|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup kolesa
22.3.2011 18:40:32   
Anonimen
Zagnane kolesarke, prosim za pomoč.

Po petnajstih letih je čas, da Rogovega Seniorja zamenjam za kaj mlajšega (bicikel, mislim user posted image ). Vozim se po asfaltu in po makadamu, po gozdu in ostalih nepoteh skoraj nikoli. Načeloma ne potrebujem niti veliko prestav, niti ne vem kakšne kvalitete kolesa...ampak. Ko kolesarim, kolesarim veliko (nekaj deset km v enem dnevu) in do zdaj se mi je zdelo, da g. Senior popolnoma zadostuje (itak nisem poznala boljšega user posted image ).

Včeraj sem se končno spravila do prve trgovine, da kupim nekaj poceni in Seniorju podobnega, ampak...
V Hervisu je vse od 200€ naprej, tudi za mene obično žensko kolo.
Vsi bicikli imajo vsaj dvajset prestav (kako sem lahko živela s petimi, in še od tega se je ena zatikala).

200€ se mi zdi veliko. Zdaj pa prosim pomoč.
Kje najdem kaj cenejšega, kar bo zdržalo prihodnjih petnajst let?
In če ni nič bistveno cenejšega, kakšne so prednosti mestnega ženskega kolesa in kakšne bolj športnega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 19:04:21   
mateyka
hej, jaz sem ravno pred isto dilemo - yey, partner in crime user posted image
jaz bi tud kak nasvet - sem pa ravno gledala tega in ne vem, a je sploh kul? sicer nima prestav - a to zna bit problem pri mestnem bicikliranju (jaz bi dala gor še stol za tamalo zadaj)?
http://www.vsezasport.si/sporti-na-prostem/kolesa/mestna-kolesa-1/zensko-mestno-kolo-torpado-100-diamond.html
tale sicer ma prestave, samo je pa dražji..
http://www.vsezasport.si/sporti-na-prostem/kolesa/mestna-kolesa-1/zensko-mestno-kolo-torpado-t120-silver-life-26.html
saj ne vem, a so Torpado kolesa ok?

drugače pa - edina ki so bla cenejša, sem vidla v Leclercu  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 19:10:50   
Anonimen
sicer nima prestav - a to zna bit problem pri mestnem bicikliranju (jaz bi dala gor še stol za tamalo zadaj)?
http://www.vsezasport.si/sporti-na-prostem/kolesa/mestna-kolesa-1/zensko-mestno-kolo-torpado-100-diamond.html


Eto, odgovor poznavalke user posted image .

Pred Seniorjem je bil Pony (tudi svojih častitiljivh 15+let). Ni bil problem - če je kondicije dovolj, prideš z vsakim biciklom na Gorjance. Ampak.....mora biti dobro, če zdaj praktično skoraj vsa kolesa prestave imajo user posted image .

drugače pa - edina ki so bla cenejša, sem vidla v Leclercu  user posted image


Kakšen cenovni okvir?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 19:47:33   
barika
Miljonarka, a to imaš moško ali žensko kolo? kaj boš pa naredla s starim? jaz se priporočam za eno tako malo starejše kolo, ker v naših koncih ni varno imeti novejšega user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 20:52:39   
TomTaylor
Hmm...glede na vprašanje in cenovni okvir, te moj odgovor definitivno ne bo zadovoljil ravno iz razloga, ker sem zagnana kolesarkauser posted image . Tako, da je čisto brezveze, da te prepričujem v kakršnikoli nakup treking kolesa s prednjim vzmetenjem, z vsaj Shimano Deore prestavnim sistemom in ceno nad 200 ojrov.

...alpa, da bi te prepričevala vsaj v nakup rabljenega a redno servisiranega (kvalitetnega) kolesa, ki so ravno tam okoli 200 evrov...

nč ne bom več rekla no ... user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 20:54:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Hmm...glede na vprašanje in cenovni okvir, te moj odgovor definitivno ne bo zadovoljil ravno iz razloga, ker sem zagnana kolesarkauser posted image . Tako, da je čisto brezveze, da te prepričujem v kakršnikoli nakup treking kolesa s prednjim vzmetenjem, z vsaj Shimano Deore prestavnim sistemom in ceno nad 200 ojrov.

...alpa, da bi te prepričevala vsaj v nakup rabljenega a redno servisiranega (kvalitetnega) kolesa, ki so ravno tam okoli 200 evrov...

nč ne bom več rekla no ... user posted image



Še vedno se gibljem okrog 200€..tako da me komot prepričuješ user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 21:00:13   
TomTaylor
bom jutri malo pobrskala po netu, zdej se kolesa na veliko prodajajo, ker bo folk kupoval nova...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 21:17:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

bom jutri malo pobrskala po netu, zdej se kolesa na veliko prodajajo, ker bo folk kupoval nova...


Bi prosila, hvala....saj, bo treba na kolo, da začnem malo hitreje razmišljati user posted image . Na bolho niti pomislila ne bi, ampak kaj, ko sploh ne vem, kaj točno iščem.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 21:50:28   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
drugače pa - edina ki so bla cenejša, sem vidla v Leclercu  user posted image


Kakšen cenovni okvir?


so bili eni podobnega izgleda za cca 120 evrov.

point je, da če mi tazga ukradejo čez nekaj mesecev, ne bom žalovala s počenim srcem. če pa malo bolj dražjega, hja, pol bi se pa že znala kaka slaba volja pojavit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 21:55:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

so bili eni podobnega izgleda za cca 120 evrov. 


