|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 14:03:24   
Anonimen
Še nisem noseča (me nekaj šraufa, tako da verjetno M prihaja), pa me ene stvari vseeno firbcajo: Zanima me koliko časa je trajal vaš porod, od prvega popadka pa do konca. Saj vem, da je pri vsaki drugače, mene zanimajo ekstremi.
Poznam eno, ki je rodila v pol ure. Je sedela v družbi (moj :love: je bil zraven, drugače ne bi verjela), naenkrat ji odteče voda, se ji takoj začnejo ful močni popadki, so jo odpeljal v porodnišnico in čez pol ure al tričetrt ure je že rodila. Mislim, res hitro, pa še prvi otrok je bil!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 14:09:25   
mia-1
Hoj pri meni je vse skupaj trajalo 4 ure.Od razpoka mehurja pa do rojstva otroka pa je blo ok. 1 ura mogoce mal manj.Sam men so ga umetno sprozli z gelom.Ob petih popoldne sem dobila gel ob 8.55 sem rodila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 14:17:34   
Anonimen
Prvi popadki so se začeli 2 dni prej - ampak tako blagi, da ne bi štela, da je bil to začetek poroda.
V porodnišnico sem šla na CTG, kjer so mi zaznali rahle popadke :zmeden:, ki jih jst nism čutila. So se odločili, da mi dajo še umetne.
Od prihoda v porodno, pa do trenutka, ko sem držala Filipa v rokah je minila dobra ura. Zelo hitro, neboleče, brez rezanja, brez šivanja. Čudovita izkušnja.:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 14:30:30   
rainbow
Prvič 9 ur, kriza je bila zadnje 3 ure
drugič 6 ur, od tega 2 uri v porodnišnici

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 14:39:10   
Gina
Odvisno od tega, kaj šteješ za prve popadke. Če jaz štejem pri sebi, od takrat, ko me je res začelo boleti naprej, je takole

1. otrok: 3ure 20 minut
2. otrok: 4 ure (v eni uri sem bila odprta popolnoma, samo so zdravniki zašuštrali, da nisem prec rodila)
3. otrok: 4 ure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 14:50:46   
lex
Ob 3.10 zjutraj me je začelo ščipati in do 12 ni nehalo. Pa sem šla v porodnišnico na CTG in je babica rekla, da ne bo nič, da se nič ne vidi ob 12.30 sem vstala iz postelje (v porodnišnici) in mi je odtekla voda, tako da sem se šla stuširat in nato so mi dali umetne popadke. Mislim, da je bila takrat ura okoli 13.30 odprla sem se v 2 urah ampak se mi ni spustil in smo čakali, na koncu se je pa rodil ob 18.55 z vakummom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 15:33:35   
Anonimen
Meni so porod umetno sprožili z gelom. Vstavili gel ob 12. uri, blagi popadki ob 12.30, ob 15.30 predrli mehur, začeli močni popadki za znoret, trajali do 20. ure, ko sem rodila, torej hudo je bilo 4 ure. Pa bi lahko trajalo manj, pa se mali ni in ni mogel spustiti nižje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 16:05:38   
Erika 1
22 ur. Katastrofa. Na koncu carski, čeprav sem vsem tistim brihtnim glavam povedala, da vem (mi je G povedala), da ne morem rodit normalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 16:56:23   
mala maja
Se strinjam z Gino odvisno kako šeteješ popadke(boleče)
1. sprožili porod ob 13h bila v porodni nič odprta ob 19.05 rodila.
2. zaradi pritiskla sprejeta da mi nasledni dan sprožijo. Naslednji dan ob 10h na viziti sem bila odprta 5 cm. ob 11h v porodni in ob 13h rodila(pa so porod zavlečevali zaradi nožne vstave in so skor eno uro otroka hotl obrnt)
3. sprožili porod bila odprta 1.5 cm v prihodu v porodno ob 17h rodila ob 23h. Se je vlekel ni pa nič bolelo, sem cel porod prespala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 17:50:37   
mtd
oj,
prvi popadki ob 2.30 zjutraj
prihod v bolnico, ctg, prebodenje mehurja itd okrog 7.00
8.58 = Sami pokuka na svet:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 18:48:49   
morskadeklica
nič popadkov, ob 19.30 predrt mehur, pravi popadki ob 21.30, :duda: zunaj ob 22.40. Vse skupaj torej 3ure

lp:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 20:16:21   
Teni_
Meni je doma voda odtekla, v porodnišnico sem prišla brez svojih popadkov, so mi dali umetne. Rodila sem v 1 uri.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 20:25:30   
NinKa
Prvi popadki ob 15.20h, ob polnoči sva se odpravila v bolnišnico, ko sem že imela popadke na 5 minut. Naslednje jutro ob 5h sem prišla v porodno, dobila EA in umetne popadke, rodila ob 12.12h.

