|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na čem spite v šotoru?
8.4.2009 23:00:19   
Katjusa
mene pa zanima kaj si daste na tla v šotoru, jst sem nekaj časa uporabljala peno 5cm super zadeva sma ponavad zasede cel prtljažnik, potem smo imel te napihljive k je 1 za 2 osebi ni blo več k za eno sezono.... zadnji 2 sezoni smo mel te napihljive k so za 1 osebo... to je že kr boljše.... razmišljam pa o nakupu pene 7-10cm (80x200)???? sam še nisme pogruntala kako bom v avto naložla sebe, moža, 2 otroka, voziček..... da ne pomenim starega dobrega pletenega šotora, ki ima 2 veliki vreči eno z jeklenimi palicami in enega s bombažnim platnomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na čem spite v šotoru?
8.4.2009 23:06:40   
zband
če gre finančno enkrat probajte z avto domom.rentanje ni tako drago kot so vžitki otrokk ki dobesedno uživajo.pa ni treba v kamp se podate na avanturo.np ljb-lego land nekje v nemčiji.nepozabno

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na čem spite v šotoru?
8.4.2009 23:10:16   
Marogica
Mi imamo sicer prikolico, tako, da teh problemov nimamouser posted image ....Imamo pa še šotor, kadar gremo po Sloveniji, takrat pa vzameva midva z možem kar navadne ležalnike, ki imajo peno ca. 10 cm in spimo, kot doma. Pa copate tudi moramo nekam pospraviti, mar ne?user posted image  Ne, resno...vse te blazine so meni ful moteče oz. spim zelo slabo na njih...sploh če bi bilo to npr. 10-14 dni.  Za otroka pa je idealno, in uživata.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na čem spite v šotoru?
8.4.2009 23:15:06   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: zband

če gre finančno enkrat probajte z avto domom.rentanje ni tako drago kot so vžitki otrokk ki dobesedno uživajo.pa ni treba v kamp se podate na avanturo.np ljb-lego land nekje v nemčiji.nepozabno

ja avtodom se mi zdi super zadeva, sam za zdej mi je fino it s šotorom in se poslužujem tega dokler lahko spim kjerkoliuser posted image user posted image user posted image user posted image drugače si pa želim nekoč kupit kak avtodom al pa prikolico....
ja napihljive blazine sploh tiste tevelike k je 1 za dva je katastrofa se en obrne drugege vrže pol metra v zrakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od kar imama vsak svojo je ful boljše, pa jst sem zašila take vreče iz blaga da tolk ne škripauser posted image user posted image user posted image sam za kake akcije pa niso najbolj primerneuser posted image user posted image user posted image user posted image oz je boljše čist na tleh k pa na blaziniuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 8.4.2009 23:17:01 >

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na čem spite v šotoru?
9.4.2009 6:37:34   
muha1
Mi imamo Airexove blazine. Se super obnesejo user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na čem spite v šotoru?
9.4.2009 6:45:37   
anika87
Joj men je tut to edina mora v šotoru... te blazine. Drugač uživava, vedno greva s šotorom, samo sma že rekla, da bo treba neki pogruntat...
Katja, kaj pa spraznile se vam niso nikoli blazine? Midva sva mela ponavadi vlko, pa je vedno šel zrak ven (kjeuser posted image user posted image user posted image ), z nove blazine, stare - kakršnekoli, vse so ble cele, pa jo je blo vedno treba dopumpavat...
No, bom probala z 2 manjšima, če praviš da je boljše, sem že razmišljala o tem.
Al pa boma celo kupla spužve, samo ki vzamejo veliko prostora v avtu... user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na čem spite v šotoru?
9.4.2009 7:41:50   
skuštrana
Dormeo roll up (120x180cm) pa zraven imamao še 2 samonapihljivi blazini.

