|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NEXT nakupovanje
31.1.2010 8:57:58   
UOBERC
pozdravljene! Izvedela sem za internetno nakupovanje NEXT. Zanima me če ima katera kakšne izkušnje s tem! Koliko je poštnina, kakšne št. konfekcije in čevljev imajo? Imajo Kr uredu cunjice, kakšne so drage kakšne ne, tako da mal poglejte! Upam, da mi bo katera kaj svetovala!
hvala pa lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 9:05:18   
K_a_t_i
Oj,
poštnina je 5€ ne glede na vrednost/težo nakupa, pošljejo najkasneje v 10 delovnih dneh (meni so poslali v cca. 5ih vse kar so imeli na zalogi), kvaliteta fajna, številke pa primerljive s H&M.
LpK


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 9:07:51   
Hanuši
Evo, pa si izvedela vse. Točno tako je tudi pri meni

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 9:18:21   
majuška10
user posted image user posted image no jst sem se pa glih hotla še enkrat (že nevem katerič)pozanimat o vsem tem (pa itak vse že vem, pa kr neki cincam).... upam da bom končno naročila, ker sem ful navdušena nad njihovimi cunjcami:-)

a pol cifre res veljajo kot HM, naš nosi sedaj med 74 in 80, najboljš da mu kar 80 vzamem

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 9:30:45   
Hanuši
majuška, Nextove številke so za malenkost večje od H&M, težko rečem, da za celo št., bolj za dobro polovico številke

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 9:34:22   
UOBERC
a pol ne pošljejo vse narnkrat, samo tisto k je na zalogi ostalo pa kasneje?

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 9:37:25   
Hanuši
jaz sem do sedaj dobila vse, se  še ni zgodilo, da česa ne bi bilo. Res pa je, da ko dajo novo kolekcijo, jaz takoj naročim

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 10:41:30   
sayuri
Po mojih izkušnjah ima NEXT malenkost manjše številke, kot H&M. Primer: Moja punca je stara leto in pol. NOsi H&M št 86, NEXT pa 18-24m.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 14:22:47   
majuška10
user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 14:23:46   
majuška10
no ma ja probat je treba, pa bomo vidli, bom pa za začetek eno stvar nabavla, da vidim..
kaj pa za odrasle? sem vidla da imajo ful lepe stvari, čeprav zase nisem navajena kupovati iz katalogov, ker se bojim prav zaradi številk...

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NEXT nakupovanje
31.1.2010 22:41:37   
Naja31
Za hlače naj bi pri Nextu veljalo, da številke ustrezajo starosti (torej št.4 če je otrok star 4 leta), za zgornje dele pa eno številko večje.
Ampak tega še nisem poskusila ker sem do zdaj naročila samo dvoje otroških škorenjčkev in meni pižamo in domačo haljo. Pri vsem sem zgrešila številke, škornji so jima bila preveliki, ampak so jima pa zato zdaj prav. Moja pižama je tudi prevelika, ampak za pižamo ni neke škode če je večja.
Mene Next sploh ni fasciniral Roba je iste kakovosti kot H&M, kar pa res ni treba naročati iz UK in plačevati poštnino. Pa odkar so z 1.1. občutno dvignili cene sploh ni več tako ugodno. Najbolj butasto pa se mi zdi, da je velika razlika v cenah na britanski nextovi strani in evropski na kateri se naroča za Slovenijo, ki je seveda dražja.
Cool mi je toliko ker sovražim nakupovanje po trgovinah.

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NEXT nakupovanje
2.2.2010 0:09:36   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Pa odkar so z 1.1. občutno dvignili cene sploh ni več tako ugodno. Najbolj butasto pa se mi zdi, da je velika razlika v cenah na britanski nextovi strani in evropski na kateri se naroča za Slovenijo, ki je seveda dražja.



jaz naročim z GB strani. že prej se je izplačalo, zdaj od januarja pa sploh ni več dvoma o tem user posted image  
številke so odvisne od modelov in so primerljive s H&M...naš nosi hlače eno številko manjše od zgornjih delov, ampak tako je tudi, če kupim tukaj. pri čevljih je večji problem, zato kupim večinoma firme, kot so puma in adidas, ki jih lahko sprobamo pri nas. zadovoljna sem bila tudi s poletnimi sandali (tisti fantovski z lučko v peti so zakon in vidim, da imajo letos enak model user posted image  ).


