|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naj???
6.5.2008 10:25:53   
andrejaboris
Midva še kar nimama izbranega imena za fantka. Kako se vam pa zdi ime Naj? Malo raziskujema in zanimajo me tut druga mnenja! 1. sinek je Lan.

Hvala za odgovore!

< Sporočilo je popravil andrejaboris -- 6.5.2008 10:27:25 >


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naj???
6.5.2008 10:26:25   
Volga
Naj ne.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naj???
6.5.2008 10:29:25   
kristinaj
mi ni všeč.....

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naj???
6.5.2008 10:29:53   
sazi
Jaz sem ljubitelj kratkih in ne prepogostih imen. Amapk Naj mi pa ne potegne čisto? Prevečkrat uporabljena beseda v vsakdanjem pogovoru - moje mnenje - ampak ko sem jaz dala svojemu otroku ime Lev sem tudi dobila polno zgražajočih komentarjev, pa mi je bilo vseeno. Lev je ime, ni prepogosto in ima svoje ozadje in zgodovino.

Drugače so mi pa zelo všeč še Bor, Jon, Svit, Til in še kakšno.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naj???
6.5.2008 10:45:18   
Naty*
Meni je Naj všeč user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naj???
6.5.2008 10:48:33   
danijela in taja
halo...pomisli...kaj naj naredim,,,,naj gre naj s tabo....in podobne.....kako bo vedel kaj je ime.....malo hecno...meni ni ...jaz nebi....poskusi raje taj......meni je zelo lepo....naš bi bil taj če bi bil fantek....tako je pa taja...

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naj???
6.5.2008 10:49:22   
valentina2006
user posted image  Naj user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naj???
6.5.2008 10:51:30   
mayci
Meni Naj ni všeč... So mi pa sicer zelo pri srcu kratka imena.user posted image  Meni je zelo všeč Jon.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naj???
6.5.2008 10:57:38   
cicido
user posted image user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naj???
6.5.2008 11:43:47   
Perunika
Opažam, da nekateri zelo težko izberejo ime za svojega sončka. Preden sem zanosila, sem tudi zase mislila, da bom komplicirala pri imenih, pa se je zgodilo, da sva bila z možem zmenjena v minuti. Sicer ne vem, zakaj so večini novopečenih staršev tako všeč kratka imena. Saj so luštna za majhne otroke, kaj pa, ko bo ta otrok odrasel? Ali bo tudi njemu všeč? Svojemu otroku sva dala precej običajno ime toda izvorno daljšo obliko in ne krajšo. Vem, kaj pomeni imeti nenavadno in redko ime in kaj sem doživljala, ko so se vsi čudili in niso znali izgovorit mojega ime oz. so ga preoblikovali v nekaj drugega. Svoje ime sem sprejela šele kasneje, ko sem izbrskala pomen in pomeni nekaj zelo lepega. Toda ne bi še enkrat šla čez skozi vse peripetije z imenom še enkrat. Vem, da je mami izbrala zame ime z najboljšim namenom. Toliko v razmislek, najbolje pa je, da se odločiš sama. Pri imenih je tako kot pri okusu, o tem lahko debatiraš ure in ure, nazadnje pa sam najbolj veš, kaj ti je všeč. In najbolje, da se odločaš v skladu s tem.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naj???
6.5.2008 11:47:45   
andrejaboris
In kakšno ime sta vidva dala svojemu sinu oz hčeri?


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naj???
6.5.2008 11:50:02   
Polynesia
Nai je boljše in lepše.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naj???
6.5.2008 11:50:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Perunika

Opažam, da nekateri zelo težko izberejo ime za svojega sončka. Preden sem zanosila, sem tudi zase mislila, da bom komplicirala pri imenih, pa se je zgodilo, da sva bila z možem zmenjena v minuti. Sicer ne vem, zakaj so večini novopečenih staršev tako všeč kratka imena. Saj so luštna za majhne otroke, kaj pa, ko bo ta otrok odrasel? Ali bo tudi njemu všeč? Svojemu otroku sva dala precej običajno ime toda izvorno daljšo obliko in ne krajšo. Vem, kaj pomeni imeti nenavadno in redko ime in kaj sem doživljala, ko so se vsi čudili in niso znali izgovorit mojega ime oz. so ga preoblikovali v nekaj drugega. Svoje ime sem sprejela šele kasneje, ko sem izbrskala pomen in pomeni nekaj zelo lepega. Toda ne bi še enkrat šla čez skozi vse peripetije z imenom še enkrat. Vem, da je mami izbrala zame ime z najboljšim namenom. Toliko v razmislek, najbolje pa je, da se odločiš sama. Pri imenih je tako kot pri okusu, o tem lahko debatiraš ure in ure, nazadnje pa sam najbolj veš, kaj ti je všeč. In najbolje, da se odločaš v skladu s tem.


