|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 7:25:09   
puncica
Jst sem včeraj merla svojo tamalo, no zmerl smo 73 cm, torej se je podaljšala za 1 cm, pol pa dal še na domačo vago in je pokazala 8,4, pred enim mescov pa 8,5 verjetno se na to ne morem zanašat ker se mi zdi čudno da se v enem mescu ne bi nič zredila
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 8:04:50   
india
Lahko, da se je res potegnila za tisti 1 cm, kar je pa lahko tudi odgovor, da so kilce šle v rast, v višino in se ji pač ne pozna.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 8:08:53   
janja
Ej, puncica, naš ima že skoraj eno leto 11 kg. Čeprav normalno je, je zelo živahen. Sem pa nekje prebrala, da baje otrok najbolj raste in se redi v prvem letu svojega življenja, potem pa se to umiri. No, so tudi izjeme, ampak načeloma naj bi to držalo.

A je ti pa normalno? Se mi zdi, da je malce suhcena. Naš je imel pri taki višini že okrog 10 kg, pa ni bil nič debel.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 8:28:26   
mehurčica
Po moje je tako, kot je Miška napisala. Sicer so pa nekatere punčke pač bolj drobne. David je imel pri cca. 7,5 mesecih takšne mere in se mi takrat ni zdel suh. Tak ravno prav je bil.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 8:41:37   
puncica
Ja naša je res drobna in majcena, je normalno, včasih sploh ne vem kam daje, zdej čakamo na 9 kil pa jih nikjer ni, pa smo stari 15 mescev Ja noben nič ne reče da bi bila preveč suha, je pač taka kot je, glavno da je zdrava res je bila bolna samo enkrat ko je imela vnetje ušeska, drugače pa nikol prehlajena in nikol ji ni tekl z noska (hitr trkam na les), tako da se ne sekiramo, zgleda tud čist ok, sicer je tud bol majhna, saj nosi cotke za 9 mescev. Sam čudno se mi zdi, kolk se pa pol v drugem letu zredijo naši malčki?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 8:59:44   
india
Punčica, morda te bo potolažilo to, da ti povem, da je imala moja Anja pri 3 letih 13 kil, Pia jih ima pa zdaj pri 4ih slabih 14. Ne se sekirat, glavno,d aima apetit, da raste, da se giblje, je živahna in se normalno razvija. Kile ji bodo morda kdaj v življenju delale še preglavice .
Za tolažbo...Anja ima pa sedaj, pri 12 letih dosti reveč kil, še prehitro se poredijo

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 9:27:54   
Anonimen
Ne se sekirat, samo da je zdrava. Taki drobižki so meni ful fletni, se mi zdijo taki hitri, gibčni.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 10:49:09   
mojcapr
Moja tamala je stara 16 mesecev in imava 7,5 kg. kile nočje gor ker tolk prelaufa da se kar kadi za njo. Velika pa je 76 cm, uglavnem prava suhica. Vse hlače v pasu laufajo.
Saj bojo še šle. No vsaj upam.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 13:09:59   
CatJa
Puncica, moj ima 15 mescev in pol, 78 cm in 9,4 kg. Se pravi, da je bolj v dolzino, ceprav je majhen v primerjavi z drugimi. Ampak meni je najbolj srckan tak kot je. Boljse kot da zgleda kot Michelin znak

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 21:58:26   
afnapika
Naša pikica imela pri enem letu 10 kg... potem pa v dveh letih pridelala komaj 2 kg in pol...

Pa je prava žverca, tako da se nič ne sekiram. Poje pa tudi kar precej... Kam da? Pojma nimam...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
6.9.2005 22:03:59   
Anonimen
Te čisto razumem, pupica, mi imamo iste probleme. Malemu ne gredo kile hitro gor, pa če se ubijem, ne. Pri letu dni je imel 7970 g, zdaj na domaci vagi pa ze kaze 8300. Ce je to prav, pa ne vem.

Je pa tudi res, da ne bo jedel, če mu ne bo. V bistvu je hranjenje nova tema, ki jo bom odprla...

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
11.9.2005 8:28:49   
buča
Glih gledam....Pika je imela pri 1 letu 81 cm in 9200 g,sedaj je stara malo več kot 2 leti in ima 12 kg in 95 cm.Vsi me sprašujejo:ooo,aj 3 leta stara?Ja,pa kva še...tud je suhcena,po meni in po očiju.Nikoli pa ni nihče rekel,da je poresuha

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
12.9.2005 17:59:12   
SILVA
Mi imamo pri 17 mes samo 8260g in 76cm,pa kaj čmo,če noče kej preveč papat

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Naša tamala se nič ne redi al kaj?
12.9.2005 18:38:40   
ZARA
Jst pa priznam, da pojma nimam kolk ma Zara zdej pri 16 mesecih kil?! Upam, da ma čez devet...če ne me bo kap, matr komej čakam na posvetovalnico...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?