|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najemnina....
6.11.2006 8:50:50   
Yasminka
ali se upošteva v vlogi za znižano plačilo vrtca?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najemnina....
6.11.2006 8:51:58   
Anonimen
Meni ne.

(odgovor članu Yasminka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najemnina....
6.11.2006 9:12:13   
Anonimen
Ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najemnina....
6.11.2006 16:56:24   
ona
jaz se samo spomnim par let nazaj,ko sem imela sina v vrtcu in sem imela 100.000 sit neto plače,najemnine za stanovanje 50.000 plus 15.000 stroškov in vrtca bi mogla plačat 30.000.Živela pa bi od lufta menda!To sem lepo povedal tisti ženski,ki zbira te papirje in je rekla da naj raje NE plačam najemnine kot vrtca,ker sem rtekla,da kot samohranilka tega enostavno ne zmorem,a mi niso nič upoštevali,tako,da sem nazadnje izpisala otroka iz vrtca in ga dala privat,kjer sem plačala dosti manjuser posted image

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najemnina....
7.11.2006 7:31:14   
Yasminka
Sprašujem, ker sem ugotovila, da glede na dohodek padem v 7 razred za plačilo vrtca. Groza!!! Najemnina in krediti so pa ogromni.
V izračunu za vrtec sem opazila pripis, da mestna občina Lj upošteva stanovanjski kredit pri vlogi za znižanje plačila vrtca?!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najemnina....
13.11.2006 12:36:54   
Yasminn
Koliko pa si plačevača privat varstvo za otroke?

Mogoče to niti ni tako slaba ideja....

A si poznala varuško od prej?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najemnina....
13.11.2006 14:11:05   
Felicity
nam tudi niso upoštevali.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Ime za fanta
Olija



Robert (24%)

Denis (26%)

Mihael (25%)

Maksim (24%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!