|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 8:04:39   
natasarobi
Pozdrav!

Sin je star 16m, okoli ga vozim jaz in sicer imam Cliota. Doma imamo tudi karavana, ki mi pa nekako ne sede in mi ni da bi z možem menjala. Sicer dnevno veliko prevozim (vozim se v drug kraj v službo) in rabim dizla. Razmišljala sem o enoprostorcu, vendar se mi zdi, da ni smotrno imeti dva velika avta (mi tudi nobeden ne sede pretirano).

S katerimi avti se vozite, da so dovolj prostorni, sploh med sedeži zaradi avtosedeža in prostora za noge? V Cliotu komaj, da kdo sedi na sovoznikovem sedežu, če je mali v avtu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 8:07:15   
Čebel@
mož ima za v službo(cca.20km) Lupota,jaz(in t&t) imamo doma đipa-nissan terano,ker pa pričakujemo tretjega otročka pa kolebamo med toaranom in vito(kombi)

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 9:05:58   
ajataja
Evo jaz sem si septembra kupila zase ta novega cliota je enkrat večji od prejšnjega modela Storia in vozim tri otroke noter pa komot sedi še kdo spredaj,ker je res prostoren.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 9:10:46   
Anonimen
Mi smo kupili Hyundai i30cw - manjši karavan, za nas 3 super, se pa tudi sama daleč vozim, pa naredim veliko km, ampak sva se vseeno raje odločila za bencinerja. Avto je pa super!!

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 10:00:20   
natasarobi
ajataja - a navadnega cliota ali karavana? Ker jaz imam cliota sicer 2007 letnik - mislim, da je serija 3, ki je večji od storie, ampak je res, da nismo suhci, nismo pa tudi ne ekstrem v drugo smer, ampak jaz se nisem mogla obrniti k malemu, ko sem sedela na sovoznikovem sedežu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 11:25:43   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

ajataja - a navadnega cliota ali karavana? Ker jaz imam cliota sicer 2007 letnik - mislim, da je serija 3, ki je večji od storie, ampak je res, da nismo suhci, nismo pa tudi ne ekstrem v drugo smer, ampak jaz se nisem mogla obrniti k malemu, ko sem sedela na sovoznikovem sedežu



http://www.avtovizije.com/predstavitve/renault/2065-renault-clio-rip-curl.html Takega imam pet vratnega letnik 2010 in se mi res ne zdi mali ,komot se nas pelje 5 v njem.Odzadaj imam na sovoznikovi strani avtosedež na voznikovi strani jahača na sredini pa še ta starejša čist lepo sedi.Ne vem zakaj se ne moreš obrnit nazaj a misliš s tem da je preozko ali kako,ker meni se zdi pa tolk prostora od spredaj .Jaz sem zadovoljna z njim in ga ne menjam .

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 12:06:28   
natasarobi
Sovoznikov sedež moram imeti kar naprej, če sedi mali zadaj (in se z nogami ne more dotakniti sedeža oz vanj brcat). Ko sem jaz sedela spredaj in ko sem se želela obrniti, da bi ga pogledala sem se komaj. Kolena sem imela takoj pri armaturi - ful je bilo tesno. Se da sedet, ampak ni pa ravno komot.

lp

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 12:08:49   
natasarobi
Aja, drugač je pa meni clio tudi OK (drugač ga itak ne bi kupila) in sem ful zadovoljna.

Sedaj, ko malega vozim babici v varstvo naredim še nekaj več km kot prej in mogoče bi se malo poznalo, če bi imela dizla, pa malo konjev mu manjka. Če bi imel pa šesto bi bilo pa še bolj (sem več ali manj na avtocesti). 

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 13:23:46   
sazi
.

< Sporočilo je popravil sazi -- 18.11.2011 13:25:02 >

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 13:24:25   
sazi

Sovoznikov sedež moram imeti kar naprej, če sedi mali zadaj (in se z nogami ne more dotakniti sedeža oz vanj brcat).