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NEXT nakupovanje
2.2.2010 21:09:41   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Pa odkar so z 1.1. občutno dvignili cene sploh ni več tako ugodno. Najbolj butasto pa se mi zdi, da je velika razlika v cenah na britanski nextovi strani in evropski na kateri se naroča za Slovenijo, ki je seveda dražja.



jaz naročim z GB strani. že prej se je izplačalo, zdaj od januarja pa sploh ni več dvoma o tem user posted image  
številke so odvisne od modelov in so primerljive s H&M...naš nosi hlače eno številko manjše od zgornjih delov, ampak tako je tudi, če kupim tukaj. pri čevljih je večji problem, zato kupim večinoma firme, kot so puma in adidas, ki jih lahko sprobamo pri nas. zadovoljna sem bila tudi s poletnimi sandali (tisti fantovski z lučko v peti so zakon in vidim, da imajo letos enak model user posted image  ).



A pa imaš koga v Angliji, da ti potem pošlje? Ker sem mislila, da se ne da z njihove strani. Ja, ker določene firme so pa občutno cenejše kot pri nas

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NEXT nakupovanje
4.2.2010 22:23:49   
pina colada
Kako je pa z vračilom, če kaj ni v redu???
Ravno sem nekaj naročila in čakam paket, upam, da bo vse ok.
Tiste, ki ste že kaj vračale, kakšen je postopek, če ste plačevale z Mastercardom (ker denarja ni možno vrnit na račun MC) in na kateri naslov ste vračale robo?? Ste vračale z navadno pošiljko ali priporočeno??

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NEXT nakupovanje
4.2.2010 22:57:52   
skuštrana
Next ima malenkost večje št. kot Hm, no vsaj v globalu. Sem pa naročila za 2l pidžame, 2-3 in so tako velike da bi jih naša zelo visoka 5 letnica komot nosila.

Jaz se vedno zeznem s čevlji, tista njihova razpredelnica je kar neki lari fariuser posted image Do sedaj sem čevlje naročala 3 krat in vedno sem rekla nikoli več, ker nisem trofila številke, ampak me potem spet premamijouser posted image No, edino ene škornje za tamalo sem zadela, ampak se ne sekiram jaz pač potem prodam naprej, nazaj ne pošiljam.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NEXT nakupovanje
8.2.2010 12:16:02   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Po mojih izkušnjah ima NEXT malenkost manjše številke, kot H&M. Primer: Moja punca je stara leto in pol. NOsi H&M št 86, NEXT pa 18-24m.


18-24 je enako kot 86. user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NEXT nakupovanje
8.2.2010 12:16:30   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: pina colada

Kako je pa z vračilom, če kaj ni v redu???
Ravno sem nekaj naročila in čakam paket, upam, da bo vse ok.
Tiste, ki ste že kaj vračale, kakšen je postopek, če ste plačevale z Mastercardom (ker denarja ni možno vrnit na račun MC) in na kateri naslov ste vračale robo?? Ste vračale z navadno pošiljko ali priporočeno??



Denar se lahko vrne na MC

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NEXT nakupovanje
10.2.2010 17:23:46   
pupa357
Jaz sem že večkrat naročila. Vedno dobim vse. Če sem vračala sem z navadno pošto v njihovi vrečki. Denar vrnejo hitro. Problem je, ker naša banke knjižijo samo 1x mesečno, tako kot odlive tudi prilive :-)

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NEXT nakupovanje- nujno
10.3.2010 18:05:02   
s.
nujno!!!
 
Kako vpišem tel. št ob prvi prijavi v nexta? Ker mi nič neprime...nobena.
 
Ali delajo s Pay palom- nikjer ne najdem....
 
S čim plačujete ve?
 
Prosim za pomoč...ravno kupujem!
Hvala.
 
 

(odgovor članu pupa357)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NEXT nakupovanje- nujno
10.3.2010 18:48:10   
s.
sem že rešila...
imajo pa samo kredtno kartico za plačilno sredtsvo :/
Jaz bi mela pay pal.
Naročala...pa da vidimo, kdaj in kako dobim paket...

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?