|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOVO: Prva znamenja poroda
20.1.2012 12:56:19   
Ajra_
Kako prepoznati prva znamenja poroda? Kaj storiti, če se odlušči čep? Kaj storiti, če odteče plodovnica? Kako ločiti lažne popadke od pravih?

Preberite si članek: http://www.ringaraja.net/clanek/prva-znamenja-poroda_5176.html

V tej temi lahko napišete svojo izkušnjo, ko boste mamice, ali če ste že. Kako se je pričel vaš porod?

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno, odgovor dobite takoj.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOVO: Prva znamenja poroda
29.10.2012 20:06:26   
Šestka
Da se spomnim in malo obudim spomine user posted image

Prvi porod se je začel z odluščenjem čepa. Ob 15h sem opazila sluz, ob 21h dobila popadke in ob 23.09 rodila.
Drugi porod se je začel ponoči z rahlimi a rednimi popadki ( bolelo ravno toliko, da me je zbudilo ). Ob 4h zjutraj sem odšla v porodnišnico in ob 7.30 rodila.
Tretji porod sem šla dva dni čez rok, brez popadkov na pregled, bila malo odprta ob 10h dobila umetne popadke ob 12h odtekla voda in ob 13.30 sem rodila.

Kako bo v četrto še ne vem a upam na ekspres porod user posted image .  Skratka mislim, da je res težko reči kdaj se porod začne oziroma kakšni so znaki saj je res od nosečke do nosečke lahko popolnoma različno. Dejstvo pa je, da ko gre zares VEŠ da je TO TO!!!

(odgovor članu Ajra_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

Sončenje v nosečnosti - da ali ne?
Ne glede na to, ali smo noseči ali ne pretiravanje s sončenjem škoduje naši koži. V nosečnosti pa obstajajo še dodatni r...
Prva znamenja poroda
Ko se bliža dan poroda, je vse več znamenj, ki nakazujejo na to, da se bo porod začel. Nekatera so prava, nekatera pa ne...

Kje z družino živite?
lola85 RR

Kje živite?