Mi imamo Sharna pa domreo med potjo pospravimo pod noge otrokomauser posted image Glih fajn pašeuser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na čem spite v šotoru?
9.4.2009 10:49:32   
viv_
Artiach samonapihljiv 5 cm.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na čem spite v šotoru?
9.4.2009 11:22:51   
Babsi
samonapihljive blazine 5 cm. Čisto zadostuje.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na čem spite v šotoru?
9.4.2009 11:29:38   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Joj men je tut to edina mora v šotoru... te blazine. Drugač uživava, vedno greva s šotorom, samo sma že rekla, da bo treba neki pogruntat...
Katja, kaj pa spraznile se vam niso nikoli blazine? Midva sva mela ponavadi vlko, pa je vedno šel zrak ven (kjeuser posted image user posted image user posted image ), z nove blazine, stare - kakršnekoli, vse so ble cele, pa jo je blo vedno treba dopumpavat...
No, bom probala z 2 manjšima, če praviš da je boljše, sem že razmišljala o tem.
Al pa boma celo kupla spužve, samo ki vzamejo veliko prostora v avtu... user posted image


ja prvo leto ko sma imela taveliko blazino sma se vsako jutro zbudila na tleh.... so se delale take male luknce tam so tisti krogi spodaj.... in sma vsak dan flikala.... pol sma se pa naveličala in sma spala kr na tlehuser posted image user posted image user posted image rezultat imama pa še zdej doma in bo kmalu star 3 latauser posted image user posted image user posted image user posted image več k 2 leti sma se trudla zanost pa nikakor ni šlo....user posted image user posted image user posted image user posted image

ja tamale so ful boljše sem jih uporabljala 2 sezoni pa so še kr cele kupla sem jih pa v šparu za nekje 7-8€ po kosuuser posted image user posted image . ...
to dopumpavanje pa je potrebno ker ponavadi ko pridemo dol v vročini nafilamo blazino pol ponoči se pa zrak ohladi.... in tud mislim da se ta guma (al karkoli že to je) malo raztegne in 2-3 noči je treba popravljat pol je pa Ok sam pr tamalih pa mi ni blo treba samo prvo jutro je bla mičkano mehka....

po moje bi tud ble te samonapihljive (5centi) dost sam moj noče niti probatuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 9.4.2009 11:32:04 >

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na čem spite v šotoru?
9.4.2009 13:53:56   
tintin
samonapihljivke - moj 5 cm, jaz 3 cm. Si bom letos kupila 5cm, 3cm bo mel pa mali pa gor jogi (blazino ) od prenosne posteljice.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na čem spite v šotoru?
9.4.2009 14:17:22   
laurine
tudi mi smo se znebili napihljivih blazin in zdaj imamo samo še samonapihljive 5 al pa 7 cm blazine, čez pogrnemo oblečeno oddejo (ali 2) namesto rjuh in je spanje res super.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na čem spite v šotoru?
10.4.2009 13:15:55   
Splišni
Mi smo lani imeli še blazine za napihnit. Una široka (137 cm), ki ima dvojno jedro, da drugi ne skače, če se prvi obrača, od Campingaza, je v redu.

Za letos sem kupila samonapihljive 7-cm armaflekse, samo ne vem ... meni se zdi to tako trdo. Bo treba dat čez posteljno peegrinjalo, po moje.

No, saj za vsak slučaj bom tudi blazine še s sebpj vzela, potem bom pa videla.

Meni so drugače blazine za napihnit čisto O.K., samo za 1-krat prespat rabim nekaj, kar se čimhitreje ... naredi v posteljo. Da ne rabim elektrike za pumpat ali pa na akumulator gre tudi ful počasi.

(odgovor članu laurine)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na čem spite v šotoru?
14.4.2009 11:31:39   
Splišni
No, danes sem preizkusila te samonapihljive armaflekse. Doma sem ponoči spala na njih. Z otrokom sem nama zvečer lepo postlala in sva šla gor spat.
Ma to je tako trdo, da se ne da povedat. Otrok mi je po 5 minutah spizdil v svojo posteljo, jaz sem pa celo noč ztrajala, samo se mi je ob polnoči zdelo,d a mora biti že zihr 7 ura. Ma se mi je vlekla noč na tej trdoti, da je groza.
No, danes bom probala čez še eno posteljno pregrinjalo dat, pa da vidim, če bo kaj bolje.

