|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 8:59:52   
Anonimen
Za v stanovanje, seveda. Katera je to? Sem namreč ena tistih, ki za rastline nikakor ne zna skrbeti oz. ki kljub odločitvi, da bom za rastlino skrbela, vedno uspem nekako pozabiti nanjo. In potem zaliva moj dragi, pa ureja liste, presaja in podobno. So mi pa rastline v stanovanju kljub temu lepe in bi jih z veseljem imela. Iščem eno, ki je zame, za začetnico, popolnoma nezahtevna. V skrajni sili pride v poštev kaktus, ja, ampak tudi ta se je pri meni že posušil, tako, da... Kaj je še takega, če sploh je?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 10:13:48   
Anonimen
Umetna! user posted image  user posted image  

Ne, resno, vsaka rožica rabi pozornost, meni uspe skor vse, razen fikus benjamin mi ni, tak čist mali je bil... user posted image
Jaz ne bi mogla bit brez rožic, tko da...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 10:18:28   
urška
ja tko kot je rekla hothien: umetna je najmanj zahtevna.
ali pa kaktus.
ali pa mogoče drevo življenja. zaliješ ko se spomneš. moraš pač presajat. pa fajn je če jo pozimi rosiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 10:55:25   
hubi
Meni se še kaktus posuši user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 11:13:31   
janjja
Nekaj popolnoma nezahtevnih rastlin: Juka, Posilemživ, Taščin jezik,Dracea Marginata... No to jih je nekaj ki se ti ne bojo posušile ker nimajo rade preveč zalivanja. KAktus pa je taka rastlina da ga rada uš napade, tak da itak "crkne".

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 11:33:23   
morskadeklica
Jest mam eno trnje, sploh ne vem, kako se roža imenuje (baje, da je kristusovo trnje, se mi zdi).... Tudi cveti (zalivam jo pa, če se ravno spomnim), dela pa super že dve leti. Vse ostale so mi po hitrem postopku pocrkale... Sem ravno tak genij kot ti pravišuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 11:44:51   
Dejča
Monstera - veliki, preklani listi - enkrat na teden - ali manj - se spomni nanjo, pa bo. BOLJŠE, da se držiš zelenih rastlin in ne cvetočih, saj so manj zahtevne.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 12:19:40   
Joe
Lahko pa se odločiš za novejšo prakso: lončnico kupiš in občasno zalivaš, dokler ne odcveti in splošno oslabi, nato jo usmetiš in kupiš novo. Tako imaš vedno lepe rože brez dela in za zmerne stroške (niti ni drago, če primerjaš z ostalimi izdatki - sladkarije, kave, cigareti, hrana).

Jaz tega ne morem početi, ker zares težko vržem *živo* rožo v kanto (ja, saj vem, a tako je). Namreč, vsak plevel lahko raste skoraj povsod, moja neurejena lončnica pa ne?!? Če bi živel v hiši, bi morda počel, kot sem zgoraj napisal, stare lončnice pa bi sadil v vrt. (Vsaj do zime bi se fajn imele.)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 18:37:06   
muki1
Jaz tega ne morem početi, ker zares težko vržem *živo* rožo v kanto (ja, saj vem, a tako je).[/quote

Joe, slava ti.user posted image  Jaz sem tudi takšna. Čeprav mi včasih kakšna rožica ne rata, ampak da bi živo zavrgla, no way.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 18:42:14   
Primoza
Dracena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
4.12.2005 20:01:52   
Magi*
pri nas imamo tudi zavetišče za "stare" rožce. tako imamo kar nekaj rožic, ki niso več ničemur podobne, sam še vedno živijo in so na svoj način lepe. edino benjamina smo morali odstranit, ker to hiranje ni šlo nikamor več. na koncu smo ga postavili na vrt v senco, pa ga je toča pokončala.

nezahtevne rastline: definitivno dracena, vriseja (en hibrid bromelije), zamija. kaktusi so tudi kar haklih, sočnice so fajn, pa jih tudi rade volnate uši napadejo...

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
5.12.2005 18:07:49   
Nasy
vse sorte tradenskancij..preživi čuda reči..mraz, nezalivanje..pa opaziš, če ji kaj manjka, na primer voda, ker postane svetla in uvela.
drgač pa plastična..

