|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na pomoč :nočno pitje in nemirno spanje mojeg...
22.6.2004 13:47:45   
neprijavljena
Imam malčka starega 22 mesecev in mu nisem kos pri njegovem nočnem pitju čaja in nemirnem spanju.Od kar se je rodil še nismo spali celo noč.Ponoči spije tudi do liter in pol tekočine.Zdravnica ga je dala na vse možne preiskave in pravi,da ni nič narobe.Kaj naj storim????Grenki čaji,voda,duda nič ne pomaga.V rokah drži stekleničko in z njo zaspi.Bog ne daj,da je prazna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Na pomoč :nočno pitje in nemirno spanje mojeg...
28.6.2004 22:13:29   
mehurčica
Nekateri dojenčki so ponoči še dolgo tudi lačni-si mu probala dajat tudi mleko? Čaji, voda...ga pač ne nasitijo.
Oprosti, ker je bolj pozno, ampak bolj poredko pogledam na ta forum.
LP

(odgovor članu neprijavljena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Na pomoč :nočno pitje in nemirno spanje mojeg...
28.6.2004 22:15:16   
mehurčica
PS: moj se še vedno doji 2x na noč, flaške ne mara. Če ni lačen, je duda dovolj, če pa je lačen, se ponavadi začne takoooo dret, če mu hočem dat dudo.

(odgovor članu neprijavljena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Na pomoč :nočno pitje in nemirno spanje mojeg...
2.7.2004 19:56:15   
neprijavljena
Hojla!
Glede nočnega pitja smo že poskušali vse.Ko je bil star 9.mesecev smo prenehali z nočnim hranjenjem in smo ga nadomestili z čajem.Takrat smo mislili ,da je to boljša varianta.Ampak sedaj vidimo , da ni tako.
Sicer je zdaj že prevelik za hranjenje ponoči.
Ko zaspi še ima dudico,ki jo kasneje sam izpljune.
Opazila pa sem,da ga zelo utrudi večerno pohajkovanje na zraku in pozne popoldanske igre v naravi.Vendar nam prevečkrat zagode to slabo vreme.
Hvala za odgovor.Lep pozdrav iz Maribora.

(odgovor članu neprijavljena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Na pomoč :nočno pitje in nemirno spanje mojeg...
23.7.2004 11:12:06   
Anonimen
:((:((Sem tudi jaz to doživljala,ponoči je morala biti vedno pripravljena flaška,zato pa so se mojemu sinu kasneje vsi štirje zgornji zobje spremenili v prah ostale so škrbine in za nameček mu je ratal še granolom,ja no ne vem kaj naj ti rečem če hočete spat bo potrebno pač ćarat naprej dokler ne bo minilo to obdobje.:((:((

(odgovor članu neprijavljena)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?