|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS v Postojni
1.3.2007 9:51:10   
Anonimen
V ponedeljek grem na NS v Postojno, pa še nikoli tam nisem bila, kaj šele da bi vedela kje je porodnišnica. Sicer verjetno ni tako zelo težko najti, bi pa vseeno bila vesela vsakega napotka kako hitreje najti. Pripeljem pa se iz LJ smeri. Sestra mi je namreč ob naročilu rekla da je to v porodnišnici spodaj, kaj natančneje pa ne.

Potem me zanima, koliko ste plačale za NS v Postojni? Meni je po telefonu rekla, da 41.73 evrov, drugače pa se tu skoz govori o 50 evrihuser posted image . Pa vprašala sem če se kaj dodatno plača za snemanje na CD, pa je rekla da se bomo takrat zmenli.

Kako ste bile zadovoljne z dr. Reševo in njenim odnosom?

Mene je včeraj skoraj kap, ko sem bila pri svoji G na pregledu, prvič je delala UZ preko trebuha in izjavi, da je vse bilj megleno za videt, ker je več maščevja na trebuhu. Se bojim, da na NS pol sploh videli nič ne bodo, kaj šele kaj izmerili, če pa je vse tako meglenouser posted image . Mislim, sliši se pa tako kot da bi imela 150 kg, ne pa enih 15 preveč in se vse kar megleno vidi. Tud za spl je rekla, da se pri meni ne bo videlo prej kot v 20. tednu. Pa kaj me ima za norca?

Hvala za napotke in odgovoruser posted image .

Srček user posted image 12t1d
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NS v Postojni
2.3.2007 0:12:54   
Antigona
Če se boš peljala po avtocesti, potem u bistvu ko prideš dol iz AC zaviješ desno, se pelješ mimo Spara (na levi strani) in mislim da je potem takoj naslednji semafor spet desno pa si pri bolnici.
Dr. Reševa (saj misliš dr. Uršulo Reš) je ful prijazna in vse lepo razloži, meni je delala NS v prvi nosečnosti in sem bila z njo zelo zadovoljna.
Tvoja G. pa ima verjetno slab UZ, tako da se sploh ne sekiraj. Tudi jaz imam kakih 15 kil preveč, pa se vse super vidi, samo če je UZ dober (novejši) in ne kaka predpotopna škatla, kot jo ima moja G. Ampak ona sama pravi da se zato pač slabše vidi...
Pa tudi spol se je pri meni sedaj videl, v prvo pa sploh nisem vedela da lahko že na NS vprašam...

Upam, da boš tudi ti zadovoljna z njo, in da ti dojenček pokaže svoje "premoženje" user posted image ...

A ja cene pa ne vem, ker sem imela jaz nuhalno v Ljubljani v Dravljah...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NS v Postojni
2.3.2007 8:00:33   
janapan
V Postojni imajo ful dober ultrazvok zato ne skrbi tvoja g ima verjetno malo slabšega zato ni bilo dobro videti ne se sekirat.
Jaz sem tudi bila na ponedeljek in verjetno ti bo delala dr. Antonič Babnik ki ful  fajn, vse je do potankosti razložila.
Napotke za smer si že dobila v glavnem ne moreš falit, Postojna ni ogromno mesto in vse je nanizano ob glavni cesti.
lp

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NS v Postojni
2.3.2007 8:01:13   
janapan
Jaz sem bila na nuhalni v postojni novembra in sem plačala 10.000 sit, tako da je po mojem sedaj enako samo v eurih.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?