|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na pomoč-herpes
4.11.2008 20:21:56   
TIA22
Prvič  v življenju imam herpes, ki pa nujno mora izginit do sobote! Kako????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 20:26:16   
ZmajTolovaj
Jaz takoj namažem s kaladontom, da preprečim tisto zabuhlost in oteklino, in imam tako dan ali dva; krastica sicer rata, ampak manj kot bi sicer. Čeprav do sobote ne pričakuj čudežev. Imaš pa potem še eno varianto: temna šminka.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 20:27:14   
lefairyon
čao...izginu ne bo, probaš pa lahko s tistimi obliži, dobiš jih v lekarni...so fajn, ker lepo prekrijejo pa peče ne...imam s tem probleme od malega in sem probala že marsikaj, pa je to najbolj učinkovito za hitro pomoč, drugače pa krema herplex ali pa sikapur še boljša...

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 20:27:29   
TIA22
Sem si namazala ja z zobno pasto. pa imam v kotu ustnicuser posted image . Pa za znoret. me tak boli, da je gofle vredu odpret ne moremuser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 20:34:55   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: leon2003

čao...izginu ne bo, probaš pa lahko s tistimi obliži, dobiš jih v lekarni...so fajn, ker lepo prekrijejo pa peče ne...imam s tem probleme od malega in sem probala že marsikaj, pa je to najbolj učinkovito za hitro pomoč, drugače pa krema herplex ali pa sikapur še boljša...


tole pa imam ja(oz mamica ima)

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 20:35:10   
Anonimen
Ko je bila nuja,da sem se gi zelela cimprej zenbit sem si ga mazala z acetonom.Z acetonom jauser posted image .Peklo,ko samuser posted image ampak tako sem ga nahitreje unicila.Ce sem bila doma mazala vsako uro.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 20:41:10   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Ko je bila nuja,da sem se gi zelela cimprej zenbit sem si ga mazala z acetonom.Z acetonom jauser posted image .Peklo,ko samuser posted image ampak tako sem ga nahitreje unicila.Ce sem bila doma mazala vsako uro.


Uf, tole pa nevem če bi probala. V kolikem času pa ti je izginil?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 20:43:17   
jakaracman
Do sobote se ga ne boš znebila.Oralec odpadeuser posted image -Malo šale ne se jezit

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 21:04:36   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Do sobote se ga ne boš znebila.Oralec odpadeuser posted image -Malo šale ne se jezit


No, pa boš prikrajšanuser posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 21:15:16   
atanja
Mislim da se  reče kremi VIROLEX. Super zadeva. Če je še dovolj kamlu lahko čist izgine do nasljednega dne sam mazat si mroaš vsako uro. Se ga dobi na recept, kje tudi brez če te vidjo z herpesom

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 21:16:30   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Mislim da se  reče kremi VIROLEX. Super zadeva. Če je še dovolj kamlu lahko čist izgine do nasljednega dne sam mazat si mroaš vsako uro. Se ga dobi na recept, kje tudi brez če te vidjo z herpesom
hvala hvala, grem jutri na lov v lekarno!!!!!!!user posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 21:51:11   
Felicita
si 100% da maš herpes, da ti ni samo kotiček počil od preveč suhega zraka? meni se to dostkrat zgodi tkole na začetku kurilne sezone. zgleda podobno grdo kot herpes, samo ni 'kužno'... pa potem razni kolodonti in acetoni bolj škodijo, ker samo še bolj sušijo kožo...

ko smo že pri herpesih, mogoče kera ve, kako se pozdravi 'interni' herpes? moja malenkost (kot talent za herpese) ga je staknila v grlu in na jezičku (unemu malemu, ki se vidi če se dereš na ves glas user posted image ). aja, to mi je zdravnik diagnosticirov, jest sm mislla da mam preprosto angino. svinjsko boli že en tedn, čajčki z limono seveda odpadejo, v bistvu peče vse kar je kislo (ker so prov razjede). nimam ideje kako ga omilit? trenutno sem na apikompleksu, ker vem da propolis pomaga... ampak po kok časa?
p.s. se opravičujem za vpad v temo, ampak je glih pri roki...


< Sporočilo je popravil Felicita -- 4.11.2008 21:54:29 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na pomoč-herpes
4.11.2008 22:18:39   
sttj
virolex pomaga sama prvi dan,še boljše pa je aclovir krema,ki pa je brez recepta ne dobiš ampak je tudi samo za prvi dan,imam bojšo rešitev,čeprav se nekaterim gabi je pa učinkovito,to je ušesno maslo in pa cinkova pasta,ki pa takoj suši,te stvari poznam,ker imam moj sin s tem probleme že od malega in v hujši obliki včasih tudi po obrazu.

< Sporočilo je popravil sttj -- 4.11.2008 22:19:07 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na pomoč-herpes
5.11.2008 9:08:32   
s.
pomaga tudi slanica himalajske soli, nekajkrat dnevno namažeš po herpesu in pustiš, da se puši. Vidna bo ela sled soli, ki panjte ne moti.Odpadel bo po dveh dneh.

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na pomoč-herpes
5.11.2008 14:14:10   
Eca
Jaz sem na Virolex alergična. Zame najboljša krema je Herpospic - dobi se v A. v lekarni brez recepta. Če pa se ti komaj dela potem pa Zovirax (se dobi enako v A. v lekarni). Vse ostalo sr****, ki ga prodajajo pri nas pa je proč vržen denar. Sem sama vse preizkusila. Mogoče katera pomaga samo ne tako hitro, kot si želiš.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na pomoč-herpes
5.11.2008 14:20:06   
aiwich
kar sem probala do zdaj je Virolex še najbol pomagal. samo se ga dobi samo na recept, ker je antibiotik.
sem se tud non stop mazala in se je takoj nehal širit v parih dneh pa je blo čisto ok. vem da sem v lekarni še vse sorte kupvala predno sem prišla do viroleksa pa je bilo vse brezveze.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na pomoč-herpes
5.11.2008 14:59:01   
urbancek
Najprej maži s sikapur, dokler teče iz mehurčkov, potem ko se naredi krastica pa z navadno bepanthen kremo (ne s tistim super), ker je masten in ti krasta ne bo pokala in krvavela. Tako se ti bo najhitreje pozdravilo. Tako je ena delavka  v lekarni svetovala mojemu možu, ki je bil res bogi. 

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Na pomoč-herpes
13.11.2008 17:21:57   
malabela
vsak zase ve kaj mu najbolj pomaga, Blistex, navaden vzelin pomaga meni bolj kot vse druge žaube, upam, da ti je uspelo pregnati herpes 

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Na pomoč-herpes
17.11.2008 9:37:33   
nežka
Že dolgo imam herpes, pa se mi zdaj najbolj obnese obliž Compeed. Dobiš ga v lekarnah brez recepta. Takoj ko začutiš, ga nalepiš. Je prozoren, a vseeno lepo skrije in ni videti skoraj nič. Poleg tega je bolj higienično, ker se ranice sploh nič ne dotikaš (podzavestno), pa še hitreje mine. Priporočam

(odgovor članu malabela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?