|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NAJA, NAJA, NAJA---sladkor v urinu
17.12.2004 14:08:05   
@ŽOGICA@
Naja, če te karkoli zanima vprašaj mene ampak na privat prosim, sem ti pa tudi odpisala na temo.sladkor v urinu . Ali pa poišči na RR PIKABU-ona si je morala celo injicirat inzulin in ve o teh rečeh še več kot jaz. Pa še to. Odvisno je od ginekologa ali boš mogla le na dieto ali na merjenje ali pa na inzulin!:(
Poznam dosti kolegic ki so mele povišanega-celo vse več kot jaz.pa jim je ginekolog rekel le da naj se malo pazijo pri hrani-to je vse.
Aja, daj mi še sporoč ko dobiš izvid, če boš imela povišan sladkor pa kako se bo ginekolog odloču, pa še vrednosti izpiši, če ti ne bo pretežko
BYE:sloncek::nosecka:
ADELA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NAJA, NAJA, NAJA---sladkor v urinu
17.12.2004 16:04:44   
@ŽOGICA@
Ja Naja 98% nosečnic ima potem lepe izvide, tko da je skrb odveč. Jaz sem imela pregled za sladkor ne glede na to da nisem imela sladkorja povišanega v urinu-kolikor vem bi naj vse nosečnice poslali na merjenje sladkorja od 25 do 30 tedna, ker jih je vse več.
Jaz pa nimam nikakršnih nosečniških težav:bravo:-hvala bogu-razen tega diabetesa.
Pri prvem otročku sem imela take noge kot :sloncek:!

Sporoči kako bo-pa največ sreče!! Sicer pa včasih je pa kr fajn kej vedet o vseh drugih stvareh.
veš sladko sploh ne dviguje sladkorja-najbolj OH pa maščobe!! Zanimivo-ampak diabetiki zato ne smejo sladkega, ker slinovka že tako ne proizvaja dovolj inzulina, da bi sladkor padel na normalno raven-men ni tko težko ker vem, da je vse to zato, da bo moja :duda: zdrava!!
Drgač mi pa lahk kr v nabiralnik kej pošleš!

Upam le, da ne bo prej hotla ven :ups:

Pa lep vikend!!!!!!

ADELA

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?