|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naša pupa ima vročino:(((
31.12.2006 21:30:05   
mika
boščika ima 38 vročine in je čisto mirna. sedaj spi. kako hudo mi je ko jo gledam tako mirno. drugače je zelo navihana, sedaj pa....
imamo kar nekaj gostov doma, ker smo jih povabili na silvestrovanje . veselili so se, da jim bo Lucija popestrila večer.

zanima me kako dolgo ima lahko krompir na podplatih? JUtri bova šli k dežurnemu, upam da ne bo teška noč.

Punce in fantje, lepo praznujteuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naša pupa ima vročino:(((
31.12.2006 21:53:25   
Anonimen
Krompir ima lahko celo noč na podplatih, saj ko ne bo več delal, pač ne bo. Če punči spi, naj pač spi, tako bo najlaže premagala vročino. Pa tudi jutri ne rabiš k dežurnemu rinit, če ji nič drugega kot vročina. Pri navadni virozi traja tri dni, potem pa gre na bolje.

Ne se preveč sekirat, vročin bo še veliko, no ja, pa silvestrovanj tudi, uživajte.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naša pupa ima vročino:(((
31.12.2006 21:59:03   
Maxica
Naš dveletnik jo je tudi včeraj dobil, pa sem brž posumila na user posted image  zobke in res sem opazila prvo petico. Vročino je imel tam malo čez 38, ampak mu je nisem nič zbivala. Ponoči je bil sicer kar precej vroč, zato sem mu probala dati na podplate hladne obkladke, ampak jih ni prenesel, zato sem ga pustila pri miru. Sicer sem imela pri roki svečke, ampak nam jih k sreči ni bilo treba uporabiti. Saj boš videla, če ne bo prehuda vročina, jo kar pusti, naj počiva, pa telo opravi svoje, saj vročina ni kar brez razloga. Čim več naj pije in počiva, pa upam, da bo jutri že boljša.user posted image
Srečno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naša pupa ima vročino:(((
31.12.2006 22:04:25   
Anonimen
Naš se je tud danes zjutraj zbudil z vročino. Čez dan mu je malo padla, mislim pa da ima spet slinavko user posted image ! Jeziček mu mažem z Daktarinom, da je vsaj malo pojedel, pije tudi zelo malo.user posted image
Zdaj pa spančka, v objemu z atijem, saj imamo pri nas "bombandiranje"!

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naša pupa ima vročino:(((
1.1.2007 13:26:49   
Primoza
Pri nas je pa fasala vročino žena - zoprno, prav pred silvestrsko večerjo. Poleg kuhanja, priprav pogrinjka sem se nato spopadel že z goro umazane posode. Pa še mala dva sta začutila da imata svojih pet minut in sta hrupno žurirala, skakala in delala kaos.

Vročinarji ne pozabite na glasovanje, ki je pripeto zgoraj na forumu in bo aktivno še nekaj dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naša pupa ima vročino:(((
1.1.2007 16:08:02   
frutka_
Revica! Krompir ji ziher ne škodi in je fajn za zbijanje vročine, pa kakšen calpol in cartanje pri mamici in atiju! Upam, da boste hitro boljše!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naša pupa ima vročino:(((
4.1.2007 7:41:53   
srki
Naš je pa včeraj staknil vročino. Jo je že v vrtcu fasal. Ima samo vročino, malo kašlja. Upam, da je samo virozica. Pa ravno hvalila sem se, da odkar je bil na operaciji žrelnice, da je stanje res OK, na, sedaj pa to.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?