|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadej
9.4.2010 19:43:42   
Neraisa
Kakšno se vam zdi ime Nadej za fantka? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nadej
9.4.2010 19:47:14   
*miska.mcc*
Tadej je 1000000x lepše.




za meneuser posted image

(odgovor članu Neraisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nadej
9.4.2010 19:57:36   
ajataja
user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nadej
9.4.2010 20:02:49   
BabyKitty
Takoj sem pomislila na NA,   DEJ mi flaško user posted image ni mi posrečena zloženka... 

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nadej
9.4.2010 20:24:39   
bumerang
Madej mi je bolj všeč.
Padej tudi ni slabo.
Žedej pa sploh.
Kaj pa Dejdej?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nadej
9.4.2010 20:38:35   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nadej
9.4.2010 20:47:04   
Splišni
Fajn, ker če ga od zadaj prebereš, je pa Jedan.

(odgovor članu Neraisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nadej
9.4.2010 20:57:28   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Madej mi je bolj všeč.
Padej tudi ni slabo.
Žedej pa sploh.
Kaj pa Dejdej?

user posted image

sam da čez TAdeja ne udrihašuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nadej
9.4.2010 21:07:25   
Zamima
meni je kr nekaj, spet neka izmišljotina, ki sploh ime ni user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nadej
10.4.2010 8:40:34   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

meni je kr nekaj, spet neka izmišljotina, ki sploh ime ni user posted image

se strinjam

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nadej
10.4.2010 9:01:43   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Madej mi je bolj všeč.
Padej tudi ni slabo.
Žedej pa sploh.
Kaj pa Dejdej?


Zaradi takih in podobnih odgovorov dvomim, da se bo uporabnica še vrnila na forum. Zakaj ne moreš preprosto napisati, da ti ni všeč? user posted image

In če je nekomu všeč Nadej, še ni nujno, da mu bo tudi Tadej. Če uporabnik/ca vpraša po določenem imenu, dveh, treh, zakaj potem spet čisto drugi predlogi? Če bi imel/a namen slišati druge predloge, bi tako tudi vprašala.

Sem pa prepričana, da če bi vaša najboljša prijateljica dala svojemu sinu takšno ime in bi malega sončka poznale, bi se vam zdelo ime sprejemljivo ali bi vam bilo celo zelo všeč...

Pa še moj odgovor. Meni ni všeč, če pa vama je, se ne ozirajta na besede drugih. Vprašaš za mnenje, kjer je pričakovati, da ne bo vsem všeč, odločita pa se tako ali tako sama. user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nadej
10.4.2010 9:23:37   
bumerang
Potem je pa itak bolje, da takega in podobnega imena ne da, ker bo otroka sicer morala imeti doma zaprtega med štirimi stenami, da ja ne bosta slišala kakšnega komentarja.
Pa tudi sicer nam v življenju poti niso obsute z dišečimi vrničnimi lističi!

In zakaj bi morala preprosto napisati, da mi ni všeč? Preprosto napišem, katera imena se mi zdijo na istem nivoju. Sicer bom delegirala tebe, da pišeš namesto mene. Pa ne boš. Ker bom pisala jaz tako kot se meni zdi!

In ne, o takem imenu bi si mislila svoje pa če ga tako poimenuje moja sestra!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nadej
10.4.2010 10:49:20   
muška
OMB user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nadej
10.4.2010 14:40:02   
bomboncek1
odgovori a la bumerang samo izražajo dejstvo o neinformiranosti, nerazgledanosti in nenazadnje omejenosti nekaterih osebkov.

Ime NADEJ je SLOVANSKO IME, sicer je bolj v uporabi pri hrvaškemu ali srbskemu narodu, zaradi česar pa ni nič manj ime kot npr Marko ipd.
Je moška različica imena Nada oz Nadja.


