|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nai
17.11.2013 18:59:06   
sunprincess
Kakšno ime se vam zdi Nai? Meni je zelo všeč, malo me moti,ker je v originalu za punčke, jaz bi ga imela za fantka. Kako bi gledale na odraslega moškega s takim imenom? Bi mu sploh pasalo?

Žal je to eno redkih ime za fantke,ki mi je všeč, pa vseeno sem v dilemiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nai
17.11.2013 19:10:16   
Neala
Čist iskreno bi ti povedala, da mi ni všeč. Ampak to ni point. Važno je, da je všeč staršem in da bo tudi otrok lahko "živel" z njim.
Bom raje odgovorila na vprašanje kako bo, ko bo odrasel moški. Zaenkrat si težko predstavljam 45 ali 50 let starega moškega, ki mu je ime Nai (ali Naj), Taj, Maj, Nal... Ampak to samo zato, ker tega (še) nismo vajeni, ker zaenkrat so odrasli moški še vedno Mihati, Primoži, Mateji, tudi kakšen Franci, itd... Morda se nam zato zdi čudno, da pa bo čez 40 let po svetu hodil Nai user posted image . In mislim, da bo takrat to čisto normalno. Imena se bodo vedno spreminjala in posodabljala in trend bo takrat čisto drugačen, zato bo tudi vaš Nai en čist fajn dec user posted image .

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nai
17.11.2013 19:15:08   
Lukka
Hm... Nai? Ja meni osebno ni najbolj všeč, ampak če je tebi, se ga bo navadila tudi tvoja okolica. Tudi naša punčka ima malo bolj drugačno ime, ampak smo se ga kar navadili. Sicer osebno za fantke tudi sam nimam kakšnih imen, ki bi mi bili všeč... Ok, mogoče je meni všeč kak Gaber, Vasja... Ampak če je pa tebi všeč Nai, potem pa ga daj... Kaj pravi pa partner? Njemu je kul?

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nai
17.11.2013 19:26:08   
sunprincess
Mah saj še ni nič določeno..Samo na glas razmišljam, in ravno zato ker nisem prepričana malo sprašujem okoli. Je pa res težko najti lepo fantovsko ime. Vsaj meni :(

Lukka, njemu je bolj povšeči Maj, pravi pa da bi bil tudi Nai sprejemljiv.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nai
17.11.2013 19:30:37   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Tudi naša punčka ima malo bolj drugačno ime, ampak smo se ga kar navadili.


Še kar se starš navadi na otrokove zelene lase ali določen stil oblačenja. Ime pa naj bi izbrali skrbno in takšno, ki tako popolno paše otroku, da ga bo z veseljem nosil celo življenje ter ga bodo starši s ponosom uporabljali, ne pa se ga 'samo navadili'.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nai
17.11.2013 19:37:08   
Lukka
Aja, da mu je Maj zelo všeč... Saj je lepo ime, samo jih je pa kar veliko. No, naša ima ime, ki je bilo meni full všeč, možu tudi, ampak ni pa pogosto ime in še sestavljeno je iz dveh imen. Najbolj me je skrbelo, da bi jo klicali zgolj z enim imenom in bi drugo ime bilo oz. prešlo v pozabo. Ampak smo se od začetka navadili, da jo pač kličemo z obema imenoma ni panike. Aja, je pa res, da tudi živimo v okolju, kjer imajo vsi otroci skoraj dva imena, tako da se to redno prakticira.
Avtorica, tebi so pa bolj kratka imena všeč a ne? Mogoče pa kaka izpeljanka Nal, Nil... Nai se meni zdi malo težko izgovorljivo... No, ne vem... Že malo kompliciram a ne?user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nai
17.11.2013 19:49:48   
sunprincess
Ja, mene tudi moti, da je Majev veliko..Kje sta pa našla to nepogosto ime za punčko? Obstaja kak seznam lepih in nepogostih imen user posted image ? Saj vem,da sem optimistuser posted image

Ja,meni so bolj všeč krajša imena. Sem pa našla na enem forumu Tanai. Se mi zdi pa že malo preveč nenavadnouser posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nai
17.11.2013 20:50:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: sunprincess
Ja,meni so bolj všeč krajša imena. Sem pa našla na enem forumu Tanai. Se mi zdi pa že malo preveč nenavadnouser posted image


ko gledam po tujih forumih, je to žensko ime..

obstaja Danaj/Danai (poznam fantka, zelo redko ime) - izpeljanka iz Danaje; Danaja- gr. Danae
(gr. mitologija - argoška princesa, mati Perzeja, ki je ubil zloglasno Meduzo, njen pra-pra vnuk je pa Herkules)


(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nai
17.11.2013 21:26:24   
sunprincess
Jah saj tehnično je tudi Nai baje žensko ime :(

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nai
17.11.2013 21:57:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: sunprincess

Jah saj tehnično je tudi Nai baje žensko ime :(


ja, samo Nai je izg. blizu Maj-a. in Maj je pogosto v sloveniji - in moško ime. tako da meni se ne zdi, da bi ga ravno menjali za žensko. medtem ko Tanai; to pa znajo asocirat z Tanjo.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nai
17.11.2013 22:05:12   
Lukka
Kje sva našla ime? Nikjer! Hahaha, ne, veš kako. Meni je bilo zelo všeč ime Aleksandra. Ne vem zakaj, pač mi je bilo všeč. Njemu pa Ela.
No pa smo nekako skombinirali, da je nastala Elja Alexa. In smo se ga navadili in lepo mi zveni. user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nai
17.11.2013 22:44:53   
sunprincess
@Mateyka, to je res...

@Lukka..zelo všečno ime user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nai
17.11.2013 22:54:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
No pa smo nekako skombinirali, da je nastala Elja Alexa. In smo se ga navadili in lepo mi zveni. user posted image


Elja je nordijsko moško ime..

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nai
17.11.2013 22:57:10   
Lukka
No, daj Mateyka no. Ni treba popljuvat imena. Res ne.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nai
18.11.2013 1:21:41   
mateyka
ne interpretiraj in jemlji komentar kot to kar je.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nai
18.11.2013 1:25:44   
Lukka
Pri nas sta dva najpogostejša imena - Björn (Bjoern) in Andreas. Za ostala imena pa niti nisem brskal, ker se jih po pravici povem težko zapomnim. Ja, ime moje hčere mi je pa najlepše. Zato pa ima tako ime!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nai
18.11.2013 8:13:25   
oktober11
Nai... meni zelo všečno ime user posted image odločila se bosta pa itak vi2 s partnerjem.

Lukka, super ime ima vajina mala user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nai
30.11.2013 21:36:24   
Mačkon88
Nai...meni zelo lepo ime ali pa Tai za fantka:) Drugače pa zelo zanimivo, kam so se izgubila vsa slovenska imena, kot je npr. Rožle :)

_____________________________

Otroška spletna trgovina z oblačili
www.mackon.si

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?