Torej sam porod, tako kot piše v Materinski je bil 11 ur. Od prvega popadka do zadnjega pa malo več kot 20 ur.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
11.6.2005 20:26:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 20:39:08   
Anonimen
Če štejem samo porodno sobo je bilo od 18.00 do naslednjega dne do 21.19! Skupaj dobrih 27 ur. :zmeden: Sem po prvi noči ob 4.00 zjutraj prosila za CR pa so se popadki ustavili in sem zaspala. In ko sem se zbudila sem bila še vedno noseča!

AMpak še vseeno grem rajši rodit kot k zobarju!:)-

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 21:56:32   
Anonimen
prvi popadki ob 23.00, v bolnico sva se odpravila, ko so bili popadki na dest minut to je bilo tam nekje okoli šeste zjutraj, ob sedmih so predrli mehur. rodila sem malo čez eno popoldan. od predrtja mehurja do rojstva je trajalo šest ur. kriza zadnje tri ure.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 22:05:56   
polona2
Rodila tri ure in pol po prihodu v porodno sobo, popadke pa sem res čutila takoj po klistirju, torej 20 min. prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 22:09:18   
frutka_
V porodno sobo sem prišla ob 17-ih,
ob 20-ih so mi predrli mehur,
rodila sem 3minute čez polnoč.
Vsega skupaj je bilo za 7ur.
Rodila sem prvič.


Neponovljiva izkušnja!9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 22:10:12   
* Mateja *
Pri nas se je začelo ob 3 ponoči doma, Nejc pa se je rodil ob 9h zjutraj. Tisto ta hudo in najbolj boleče je pa trajalo kake 3 ure!!! Boleli so pa bolj šivi kot pa porod, vsaj mene!!!:(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 22:19:29   
roty
Ob petih zjutraj odtekla voda, med potjo v porodnišnico popadki na 3 minute, ob 6.30 v porodni sobi odprta že 7 cm, rodila ob 9.40. Hitro za prvič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Najkrajši in najdaljši porod
11.6.2005 22:42:04   
tanaja*
Prvi porod so mi sprožili zaradi hudega glavobola v 35 tednu. Ob 12.30 sem bila v porodni priklopljena na umetne popadke. Rodila ob 01.29 naslednji dan. Živa groza. Nisem hotela slišati za nosečnost in porod 3 leta.
Drugi porod točno na rok. Ob 16h sem začutila prvi popadek. V porodnišnico sem prišla okoli 23.30. V porodno sobo okoli 3h, rodila ob 5.48.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Najkrajši in najdaljši porod
12.6.2005 0:04:23   
t_t_y
5 dni čez rok mi je 00:45 odtekla voda, ob 1:05 sem šla v porodnišnico.Tam so me pregledal in rekli da naj grem na oddelek, pa bojo zjutraj sprožili, ker e še nič ne dogaja. Ob 3:20 me je začel ful bolet (me je že prej sam ne tko hudo) pa so poklical zdravnico, ki me je pregledala in poslala v porodno.Ker naj bi bili popadki kao na npr. določeno št. minut, seveda nisem vedla, da je to to, ker je kr skos bolel. Babca v porodni mi je priklopla Ctg, ki je kazal močne popadke - na zelo kratek čas. Ob 4:55 je bil mali že zunj. V materinski piše 2:55 - to je od tkrat, ko so me pregledal in poslal na oddelek - hudo pa je blo sam zadnjo uro. Ker je bilo prvič upam, da naslednjič če bomo ponovili, ne bo huje.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Najkrajši in najdaljši porod
12.6.2005 0:09:49   
Annny
Pri meni je trajalo 2,5 uri (z vstavljanjem katetra za EA vred). Imela sem pa že en teden prej blage popadke.. V porodni so mi dali čisto malo še umetnih popadkov in to je bilo to. Bolelo ni čisto nič
:sloncek: Skratka- imela sem prav sanjski porod in če bi imela zagotovilo, da bo tudi 'naslednjič' tako, bi šla takoj še enkrat. Res je bilo super.
Po koncu sem bila malo omotična od EA in 'švoh', ker sem izgubila veliko krvi, ampak zelo spočita, ker se nisem mučila z bolečimi popadki.
Papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Najkrajši in najdaljši porod
12.6.2005 9:02:54   
gamini

1. porod od 6.zjutraj do 4.15 naslednjega dne, CR
2. in 3. porod CR (obakrat zelo hitro, v cca dveh-treh urah skupaj s pripravami na CR).

Želim ti čim lažji in čim hitrejši porod:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Najkrajši in najdaljši porod
12.6.2005 10:59:18   
puncica
od začetka popadkov do prihoda naše Janje - 3 ure porod je bil prvi!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?