In ne, bumerang, nimaš prav. Zato da se izognejo komentarjem je bolje, da otroka ne imenujejo z imenom, ki jim je všeč??? Kdo pa si ti, da lahko kaj takega sploh sugeriraš? In kdo je lahko tak butelj, da v živo komentira neko ime, ki mu ni všeč? Malo se zamisli nad seboj. En od mojih otrok tudi nima ravno imena, ki ga slišiš za vsakim vogalom, pa še nikoli v življenju nisem slišala enega samega komentarja. Iskreno povedano, če bi ga slišala od tujca, od nekega mimoidočega na cesti, bi si mislila, da je to človek z večvrednostnim kompleksom, zatežen do amena, ki vedno in ob vsaki priliki išče svoj prav in svojo nadvlado, da vsiljuje svoje mnenje in okuse drugim. In, mimogrede, ime, ki sem ga dala svojemu sinu in še svoj živi dan nisem slišala komentarja nanj, je bilo tudi na tem forumu večkrat omenjeno in ena izmed tistih si, ki si pljuvala po njem - ponovno zaradi svoje nerazgledanosti, ker pač ni Janez, Tomaž, Matjaž, Karel, Stanko, Zdravko, ipd. A veš kaj? Meni dol visi user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nadej
10.4.2010 16:26:52   
Neraisa
Hvala za mnenja. Verjetno bo kar Janez. 

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nadej
10.4.2010 16:57:59   
bumerang
Zaradi mene je lahko vaše tradicionalno družinsko ime iz stotega kolena pa ne izgleda nič bolje. In glede na to, kaj ljudje spravijo vse skupaj (manjka se samo še Žnj), me čisto nič ne čudi, da je kje na kakem seznamu napisano. Ker če ne bi bilo... kaj že? Staro slovansko? user posted image   (Tudi Padej izhaja iz Pankracija, Madej pa je moška oblika imena Medeja, zakaj se potem zatikaš vame) bi bilo kako staro zulujevsko ime, ki bi pomenilo Zvezdni utrinek.
Kaj češ. Sem pač nerazgledana, neinformirana in omejena.  

Vprašanje je bilo postavljeno "Kakšno se vam zdi to ime" in meni se zdi točno takšno kot tista, ki sem jih zapisala. Tisti, ki komentira določeno ime, je prav toliko butelj kot tisti, ki prosi za komentar! Če bi bil prepričan, da je neko ime človeka vredno, potem ne bi niti spraševal po mnenju.

Ti si sicer lahko misliš kar ti paše o tistih, ki imajo svoje mnenje (vsi pač nismo bele ovce), jaz si pa o starših, ki dajejo taka imena, mislim, da morajo imeti strašen manjvrednosti kompleks, da svoje otroke na tak način mečejo ven. In niso otroci tisti, ki so bogi, ampak starši ubogi. Ker si sama tako razgledana, informirana in široka, so ti sociološke raziskave o izbiri imena zagotovo znane. Ker si huda intelektualka. user posted image

In kakšno pravico imaš ti, bistra buča, da se vtikaš v moje predloge?


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Neraisa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nadej
10.4.2010 17:08:49   
poli*
Sori, sam to pa ni za nikamor.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nadej
10.4.2010 19:21:34   
thevenus
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek1

odgovori a la bumerang samo izražajo dejstvo o neinformiranosti, nerazgledanosti in nenazadnje omejenosti nekaterih osebkov.

Ime NADEJ je SLOVANSKO IME, sicer je bolj v uporabi pri hrvaškemu ali srbskemu narodu, zaradi česar pa ni nič manj ime kot npr Marko ipd.
Je moška različica imena Nada oz Nadja.


In ne, bumerang, nimaš prav. Zato da se izognejo komentarjem je bolje, da otroka ne imenujejo z imenom, ki jim je všeč??? Kdo pa si ti, da lahko kaj takega sploh sugeriraš? In kdo je lahko tak butelj, da v živo komentira neko ime, ki mu ni všeč? Malo se zamisli nad seboj. En od mojih otrok tudi nima ravno imena, ki ga slišiš za vsakim vogalom, pa še nikoli v življenju nisem slišala enega samega komentarja. Iskreno povedano, če bi ga slišala od tujca, od nekega mimoidočega na cesti, bi si mislila, da je to človek z večvrednostnim kompleksom, zatežen do amena, ki vedno in ob vsaki priliki išče svoj prav in svojo nadvlado, da vsiljuje svoje mnenje in okuse drugim. In, mimogrede, ime, ki sem ga dala svojemu sinu in še svoj živi dan nisem slišala komentarja nanj, je bilo tudi na tem forumu večkrat omenjeno in ena izmed tistih si, ki si pljuvala po njem - ponovno zaradi svoje nerazgledanosti, ker pač ni Janez, Tomaž, Matjaž, Karel, Stanko, Zdravko, ipd. A veš kaj? Meni dol visi user posted image


Bi se strinjala, a ker tukaj ljudje sprašujejo, kakšno se nam zdi ime, pač lahko pričakujejo vse možne komentarje. Na ulici nima nihče pravice kritizirati imena, a če me bo nekdo vprašal, kakšno se mi zdi neko ime, bom pač povedala svoje mnenje.
Aja, ime Nadej mi ni všeč.


