|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 9:47:48   
Anonimen
A se da? Z mulco nadaljevanke dol potegnit?
Bi mela LOST, pa Gospodinje, pa Joeya,.... Se da?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 10:16:58   
Pajaca
da    http://www.slo-filesharing.com/forum/viewtopic.php?t=13191 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 10:21:09   
Dejča
Da, da, mi že pridno gledamo naslednjo sezono. Ko gre user posted image  spat, imava midva maraton user posted image  user posted image .

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 10:22:38   
Anonimen
Pajaca, jaz se pa ne znajdem. A tam naj vprašam al kako? Ker mi je sam prvo stran foruma vrglo. user posted image

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 10:23:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Da, da, mi že pridno gledamo naslednjo sezono. Ko gre user posted image  spat, imava midva maraton user posted image  user posted image .


Kako pa veš kako si deli sledijo po vrsti? Za gospodinje vem, LOST je pa čist neki zmešan, nič se ne znajdem. user posted image
Aja, podnapisov se pa najbrž tud ne dobi, ne? Mah, saj nujni niso no.

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 10:41:01   
anckabancka
Ja, za Lost se da tud podnapise dobit. Sam ne vem kje, moram moža vprašat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 10:43:24   
Nixxon
Ponavadi se nadaljevanke označuejo na dva različna načina:

1x06 - pomeni šesta epizoda prve sezone

ali

S1E06 - pomeni šesta epizoda prve sezone

Ponavadi piše nekje v imenu datoteke to.

To je to. Moja sestra loada Lost dol, jaz pa Battlestar Galactica, Stargate in podobne "bedarije" (po besedah moje zaročenke).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 10:44:47   
Anonimen
Najlepša vam hvala vsem! user posted image

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 14:05:08   
lelaval
Hothien, Lost je pri mojem tudi delal najprej nekaj težav. Pa sta z bratrancem uredila in sem že kdaj vse pogledala. user posted image
Dejča, a je druga sezona Losta tudi.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 15:02:26   
Anonimen
Ja, drugo sezono LOSTa jaz že mam, sam ne vseh delov. Samo do enga 9. baje.user posted image  Je pa že neki novih prišlo.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 19:04:09   
ZARA
OOOOO StarGate...jst tuuuud, dejte mal več povedat, kje se to zlouda, no

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 21:23:26   
ZARA



No, ne me zdej ignorirat, hijene in ostali...user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 21:37:22   
Anonimen
ZARA, jaz te nočem ignoriratuser posted image , sam ne vem ti pomagat. Če hoćeš Stargate nadaljevanko z mulco dol potegnit, tam vpišeš Stargate in po vrsti potegneš dol dele.
Jaz sem dala dol zdele gospodinje, sam slabo zgleda, še nič ni začelo, upam, da mi rata. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 21:53:06   
soncek&luna
dejte mi punce pomagat, jaz bi tut kaj dol povlekla iz neta, pa ne vem kje user posted image  naj to 'zvoham'....

hvala user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 21:55:58   
Anonimen
Sun&moon user posted image , jaz vse z mulco dol vlečem, od tuki: http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1
Sam mam še vedno uno 46, ne ta novo 47, ker mi je norton ni skoz spustil. user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nadaljevanke in Emule
21.2.2006 21:57:15   
Lejči
hothien, upam, da ti je uspelo. jaz imam gospodinje celo prvo sezono, pa pol druge, pa vse super dela user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 7:30:13   
Anonimen
Mah Lejči, ni mi. user posted image  Gospodinj mi sploh noče vlečt, skoz piše čakam. user posted image
Strokovnjaki, povejte mi nekaj, ali počasneje vleče, če mi vleče dva filma naenkrat? user posted image  Ne se mi smejat.... Al je boljše vsak film, vsak del nadaljevanke posebej dol vlečt? user posted image  user posted image

(odgovor članu Lejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 7:59:35   
karmy
ti drugače vlečeš iz virov... tako da če te vir da na čakanje, moraš pač čakat, na vrsto...če pa poznaš koga iz virov, kar je malo verjetno, si pa neprestano dol vlečeš dele, ki jih želiš... če imaš kakšne datoteke iz upload, ti pomaga, da hitrej pridš na vrsto, saj če nimaš še nič, je čakanje malo daljše... tak da čiči in čaki user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 8:02:57   
karmy
počasi ti vleče pa zarad tega ker je odvisno od vira, kako zmogljivost ima prenosa, in seveda kakšno zmogljivost imaš ti... se mi je tudi zgodilo da sem mela prenos filma na 23kb/s user posted image  kar je zelo velika hitrost... tak da pr filmih je najboljš da maš kabelski internet, ker je potem tvoja zmogljivost veliko večja.



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 8:08:53   
Anonimen
Ja, to vem. Tud men je že kak film šel dol z 20KB/s, zadnjič je bil en 700 MB dol v dveh urah, sam potem ni delal. user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 8:12:47   
karmy
če pride film v dveh urah, ni film, ampak je trailer... user posted image  čeprav ma 700 Mb ... prave filme vleče kak dan ali dva...odvisno od hitrosti in čakalne liste

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 8:13:52   
Anonimen
No, tud trailer ni bil. user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 8:17:41   
karmy
za take stvari ma preview - predogled, ki ga uporabiš takoj k ga lahko z VLC media playerjem... če vidiš da ne dela, da ga prej zbrišeš in iščeš naprej

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 8:19:52   
Anonimen
Preview začne delat šele, ko je že polovica dol. Skoz pa tud nisem pred kišto in me včasih kaj prehiti.
OK, zdej smo s teme skrenile, torej nadaljevanke. Vpišem samo naslov, in potem iščem po vrsti dele ene sezone?

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nadaljevanke in Emule
22.2.2006 9:05:16   
karmy
včasih ti dovoli preview tudi prej, kot pri polovici...

Vpišem samo naslov, in potem iščem po vrsti dele ene sezone? ja



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Porodna izkušnja
Porodne zgodbe

Kakšna je bila vaša porodna izkušnja?

Pozitivna. (82%)

Negativna. (18%)


Število vseh glasov: 104

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!