Pri toliko prostora za malega pa res ni čudno, da si spredaj utesnjena. Pri nas otroka v obeh avtih dosežeta sprednja sedeža. SIn ve, da ne sme brcat, mala pa tudi, samo včasih pač proba in ji spet razlagam, da ne sme brcat - se bo že navadila.

Imam pa Škodo Fabio karavana - zelo zadovoljna.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 18:48:22   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: sazi


Sovoznikov sedež moram imeti kar naprej, če sedi mali zadaj (in se z nogami ne more dotakniti sedeža oz vanj brcat).


Pri toliko prostora za malega pa res ni čudno, da si spredaj utesnjena. Pri nas otroka v obeh avtih dosežeta sprednja sedeža. SIn ve, da ne sme brcat, mala pa tudi, samo včasih pač proba in ji spet razlagam, da ne sme brcat - se bo že navadila.


se strinjam!

Tudi v mojem Cliu (Storia) je dovolj prostora za sovoznika spredaj, ker naša mala noge dol drži in ne brca v sedež. Včasih seveda brcne, ampak jo opozorimo in je potem mir.
Imamo pa tudi zaščito v obeh avtih. Pozimi prav pride, da s čevlji ne umaže sedeža pa še žepe ima za kakšne otrokove drobnarije in pijačo...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 19:37:51   
Petka09
Predlagam ti: Citroen C4 ali Renault Megane

(oba dizla)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakup avta - drugi avto
18.11.2011 23:54:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi
Sedaj, ko malega vozim babici v varstvo naredim še nekaj več km kot prej in mogoče bi se malo poznalo, če bi imela dizla, pa malo konjev mu manjka.

Ko sva midva kupovala avto so nama rekli, da se dizla dejansko splača kupit, če na leto delaš vsaj 40.000 - 50.000 km ... če pa precej manj, se pa ne splača, ker na kratke relacije motor pri dizlu trpi, vzdrževanje je pa precej precej dražje kot pa pri bencinarju ... dizli so pač narejeni za dolge relacije.

Drugače pa pri nas tamalo furamo okrog s "taprvim" avtom ... pač večji avtomobili se mi zdijo (oz. so) varnejši, tako da imamo pri nas tudi "tadrug" avto res majhen in niti nisva na to računala da se bo z njim tamala vozila.

Aja pa kakšen je razlog, da mora bit sedež pred tamalim tako naprej? Da ne bo umazan? Tamalemu pač poveš, da se v sedež ne brca, za tiste nesrečne primere daš pa zaščito na hrbet sovoznikovega sedeža pa mirna bosna.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nakup avta - drugi avto
19.11.2011 12:13:32   
natasarobi
Dnevno delam cca 100 km.

Sedež imam pa zato naprej, da ima sam dovolj prostora in ne zato, da bi bil sedež umazan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nakup avta - drugi avto
19.11.2011 12:14:39   
natasarobi
... in ne zato, da ne bi bil sedež umazan (sem gor malo črk pozabila).

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nakup avta - drugi avto
22.11.2011 21:12:37   
phelps
Midva se oba voziva po 60 km dnevno (od doma v službo v isti kraj, ampak žal vsak s svojim avtom, ker imava tako različna urnika). Imamo Laguno in Clia (tega čisto zadnjega, ki je res večji od Storie, ampak žal tudi težji, zato toliko več pije). Laguna nam porabi cca 5,5 litra dizla na 100 km, Clio pa 6,8 litra bencina. Občutna razlika. Sem pa šla enkrat za foro se zanimat za novega Grandepunta in mi je prodajalec rekel, da za mojo razdaljo, se še vedno bolj splača bencinar. Diesel je zadnje čase pač res drag.

Imamo enoletnico in jo vozimo izključno v Laguni. Clio ima samo 2 vrat in je za vožnjo otroka totalno neprimeren.


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?