So pa ti sicer 7-centimetrski samonapihljivi armafleksi.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na čem spite v šotoru?
14.4.2009 12:47:03   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

No, danes sem preizkusila te samonapihljive armaflekse. Doma sem ponoči spala na njih. Z otrokom sem nama zvečer lepo postlala in sva šla gor spat.
Ma to je tako trdo, da se ne da povedat. Otrok mi je po 5 minutah spizdil v svojo posteljo, jaz sem pa celo noč ztrajala, samo se mi je ob polnoči zdelo,d a mora biti že zihr 7 ura. Ma se mi je vlekla noč na tej trdoti, da je groza.
No, danes bom probala čez še eno posteljno pregrinjalo dat, pa da vidim, če bo kaj bolje.

So pa ti sicer 7-centimetrski samonapihljivi armafleksi.

facauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moj možek se zdej odloča o nejemu prikoliceuser posted image jst bi šla kr v šotor čeprav se zevedam, da je ful dela in ful pakiranja sam če mi kej ne paše spokamn pa grem domov al pa drugam tako pa če plačaš tud pokoristiš.... no sej bomo videli.... bomo pa, če bomo šli v šotor nabavli gobe 10 centiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na čem spite v šotoru?
16.4.2009 12:48:04   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
No, danes sem preizkusila te samonapihljive armaflekse. Doma sem ponoči spala na njih. Z otrokom sem nama zvečer lepo postlala in sva šla gor spat.
Ma to je tako trdo, da se ne da povedat. Otrok mi je po 5 minutah spizdil v svojo posteljo


No, da nadaljujem potek preizkusa.

Naslednjo noč sem čez armaflekse dala pregrinjalo za čez posteljo, kar precej debelo. Po 5 minutah je otrok rekel, da ne more dihat, ker se nič ne vgreza (je ležal na trebuhu in se mu prsni koš ob dihanju premika v smeh proti tlemuser posted image ) in šel spet spat na svojo posteljo. Jaz sem imela pa spet doooolgo noč, nič krajšo od prejšnje. Pa zjutraj so me fejst rame bolele, ker se "nič ne vgrzene".

No, zdaj otrok odločno nasprotuje, da bi to zadevo vzeli na morje, tako da ne vem, če nisem 100 evrov vrga stran.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na čem spite v šotoru?
17.4.2009 13:02:42   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Naslednjo noč sem čez armaflekse dala pregrinjalo za čez posteljo, kar precej debelo. Po 5 minutah je otrok rekel, da ne more dihat, ker se nič ne vgreza (je ležal na trebuhu in se mu prsni koš ob dihanju premika v smeh proti tlemuser posted image ) in šel spet spat na svojo posteljo. Jaz sem imela pa spet doooolgo noč, nič krajšo od prejšnje. Pa zjutraj so me fejst rame bolele, ker se "nič ne vgrzene".

No, zdaj otrok odločno nasprotuje, da bi to zadevo vzeli na morje, tako da ne vem, če nisem 100 evrov vrga stran.


Kakšne samonapihljivke pa imate potem ve ostale, ki jih tako hvalite???user posted image user posted image user posted image
Ker po tem splišninem komentarju me je strah kupit, da bi kot pravi splišni vrlga stran denar... saj niso tako poceni.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Na čem spite v šotoru?
17.4.2009 13:03:49   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Kakšne samonapihljivke pa imate potem ve ostale, ki jih tako hvalite???user posted image user posted image user posted image


To tudi mene zanima. A sem slučajno jaz en šit kupila, a so vse take.
Moje so te:

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=36&product_id=1020025212



< Sporočilo je popravil Splišni -- 17.4.2009 13:07:57 >

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Na čem spite v šotoru?
17.4.2009 13:14:34   
anika87
Splišni, upam, da si ti en šit kupila user posted image , pa brez zamere... ker če jih druge hvalijo, ne vem no... jaz sem že rekla možu, da boma to kupila, ampak če ti praviš kak so zanič, mi je pa butasto stran denar metat...

