|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moskva
30.1.2008 19:48:19   
Anonimen
Je kdo ze bil? Kaj je vredno ogleda?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moskva
30.1.2008 20:47:10   
Veverička
Ja, moja teta. Pravi, da je zelo, zelo draga...
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moskva
30.1.2008 20:48:44   
Anonimen
. Pravi, da je zelo, zelo draga...


To pomeni kaj, v stevilkah?

(odgovor članu Veverička)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moskva
30.1.2008 21:01:26   
bskrle
Jaz, 2x,  poleg muzejev, cerkva, samostanov ... npr. ruski  cirkus, balet, priporočam obisk konec junija, ko so bele noči.
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moskva
30.1.2008 21:03:23   
bskrle
Med dražjimi mesti na svetu.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moskva
30.1.2008 21:04:04   
Anonimen
Moskva, moja velika želja da bi šla tja...a je tam še nevarno zarad "mafije" in da je policijska ura in tko naprej...vem da je blo en čas tko slišat...al jest sam mal preveč filmov gledam user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moskva
30.1.2008 21:05:38   
Anonimen
Ravno mi mož pravi da je Moskva najdražja prestolnica v Evropi in zdej sem se spomnila da je bila pol leta nazaj najina kolegica tam in se ji je zeloooo dopadlo, cene so pa waaaaawwww...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moskva
30.1.2008 21:05:39   
Anonimen
Med dražjimi mesti na svetu.


A mi lahko poves, kaj to pomeni, "med drazjimi", malo bolj konkretno, ce se spomnis kaksnih cen?

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moskva
30.1.2008 21:13:31   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Med dražjimi mesti na svetu.


A mi lahko poves, kaj to pomeni, "med drazjimi", malo bolj konkretno, ce se spomnis kaksnih cen?


belo kavo, rogljiček in čaj je prijateljica pred slabe pol leta v povprečni kavarni v Moskvi plačala cca 27 EUR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moskva
30.1.2008 21:14:48   
Anonimen
Hmmm...sej v Benetkah je pa isto...

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moskva
30.1.2008 21:14:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Med dražjimi mesti na svetu.


A mi lahko poves, kaj to pomeni, "med drazjimi", malo bolj konkretno, ce se spomnis kaksnih cen?


belo kavo, rogljiček in čaj je prijateljica pred slabe pol leta v povprečni kavarni v Moskvi plačala cca 27 EUR


Konkretno. Hvala za info :).

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moskva
30.1.2008 21:19:36   
N _ B
Če imaš kakšno konkretno vprašanje glede tega mesta vprašaj. Imam prijateljico od tam. Sicer že 7 let živi tukaj, vendar je vseskozi v stiku s svojimi domačimi in tudi poslovno je povezana z Moskvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moskva
30.1.2008 21:33:07   
Putka
Jaz sem bila sicer ene 7 let nazaj, pa sem finančno čist normalno skoz prišla. Je pa res, da smo bili malo na šverc, pri znancih smo spali.. Pa vseeno, cene so bile takrat čist normalne, pa dvomim da si lahko večina Moskovčanov privoščijo tako drago kavo.

Pač greš tja kamor domačini, na ljepoške.

Sem bila samo ene par dni v Moskvi, je zelo lepo, sploh okolica, če imaš fajn vodiča se da videti ogromno stvari, mogoče malo manj turističnih.

Jaz osebno bi šla raje v Leningrad user posted image , kot pa še enkrat Kremelj gledat.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moskva
30.1.2008 21:38:31   
N _ B
Average Room Prices
Low     800-1600
Mid      1600-5000
High     5000-8000
Delux   +8000 
 
Average Meal Prices
Low     200-550
Mid      550-850
High     850-2000
Delux   +2000 


Za orientacijo. Cene so v rubljih. 1 EUR je cca 36 RUB

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moskva
30.1.2008 21:39:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

Če imaš kakšno konkretno vprašanje glede tega mesta vprašaj. Imam prijateljico od tam. Sicer že 7 let živi tukaj, vendar je vseskozi v stiku s svojimi domačimi in tudi poslovno je povezana z Moskvo.


Super, hvala :)).

Ko bom imela kaj bolj konkretnega v mislih, te vprasam :).

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moskva
30.1.2008 21:40:19   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Jaz sem bila sicer ene 7 let nazaj, pa sem finančno čist normalno skoz prišla. Je pa res, da smo bili malo na šverc, pri znancih smo spali.. Pa vseeno, cene so bile takrat čist normalne, pa dvomim da si lahko večina Moskovčanov privoščijo tako drago kavo.



Situacija se je v zadnjih 5 letih menda zelo spremenila. Ravno ta prijateljica je vsakič znova presenečena, ko gre tja. Pa gre nekajkrat letno.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moskva
30.1.2008 21:44:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Pač greš tja kamor domačini, na ljepoške.


Kaj pa so to, ljepoške?