< Sporočilo je popravil thevenus -- 10.4.2010 19:22:03 >

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nadej
10.4.2010 20:19:55   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek1
Ime NADEJ je SLOVANSKO IME, sicer je bolj v uporabi pri hrvaškemu ali srbskemu narodu



No evo, sem vedla. Zato ker se nazaj prebere Jedan.

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nadej
10.4.2010 20:23:37   
eternety
Mi je lepše Amadej.

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nadej
10.4.2010 20:27:05   
*miska.mcc*
oh....ja
stari dobri ringarajauser posted image

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nadej
10.4.2010 21:13:31   
bomboncek1

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Zaradi mene je lahko vaše tradicionalno družinsko ime iz stotega kolena pa ne izgleda nič bolje. In glede na to, kaj ljudje spravijo vse skupaj (manjka se samo še Žnj), me čisto nič ne čudi, da je kje na kakem seznamu napisano. Ker če ne bi bilo... kaj že? Staro slovansko? user posted image   (Tudi Padej izhaja iz Pankracija, Madej pa je moška oblika imena Medeja, zakaj se potem zatikaš vame) bi bilo kako staro zulujevsko ime, ki bi pomenilo Zvezdni utrinek.
Kaj češ. Sem pač nerazgledana, neinformirana in omejena.  

Vprašanje je bilo postavljeno "Kakšno se vam zdi to ime" in meni se zdi točno takšno kot tista, ki sem jih zapisala. Tisti, ki komentira določeno ime, je prav toliko butelj kot tisti, ki prosi za komentar! Če bi bil prepričan, da je neko ime človeka vredno, potem ne bi niti spraševal po mnenju.

Ti si sicer lahko misliš kar ti paše o tistih, ki imajo svoje mnenje (vsi pač nismo bele ovce), jaz si pa o starših, ki dajejo taka imena, mislim, da morajo imeti strašen manjvrednosti kompleks, da svoje otroke na tak način mečejo ven. In niso otroci tisti, ki so bogi, ampak starši ubogi. Ker si sama tako razgledana, informirana in široka, so ti sociološke raziskave o izbiri imena zagotovo znane. Ker si huda intelektualka. user posted image

In kakšno pravico imaš ti, bistra buča, da se vtikaš v moje predloge?



ne vtikam se v tvoje predloge, med njimi je še posebej Dejdej zanimiv in dokaz, da je tvoj namen en in edini: prcanje v glavo. Ne to, da pokažeš in poveš, da ti ime ni všeč, ampak da se dobesedno delaš norca iz ljudi, da žališ na najbolj nizkem nivoju. In ne, ne grem študirat izvora vsakega imena, ne vtikam se v voljo in želje drugih, znam povedat svoje mnenje, vsekakor pa na veliko manj žaljiv način, kot ga uporabljaš ti. In fascinatno mi je, da se tako srdito oglašaš v vsaki temi z imeni, pljuvaš čez imena in venomer izpostavljaš, da so ti starši "ubogi". Skratka, vsiljuješ svoje mnenje. Zanimivo je tudi to, da se nimaš za belo ovco, da želiš izstopat (očitno se imaš za črno ovco), hkrati pa obsojaš druge ljudi in jih obsojaš, da želijo izstopat tudi sami. Isto, kar ti počneš. Ti imaš večvrednostni kompleks na forumu z imeni in niti se ne trudit dokazat obratno. Kjer lahko, tam pljuneš.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nadej
10.4.2010 21:26:52   
bumerang
Ti imaš pa očitno problem. user posted image
A si se pred par dnevi reinkarnirala, da lahko zdaj pljuvaš po tistih, po katerih si prej nisi upala? Ah, kako imajo nekateri pestro življenje. Si preračunala tudi frekvenco mojega pojavljanja na tem forumu in zagotovo trdiš, da se tukaj oglašam načrtno ali je to samo tvoje mnenje?

Sicer pa, Dejdej je staro slovansko ime. Izhaja iz imena Dimitrij, preoblikovano pa je po zgledu imena Dee Dee. A nisi vedela, ko si tako razgledana?



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nadej
10.4.2010 21:30:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Neraisa

Kakšno se vam zdi ime Nadej za fantka? 


Nikakvo.

(odgovor članu Neraisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
10.4.2010 23:17:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?