|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 18:54:33   
ataner
Pozdravljene! Mene pa zanima kaj menite o nakupu rabljenega vozička in lupinice?

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 18:56:48   
natasaom
men čist pametn-sploh če nimaš ful denarja..dobiš zelo dobre rabljene vozičke za pameten denar.

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 18:57:43   
kajalin*
Lupinico sem si sposodila,ker jo itak nisem veliko rabila.Voziček pa sem imela nov.Če kupuješ rabljenga,piši na zs,prodam.

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 19:00:23   
Marogica
Vse je odvisno, koliko denarja imate. Če vam denar ni problem, kupite novo, če je, raje rabljeno, saj sta voziček in predvsem lupinca stvar, ki ju boš uporabljala 4, max.12 mesecev. Dati toliko denarja za "minljivo" stvar....ne vem no..

Vse rabljenje stvari za tako majhnega otročka so ponavadi kot nove, saj se jih ni dosti uporabljalo, otrok še ni "živ", da bi stvari uničeval, in kar je dejstvo...vse zelo hitro preraste.

Raje kupi nov avtosedež, ki ga lahko uporabljaš npr. 3 leta.

Tako, da vse je odvisno od finančne situacije in "zrelosti" razmišljanja, predvsem pri tistih, ki nimajo dosti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 19:05:06   
Anonimen
Voziček komot rabljen, sploh če ti dejstvo, da je nov, pomeni malo ali nič.

Lupinico bi jaz raje novo, zaradi dobrega občutka.

(odgovor članu ataner)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 19:05:44   
PAJO
ja tud rabljen je dobr,se da dobit dobr za majhen denar.
jz sm lih enga trokolesnika prodala za 100 eur,ugodno.

drugac mas pa v avstriji tud novga za 100 eur trokolesnika,jeep znamka.
res dobr.ana

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 19:09:29   
scubadiver
Jaz lupinice ne bi nikoli kupila rabljene, ker nikoli ne veš kaj se je z njo dogajalo. A je bla mogoče udeležena v nesreči in ni več tako varna? Sposodila bi si jo edino od koga ki mu res 100% zaupam.
Voziček pa imam rabljen - sposojen od nečaka... 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 19:20:45   
ataner
Imate prav, ja. Saj lupinico bi itak novo ali pa od nekoga, ki ga poznam. Glede vozička me ena stvar malo moti. Mogoče pretiravam: kaj če je otrok imel kakšno bolezen ipd.?! Sicer drugega tako ne bi rabljenega kupila, voziček se mi zdi, da je največji finančni zalogaj.

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 19:22:45   
Marogica
Kakšno bolezen pa bi naj imel otrok???? Malo čudno vprašanje oz. razmišljanje....user posted image

Vsaka krpica na vozičku se da sneti in preprati, tako, da ne vidim problema.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 19:26:06   
Anonimen
Vsaka krpica na vozičku se da sneti in preprati, tako, da ne vidim problema.


Ja, res je :). Mi ga kar v pralni stroj vržemo.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 19:47:20   
lorch
Saj ti tudi nove v trgovini milijon ljudi prijema in polaga otroke noter. Kje piše da so vsi zdravi. Sicer si pa lahko voziček opereš, če te pa skrbi pa lahko prevleko od vozička daš za nekajur v zamrzovalnik. Taka temperatura "fenta" vse mikrobe.

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 19:50:41   
lorch
Aja! To v zvezi z zamrzovalnikom sem zvedela od ene mamice katere hčera je bila alergična na vse živo. Zdravnik jim je svetoval razkuževanje na tak način. Vse plišaste igrače so pri njih najprej romale v škrinjo.

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 19:52:13   
Anonimen
Absloutno novo. Res nikoli ne veš, kdo je se je prej vozil v vozu in kako so zanjga skrbeli.

(odgovor članu lorch)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 20:00:01   
Ilije
jaz sem kupila lupinico rabljeno, a nisem najbolj zadovoljna, a glede na to da se uporablja le kratek čas je ne nameravam zamenjat. prav tako sem dobila rabljen voziček in sem zadovoljna. mislim, da je nakup rabljenih stvari za dojenčka precej razumna stvar, samo dobro se je potrebno pred tem pozanimat o vsaki stvari in malce primerjat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 20:39:29   
skuštrana
Voziček ja, lupinice pa jaz rajši ne bi, razen od kakšne poznane in zaupanja vredne osebe, ker nikoli ne veš kaj se je z lupinico dogajalo.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 21:24:31   
Anonimen
Mi imamo voziček in lupinico rabljeno. Smo pa oboje dobili od kolegov in vem kako so z njima ravnali. Tudi dobili smo zelo dobro ohranjeno oboje. Sicer se pa da vse iz vozička in lupinice blago dol pobrat in oprati.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 21:24:44   
Marogica
Vse pišete, da se ne ve, kaj bi se naj z lupinico "dogajalo"??? Kaj pa mislite s tem?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 21:26:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Vse pišete, da se ne ve, kaj bi se naj z lupinico "dogajalo"??? Kaj pa mislite s tem?


Mogoče so imeli kakšno hudo prometno nesrečo, pa so se pasovi razrahljali ali kaj takega, verjetno. zato pravim, da vse novo, lupino, voz, stolček, ležalnik, posteljo, kenguru, hojico, čevlje, obleke, skratka vse. Tip top novo.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 21:38:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Vse pišete, da se ne ve, kaj bi se naj z lupinico "dogajalo"??? Kaj pa mislite s tem?