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
6.12.2005 10:38:42   
tanikaa
meni še kaktus crkava, in sumim, da bi tudi plastična hitro odpovedala. user posted image

eni pač nismo za rože.  imam pa trenutno v okrasnih lončkih čebulice od tulipanov, narcis in tistih tamalih rožic, ki na spomlad cvetijo (krokos????????), pa mi že kar lepe stebličke poganjajo, tak da bom verjetno imela za božič in novo leto v stanovanju tulipane, narcise.... sem pač probala. ja, božična zvezda, ki sem jo pa kupila pred dvema tednoma, pa mi že počasi pušča liste. ja, jaz in rože.user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
7.12.2005 11:28:05   
lex
ZAMIJA je zakon, jaz jo zalije mogoče enkarat na 14 dni, pa mi je full ratala. Mi jo je mama presadila od svoje proč - njena je pa skoraj crknila, ker jo je preveč zalivala. Sem pa full jezna ko mi uši pridejo na rože - pa take lepe so bileuser posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
7.12.2005 14:43:15   
Aleksandrin
Bršljan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
11.12.2005 19:49:40   
Annny
Nezahtevna in luštna rastlinica je družinska sreča- sploh je lepa za na mizo v jedilnici.
Ciklame, bonsai?
V kopalnici lahko krasno uspeva orhideja (ki sicer ni preveč nezahtevna) - zaradi vlage. Če se ti ne da ubadati s presajanjem v specialno zemljo 1x letno, jo neseš vrtarju, pa jeuser posted image

LP

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
12.12.2005 9:21:19   
tanaja*
Annny, men rožce kar uspevajo, ampak družinska sreča se mi je pa posušila v enem tednu. Pa sem jo negovala tako kot je trebauser posted image . Mi je pa izredno simpatična in lepa roža.

< Sporočilo je popravil tanaja* -- 12.12.2005 9:22:17 >


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
12.12.2005 10:42:38   
Anonimen
Ja, Annny, men se zdi, da si naštela samo take rože, ki niso ravno mačji kašelj za začetnike user posted image  Družinska sreča je kr zahtevna rožica, da ne govorim o bonsajih! user posted image  Pri orhidejah se mi pa zdi, da morš kr srečo met!

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
13.12.2005 9:01:49   
tanaja*
No, ja, bonsaji so mi pa 3-je preč prišliuser posted image user posted image user posted image . Vse delam po navodilih, pa se mi vedno posušijouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
13.12.2005 13:16:54   
janjja
Sem delala v cvetličarni pa še vedno ne vem kako naj obdržim orhidejo, družinska sreča mi sploh ne grata, bonsaji pa so tudi full zahtevni in zahtevajo vsakodnevno nego in obrezavanje, tako da to so za mene najzahtevnejše rastline!!!

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
15.12.2005 10:13:03   
babylove
Naš bonsai je tudi (po dolgotrajnem hiranju) preminil user posted image .

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
15.12.2005 15:10:37   
doroteja23
janjja orhidejo moreš enkrat na 14 dni potopit v vodo. Mora pa bit na vzhodni legi. Tam najbolj uspeva.
Ena izmed najmanj zahtevnih pa je spatifilum in zamia!

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
19.12.2005 15:47:04   
Annny
Ja pojma nimam, imam občutek, da je bonsaje sameo dovolj zalivat treba in vsake toliko časa odrezat poganjke in rastejouser posted image  Res pa je, da ne smejo biti preveč na toplem.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
10.1.2006 14:48:00   
Anonimen
ja taščini jeziki so že taki. js sem enga poverbala k pomoje pol leta ni bil zalit čist je že zmatran zgledov. no pol k sem ga začela zalivat na vsake kvatre se je pa razmnožu da jih mam tolk da sem jih že pol preč vrgla k so mi šli na živce.
ja monstera tut sam ogromna zraste.
men brz posebne nege uspevajo orhideje. mam jih ene 7 pa mi jih skos saj ene 3 cveti pa jih tut pozabm zalit po en mesec.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Najbolj nezahtevna rastlina
10.1.2006 14:58:20   
MarijaPo
jaz pa ne bi hotela imet tascinega jezika v svojem stanovanju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?