|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najlepša plaža na slovenski obali
11.8.2011 23:21:15   
Pi-kica 1
Podaljšan vikend bomo preživeli na slovenski obali. Ker smo optimisti, se imamo namen kopati v morju. Katera plaža je najlepša, primerna za šestletnika? Kaj mi priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
11.8.2011 23:56:34   
Kerensa*
Meni je še vedno najbolj všeč centralna portoroška plaža (mivka, senčniki, ležalniki, leseni pomoli, stopnice v morje, lokalčki na dosegu roke,...).

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 7:59:01   
josephine27
Meni je najlepša plaža v Strunjanu ( tam kamor je Krka zdravilišče)

_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 8:48:40   
alda
naj še tako razmišljam ne najdem VEČ nobene...žal,
še tiste lepe kotičke pr Katarini v ankaranu, pa v Izoli so tako posodobili, da mi gre na bru....user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 9:09:36   
Ribica **
Izven sezone Fiesa, v sezoni nobena. user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 9:10:47   
Kerensa*
Fiesa mi je zelo všeč kot celota (predvsem vzdušje v kampu in bližini), plaža sama pa ni nič posebnega (kar se urejenosti in ponudbe tiče).

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 9:32:13   
Pia*
2 tedna nazaj sva bila z mojim za vikend na slo. obali. Itak je bilo vse skupaj sranje vsaj kar se morja tiče. Portoroška plaža je res super spedenana sam morje katastrofa, tako umazano morje ni nikjer na slo. obali kot sem ga jaz videla v Portorožu. Sama niti nog nisem namočila vanj! Piran, mi ni bil všeč,ker so same skale pa še delajo nekaj tako,da je vse nekaj zagrajeno in čudno, skratka od ambienta ama nič. Čisto na koncu Pirana, pa seveda plaža z kamenjčki nabito polna nisi moral brisače položiti na tla. Ankaran-kamp plaža še kar, itak so ko srdelce, morje malo boljše od Portoroža ampak kopala se tam nisem!
Tako da Fiesa ali Izola sta me navdušili,če se sploh lahko tako reče. Še najbolj všeč mi je bila Izola!

Moje mnenje, lahko pa da sem jaz samo ena velika razvajena rit in bo vam čist super!

< Sporočilo je popravil Pia* -- 12.8.2011 9:34:08 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 9:59:10   
tinaaleks
Meni je najbolj všeč Strunjan, ker imajo senco. Smo vsako poljetje v apartmaju v Portorožu, vozimo pa se v Strunjan...Pa imamo do morja samo 10 minut peš.user posted image

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 10:35:12   
roladica
Izola, na koncu rta. Na novo nasuti lepi sivi, drobni, prodniki, plitva voda in dovolj sence. Na slovenski obali so itak še vedno vsi na soncu, tka da je senca prosta. Voda pa je tudi presenetljivo čista, ni mivke in ni skaljena. Pa tudi v vodi ni bojazni da bi pohodil kakšno razbito flašo, je ful čisto.

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 10:41:31   
rozilu
Haha, vsak ima svojo. Najlepša je definitivno plaža v Mesečevem zalivu user posted image

Itak je gužva, ta vikend bo pa sploh največja user posted image   Če hočeš mivko, ležalnike, senčnike... greš v Portorož  user posted image (meni bljak, mogoče tam na začetku pri Luciji še sprejemljivo, ko je kamnito dno, ampak itak sovražim urejene plaže).

Sicer je meni od urejenih kopališč všeč Fiesa in Izola - v centru pri svetilniku: imata kar globoko zaledje z veliko sence, v Fiesi je morje ponavadi lepo.

Če ste malo bolj "avanturistični" in želite "divje" plaže pa lahko greste v Strunjan pod klife (Mesečev zaliv)- malo je treba hodit po klancu dol in seveda nazaj gor user posted image . Pa seveda ni nikakršne ponudbe, gužva malo manjša kot na urejenih plažah. Podobna scena je pod klifi vse od Piran-Fiesa, Fiesa-Pacug, Pacug-Strunjan, Strunjan-Izola. Načeloma se lahko sprehodiš ob morju do tja.

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 10:56:07   
rozilu
ah, dvakrat objavilo post...

OK, sej vem da če si z otrokom, je izbira plaž malo drugačna... ampak šestletnika lahko v marsikaj prepričaš :)


< Sporočilo je popravil rozilu -- 12.8.2011 10:58:06 >

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 11:23:55   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Ker smo optimisti, se imamo namen kopati v morju.

zakaj optimist?? saj je poletje, morje ima 24-25°, itak da se boste kopali user posted image
plaža..kaj pa vem.... na čolnu na odprtem morju user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 11:44:29   
Anonimen
Zame v Mesecevem zalivu, pri svetilniku v Izoli in pa v Piranu, od punte naprej, pod obzidjem...14 dni nazaj je bilo morje tam najcistejse, kristalno jasno se je vidlo do dna...super. Portoroz ni zame, ratam zivcna z vsemi ljudmi in travo v morju, pa se nisem za omejen kos morja...mam rada, da plavam brez da plovce pred sabo gledam. Na splosno mi je v Izoli in Piranu tudi v mestu kot takem najlepse.

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 19:30:24   
Ribica **

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Fiesa mi je zelo všeč kot celota (predvsem vzdušje v kampu in bližini), plaža sama pa ni nič posebnega (kar se urejenosti in ponudbe tiče).


Jaz na plaži ne rabim nikakršnih lokalov in podobne navlake. Manj je obljudeno in naseljeno, boljše je user posted image

Samo v sezoni v Fiesi ne grem v vodo, je preveč umazana. Portoroška plaža je pa sploh grozljiva - pa ne samo zaradi kalne vode, pač pa zaradi plavajočih cigaretnih ogrokov in ostalih smeti v vodi.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
12.8.2011 21:55:19   
BellaB
Ja se en glas za Izolo in Fieso. Strunjan tud ni svoh. Sam mi gre pa na jetra, da so pogoltni ko 300 mater... parkirnina, pol pa se vstop na plazo, pa sladoled v 3 pm drag... s temi euri je folk izgubil realna tla pod nogami. Socialna kepica sladoleda 1,20 eur? Sej niso normalni.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najlepša plaža na slovenski obali
13.8.2011 7:17:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica **
Portoroška plaža je pa sploh grozljiva - pa ne samo zaradi kalne vode, pač pa zaradi plavajočih cigaretnih ogrokov in ostalih smeti v vodi.

Plaža je super. Saj vprašanje je bilo, katera plaža se nam zdi najlepša in ne, kje je morje najbolj čisto. user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?