No upam, da bo katera druga napisala kakšne so druge, ki so baje dobre...
A ti jih pa ne moreš vrnit? Si pa res veliko dala za njih...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Na čem spite v šotoru?
17.4.2009 15:50:36   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: anika87
A ti jih pa ne moreš vrnit? Si pa res veliko dala za njih...



Ne, ne morem, vsaj po moje, da ne. Niti računa več nimam, ker sem pač mislila, da bo to to.

Drugače so to ena vmesna cena, ne ta poceni in ne ta drage. Sem mislila, da bo O.K. Sem pa tudi že brala na enih forumih, ko so punce pravile, da če je možnost in prostor za une debelejše napihljive blazine ali kakšne druge a la dormeo in podobno, da je definitvno tisto bolje. Tako da zdaj res niti sama ne vem, a so samo te moje tako trde, a so vse.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Na čem spite v šotoru?
17.4.2009 15:59:13   
al1*
Mi imamo iz Lidla za 15 €, lani smo na njih spali 2 tedna skupaj, pa še parkrat po nekaj dni. Pa če dobimo kakšne obiske tudi spijo na teh blazinah in se spi ok - definitivno veliko bolje kot na raznih napihljivih blazinah. Sestra pa jih je kupila v Igluju, 5cm in jih tudi hvali. Tam je pa bila cena se mi zdi da 90 €.

_____________________________

lp


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Na čem spite v šotoru?
18.4.2009 16:06:08   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mi imamo iz Lidla za 15 €, lani smo na njih spali 2 tedna skupaj, pa še parkrat po nekaj dni. Pa če dobimo kakšne obiske tudi spijo na teh blazinah in se spi ok - definitivno veliko bolje kot na raznih napihljivih blazinah. Sestra pa jih je kupila v Igluju, 5cm in jih tudi hvali. Tam je pa bila cena se mi zdi da 90 €.


Ja, za Iglu vem, da s ful dragi. A te iz Lindla pa praviš, da so vam O.K.? Ma če jih bodo letos imeli, bom prav enega ali eno kupila.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Na čem spite v šotoru?
18.4.2009 22:29:55   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mi imamo iz Lidla za 15 €, lani smo na njih spali 2 tedna skupaj, pa še parkrat po nekaj dni. Pa če dobimo kakšne obiske tudi spijo na teh blazinah in se spi ok - definitivno veliko bolje kot na raznih napihljivih blazinah. Sestra pa jih je kupila v Igluju, 5cm in jih tudi hvali. Tam je pa bila cena se mi zdi da 90 €.


Ja, za Iglu vem, da s ful dragi. A te iz Lindla pa praviš, da so vam O.K.? Ma če jih bodo letos imeli, bom prav enega ali eno kupila.

jst sem jih tud gledala pa pol nisem vzela, se mi pa zdi da so 7cm debele in tud ziher bo ena moja ko jih bodo mel.... (sem skoraj 100%), da jih bodo mel....

sem mojmu že povedala, da letos mu nej bo apartma drugo leto gremo pa nazaj v kamp, pa je reku, da do sedaj je hodu on z mano kampirat zdej bom pa jst z njim hodlauser posted image user posted image user posted image user posted image ja no bomo še videli, sej otroc bodo tud kmal hotl v šotoru spat in če ne prej bom takrat prišla spet na vsrtouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Na čem spite v šotoru?
18.4.2009 23:30:51   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

sej otroc bodo tud kmal hotl v šotoru spat in če ne prej bom takrat prišla spet na vsrtouser posted image user posted image user posted image user posted image



camping rules user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Na čem spite v šotoru?
19.4.2009 9:05:55   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
sej otroc bodo tud kmal hotl v šotoru spat


Ma ja, a ne kako je za otroke to fino. Moj res ful, ful uživa. Pa čisto drugače je kot v prikolici. Res spiš tam na tleh, zunaj. Ma meni je res ful, ful dober filing to.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?