro moralizirajo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:35:40   
Anonimen
Razumem kaj si mislila...user posted image


Verjemi da tu ne bo nobenega moraliziranjauser posted image

nič ni hudega  če je  komu dolgčas, vse je ok.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moja fantazija.. :))
9.10.2006 15:36:55   
Taula
Aja..če se pa motim in si to pohotno želi.Go for ituser posted image  Naj čim prej izživi fantazijo, da ne bo prej sneg zapadel in bo konec ježkov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 7:01:00   
srki
Itak, da vemo, da se zeza, ali pa mogoče tudi ne, kdo bi vedel, pri Tjazyju se nikoli ne veuser posted image .

No, a se je katera javila?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?