Lepo napisano, se strinjam. Če ni preveč, kako pa je tebi ime? lahko tudi na ZS, če hočeš. Ker tudi Perunika je zelo "ime" oz. nick.

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naj???
6.5.2008 11:53:47   
Perunika
Najinemu sinu sva dala ime Mihael in ga tako tudi v glavnem kličeva, ljubkovalno včasih tudi Mišo. Nekateri prijatelji ali sorodniki ga pokličejo tudi Miha, vendar ne komplicirava s tem, da bi ga vsi morali klicati Mihael.  

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naj???
6.5.2008 12:00:38   
lana777
To je tudi eden od mojih iz izbora, tk da meni je zlo všečuser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naj???
6.5.2008 12:03:52   
Kaliope
prvemu sinku sta dala tako lepo ime, pri drugem pa res komplicirata user posted image
ne, meni Naj niti najmanj ni všeč ... v bistvu se mi sploh ne zdi ime

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naj???
6.5.2008 12:30:25   
andrejaboris
Pr takih zadevah je bolše komplicirat, kot pa da ti je vseeno kako boš dal ime svojemu otroku! Vsak pa ima svoj okus!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naj???
6.5.2008 12:34:36   
Volga
Če je prvi Lan je lahko drugi Nal. Samo okrog obrnjeno. Zanimivo.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naj???
6.5.2008 12:59:43   
Perunika
Če lahko še nekaj pripomnim na vse skupaj: če ne kompliciraš, še ne pomeni, da ti je vseeno, kako bo otroku ime. Gre za način izbiranja, na zunaj gre za razumske dejavnike, v osnovi pa naj bi otrok dobil ime, ki se mu prilega. Kako to ugotovit? Prisluhnit sebi in prihajajočemu bitju in morda, kaj zaslišiš. Lahko pa tudi pregledaš koledarje, knjige imen in se odločaš po razumu. Lepo je, če ima ime tudi kakšen pomen - od tu tudi izvor imen. Je pa to moje osebno razmišljanje. In še enkrat bom napisala: o okusih se ne razpravlja, ker se lahko prepiramo okoli tega v nedogled.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naj???
6.5.2008 13:05:31   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Pr takih zadevah je bolše komplicirat, kot pa da ti je vseeno kako boš dal ime svojemu otroku! Vsak pa ima svoj okus!


nisem mislila, da bi vama moglo biti vseeno, daleč od tega - hotela sem samo reči, da ima vajin prvi sinek res lepo ime, za drugega pa razmišljaš o meni zelo nevščenih imenih (saj sprašuješ za naše mnenje, ne?) - sem si pač zapomnila kar nekaj tvojih postov tukaj gor. In res, vsak ima svoj okus ... hvala bogu, ne? Me pa zanima, kako se bosta na koncu odločila, tak da daj sporoči, ok?
Pa veliko veliko lepih trenutkov z novim članom družinice vam želim ...

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Naj???
6.5.2008 13:54:54   
ANEJ01
meni je Naj tudi všeč ampak lepše mi isto ime za deklico



_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Naj???
6.5.2008 20:20:43   
andrejaboris
Hvala za vaša mnenja! Zato sem tut vprašala! Ker ppa je to forum pa pač malo raziskujem in sprašujem. Ta in podobna imena sem zasledila nekje in me pač zanima kako bi bila sprejeta med ljudmi! Zato pa so forumi! Na koncu se boma verjetno odločla za čisto x ime ampak je pa zanimivo, če drugi komenitirajo ta imena!

Še enkrat hvala za odgovore in vam sporočim kako se boma odločla!

papa! lepouser posted image


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Naj???
6.5.2008 20:29:47   
tatam
Naj user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Naj???
7.5.2008 15:51:42   
kaycha
meni je tud luskano ime Najuser posted image
pa vse, ki govorite, kako bo, ko bodo ti otroci odrasli... pred leti si je blo pa tezko zamislit Špele pa Mihe pa Luke odrasle, pa se navadis, ker jih je tolko

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Naj???
7.5.2008 17:06:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Naj ne.


bo Naj.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?