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moskva
31.1.2008 0:49:06   
Barbs
Na lepše.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moskva
31.1.2008 8:16:54   
emmy
Jaz sem bila v Moskvi 2 leti nazaj in sem jo videla ravno toliko da me vleče nazaj. Cene so res ponekod malo višje, ampak če malo pogledaš okoli se da dobiti vse za popolnoma normalne cene.

Obvezno si v naprej pripravi en načrt kaj bi rada videla in potem pojdi na podzemno in si lahko vse ogledaš. Vsaj 2 dni rabiš da si lepo v miru ogledaš strogi center mesta...to pomeni da začneš na Rdečem trgu (za katerega si moraš vzeti kar precej časa, saj je tam veliko stvari ki jih moraš videti) in potem nadaljuješ. Vse je pa odvisno od tega koliko časa nameravaš preživeti v Moskvi. Čisto blizu rdečega trga je katedrala Christ the Saviour (upam da sme prav napisala), ki je po mojem mnenju ena najlepsih ki sem jih videla.

aja, pa seveda postaje podzemne železnice (metroja) so obvezne za ogled!Posebej si oglej: Novokuznetskaya (zgrajena 1943. leta), Komsomolskaja (v njej imaš občtek kot da si prišel v neko sobano v gradu in ne na postajo metroja) in Novoslobodskaya (ta je okrašena z vitraži). Sigurno je še kar nekaj postaj metroja vredno ogleda, vendar se jih ne spomnim sedaj.


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moskva
31.1.2008 8:44:25   
ella2006
Emmy,

Cerkev Hrista Spasitelja, je mogoče res lepa cerkev ampak nova (zgrajena po načrtih stare cerkve) na tem mestu je prej bil centralni Moskovski bazen. Če hočeš videt res lepe cerkve ti prioročam vasico nekaj km iz Moskve Arhangelsk.
V Moskvi je za vsakega nekaj  - od metro postaj, ruski cirkus, galerija Tretjakovskega, Boljšoj teatr, Kutuzovska panorama, živalski vrt.
Je pa res da je ena izmed dražjih prestolnic na svetu. Kavo na Arbatu lahko plačaš tudi 20 Eur, čisto odvisno kaj si pač želiš. Ni pa priporočljivo zvečer biti sam v bolj umirjenih krajih, ker stopnja kriminala je še na visoki ravni. Imam tudi sama slabe izkušnje s tem, pa čeprav sem srednjo šolo končala v Moskvi.


(odgovor članu emmy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moskva
31.1.2008 10:08:46   
ledenka
Eno najlepših mest na svetu user posted image  

cene so visoke, ampak samo, če ne veš, kam it user posted image  se da tudi čisto normalno preživet user posted image  edino cene za naše standarde normalnih hotelov so hude, v poceni hotel tam ne bi šla.

za videt je pa ogromno, in najdeš zadeve za vse okuse, samo fajn je pred izletom naredit plan user posted image

če te še kaj zanima, pa vprašaj!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moskva
31.1.2008 18:01:17   
Anonimen
Jaz sem bila v Moskvi 2 leti nazaj in sem jo videla ravno toliko da me vleče nazaj.


Super, mogoce se pa srecava :).

Hvala za info:).
A mi poves se nekaj, kako je glede varnosti? Kako si ti potovala? Sama, s partnerjem, v skupini? Na kaj je treba pazit kot turist?

(odgovor članu emmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moskva
31.1.2008 18:03:49   
Anonimen
V Moskvi je za vsakega nekaj  - od metro postaj, ruski cirkus, galerija Tretjakovskega, Boljšoj teatr, Kutuzovska panorama, živalski vrt.


Ruski cirkus, a je to kaksen poseben cirkus?

Kaj pa zivalski vrt, kaj ves, je vreden ogleda? Si bila tam?


(odgovor članu ella2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moskva
1.2.2008 8:36:55   
ella2006
Ruski cirkus - res nekaj posebnega ne ves kaj je boljse ali, klovni, akrobati ali sov z tigri in levi. 

Zivalski vrt - je na Karsni presni (je na kalcevoj Krasnayapresnya metro postaji) vsaj nekoc je bil res lep zivalski vrt, danes pa zal ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moskva
1.2.2008 8:47:13   
ella2006
Mic,

glede varnosti je v Moskvi tako, dokler se gibas v centru in na bolj glavnih ulicah podnevi si varen. Zna pa biti tudi ko pade tema na Rdecem trgu nevarno, se posebej ce si sam. Pred tremi leti sem imela zelo neprijetno srecanje na Kirovski zelezniski postaji, ki je skoraj v centru Moskve, pa mi tudi pijan milicnik ni pomagal, ki je stal le 2 m stran.
Saj ce vidis kako so varovani bloki (pri vhodu v blok prvo odklepas vrata z kodo, nato gres mimo vranostnika ki dezura 24 ur, potem se enkrat odklepas vrata v blok, da prides do dvigala in ko si na svoji etazi imas se ena zaklenjena vrata do stanovanjskih vrat.

Glede varnosti pa je Belorusija - Minsk cista nasprotnost, celo parkirisca niso varovana.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?