Mogoče so imeli kakšno hudo prometno nesrečo, pa so se pasovi razrahljali ali kaj takega, verjetno. zato pravim, da vse novo, lupino, voz, stolček, ležalnik, posteljo, kenguru, hojico, čevlje, obleke, skratka vse. Tip top novo.


Upam, da tisti ki prodajajo imajo toliko vesti, da povedo kakšno lupinico prodajajo (če je bilo udeleženo v prometni nesreči). Sicer se mi zdi, da z rabljeno posteljo nima bit kaj narobe (no, drugo je jogi), čevlji pri tako majhnih so obuti parkrat, nekateri nikoli (ja, babi kupi tudi kaj premajhnega), oblek tudi tako hitro prerastejo,... No, če si lahko privoščiš si pač kupiš vse novo, ampak jaz sem veliko rabljenih stvari od sorodnikov in sem bila vsega zelo vesela.

Moje mnenje (pa zdej ne pasti vse doluser posted image ) je, da je za otroke bolje, da ne rastejo v sterilnem okolju. Tudi če pojejo/poližejo kakšno "****rijo" se mi zdi, da vse to krepi njihov imunski sistem. In veliko mamic novih oblek sploh ne pere, ampak direkt hop na otroka - kdo jih je pa tiste obleke po rokah in ne vem kej še metal...
OK, bom kr nehala, ker je lahko to debata brez konca. Pač kakor komu paše in koliko si lahko privošči, ane?!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 21:55:18   
Anonimen
Pri nas imamo vse TIP TOP staro, od  prijateljice sem dobila vse in tudi vem, kaj se je z vsem dogajalo user posted image . Mi si te zadeve kar dosti menjamo. Voziček imam PP Pliko  še od starejše, ki ga je rabila bore malo.. Mi je taista prijateljica ponudila skoraj tudi nerabljenega Bugabooja, pa sem ga odklonila, ker se mi zdi čist brezveze, da ga trošim po tem makadamu, bolje da ga proda sedaj, ko ima še ceno in je v odličnem stanju. Saj ga ni v bistvu skoraj nič rabila, ker je rekla, da ji ni bil uporaben in je po parih mesecih tudi pristala na PP. Kupila bom stolček za hranjene (ikea) ter razmišljam o stajici, vendar še nisem prepričana, ali ima smisel ali ne?
Od oblačil sem kupila pa komplet bodijev št. 50, ker mi mako majčke nekako ne potegnejo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 22:00:55   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

razmišljam o stajici, vendar še nisem prepričana, ali ima smisel ali ne?



Mislim, da si jo, glede na tvoje ročne sposobnosti in ideje lahko kar sama narediš..user posted image  Mi smo jo imeli pri obema. Smo v hiši, moraš kdaj skočiti v drugo nadstropje, podpisati kaj pri poštarju...., tako, da nam je prav prišla. Kasneje sicer kot "omara" za igrače...je bilo vsaj pospravljenouser posted image

Aja..rabljeno, seveda.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NOVO ali RABLJENO
31.10.2007 22:50:23   
lelaval
Se bom podpisala kar pod Maogico - kar se tiče novih in rabljenih stvari (seveda gledano tudi s finančne plati), kakor tudi glede "bolezni" predhodnikov, kot tudi stajice.
Če jaz dobim rabljeno stvar, jo vzamem in se zahvalim (vstran še vedno lahko vržem).
Tako, pa sem vse povedala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 22:54:05   
TinaUros
Mi smo kupil novo, malčk tud v upanju, da bo kmal vse to nato uprablala tud moja sestrauser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 23:05:48   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna

Moje mnenje (pa zdej ne pasti vse doluser posted image ) je, da je za otroke bolje, da ne rastejo v sterilnem okolju. Tudi če pojejo/poližejo kakšno "****rijo" se mi zdi, da vse to krepi njihov imunski sistem. In veliko mamic novih oblek sploh ne pere, ampak direkt hop na otroka - kdo jih je pa tiste obleke po rokah in ne vem kej še metal...
OK, bom kr nehala, ker je lahko to debata brez konca. Pač kakor komu paše in koliko si lahko privošči, ane?!user posted image



naš ima vse od a do ž rabljeno, če le dobim vse, kar iščem, ok tu pa tam kupim kaj za moje lušte, pa mi zato takrat ni treba gledat na ceno user posted image ...mi je prav noro poslušat tisto v stilu "veš kolk smo dali za to in ono?!" ipd., ker vem, da bi lahko enako stvar rabljeno našli za pol cene user posted image  npr.

oblačila (seveda tudi čisto in prav vse ostale stvari iz trgovine)? --> prav tako jih opereš v stroju, kot tista iz trgovine, ki so jih imeli v rokah "tujci" v tovarnah, pri katerih pa res ne veš, v kakšnem stanju so na delovnem mestu, kaj šele, da bi vedeli, kje vse se je to vlačilo po skladiščih, ladjah, kontejnerjih...da je to, da je imel stvar na sebi en drug otrok bolj bljak od tega...hmm user posted image  

niti najmanj, da si ne bi mogli privoščit novih stvari...preprosto, škoda mi je, ker vem, da lahko everčke tudi drugače porabimo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novo ali rabljeno
31.10.2007 23:16:12   
rija
jaz sem zelo vesela, če kaj dobim. bila sem vesela za lupinico, rabljen vozek za začetek, zappa, sedež za v avto, babyfon, za oblačila, tetra plenice pa še en kup stvari.....pa še vseeno potrošimo veliko cekinčkov.....

je pa res, da mo dobili tudi ogromno novih stvari....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?