To je že precej manj.
Ma ne vem, kaj bi. Po eni strani je šla tehnika ipak naprej user posted image , po drugi pa ne vem, če jo sploh rabim.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 22:02:32   
mateyka
ma ne vem jaz tud.. tle po ljubljani kradejo ko srake tele bicikle, to slišim od vsakega. prej sem mela eno škrpeto, ki jo noben ni maral, ker je tako tudi zgledala žeod daleč user posted image vmes sem dobila enga rabljenga, kar ok, in ga zrihtala in so mi ga čez en mesec ukradli iz kolesarnice. samo takrat je mel en kradljiv team en "rampage" skozi vso soseko in so pokradli kar lep kup koles iz cele soseske, tako da to po moje ne šteje..

hm, zdaj ko tole pišem in berem tole zgoraj, pa tuhtam, da bi res šla v Leclerca resno uč vršt..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 22:05:34   
Anonimen
Kaj pa vem, mateyka. Pred službo gledam celo vrsto biciklov, in so vsaj na pogled čisto normalni, povprečni bicikli, ne neke škrpete. Tale kradljivost v Lj je že tako pregovorna, da ne vem, če čisto drži...

Pejt v LeCl. pa poročaj user posted image .
Jaz sem lena, nisem za po trgovinah user posted image .

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 22:16:12   
mateyka
bom, ko bom mela čas. mam še kak mesec časa preden bo toplo - vmes bom brala to temo in nabirala oddaten info; treba bit praktičen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 22:17:46   
sončnica24
V Leclerku imajo čisto obična kolesa, takšna mestna se pravi niso ravno za neke dolge ture, za to je verjetno treba kak evro več dat, jaz mam npr. žensko kolo iz Hervisa sem ga dobla pred dvema letoma za rojstni dan, cena 180€, pa je že na oko lažji za vozit kot od moje mame ki ga je kupla v Leclerku za teh 120€, predvsem zato ker so kolesa večja in tanjša. No tukaj se tudi moje znanje o kolesih konča. Mogoče malo počakajta kak teden dva da se začnejo razprodaje koles ker bodo lanski modeli ziher cenejši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 22:17:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

bom, ko bom mela čas. mam še kak mesec časa preden bo toplo - vmes bom brala to temo in nabirala oddaten info; treba bit praktičen user posted image



Smotka user posted image ...pa sem že računala nate.

No, poročam, kam pedaliram user posted image ...

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 22:19:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Mogoče malo počakajta kak teden dva da se začnejo razprodaje koles ker bodo lanski modeli ziher cenejši.


Trenutno so v Hervisu na enakem popustu kot letošnji modeli, minus 20%..in nič več user posted image .

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nakup kolesa
22.3.2011 22:31:07   
mateyka
a majo še kje ta pocen kolesa kot v Leclercu? da še kam drugam pošpegam, če grem slučajno mimo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nakup kolesa
24.3.2011 17:58:42   
Anonimen
Mateyka, si kaj športala user posted image  po trgovinah? Meni ni še nič uspelo...

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nakup kolesa
24.3.2011 21:40:15   
jar
ne vem zakaj si postavila ceno 200 eur. za ta denar dobiš res slabo kolo in je bolje, da redno čekiraš bolho. tam je koles ogromo, vendar dobra takoj gredo.
jaz sem svojega kupila v eni majhni trgovini na gorenjskem, imajo tudi dobro spletno stran: http://www.kolo-kolesa-orbitrek.com/id97.html
schwinn in wheeler sta za nas amaterje zelo dobri znamki koles, oglej si tudi pod TREKING KOLO WHEELER, tako ti priporočam za po kolesarskih stezah.
mislim, da pri scottovih res malce plačaš blagovno znamko, pri ostalih firmah niti ne. toliko stanejo, če vzameš malo boljšo opremo (menjalnik npr). jaz ne morem primerjat starega kolesa z novim wheelerjem. z isto močjo lahko naredim še enkrat več kilometrov.
res ti priporočam, da povečaš budget ali pa prestaviš nakup na kasneje (in vsak mesec dodaš v šparovček 20 eur, pa se bo nabralo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nakup kolesa
24.3.2011 21:47:46   
Anonimen
Jar, jaz sem pričakovala, da bo soliden nadomestek g. Seniorja 100€ - ali manj user posted image .

200€ so vsi bickli v prvem Hervisu. Do zdaj nisem imela občutka, da mora biti bicikel drag, da zdrži - prvi pony je zdržal 15+let, tale Senior podobno (in še tega sem dobila iz ene zapuščene drvarnice user posted image ). In tako se mi je zdelo, da mora biti 100€ več kot dovolj za en nadomestek. Ampak očitno ni. 200€ ne da nimam, ampak mi je za bicikel veliko in tako ne mislim kupiti prvega v Hervisu - čeprav je bil to osnovni namen.

(odgovor članu jar)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nakup kolesa
24.3.2011 22:13:32   
Anonimen
Pejdi sev Bauman v BTCju pogledat al pa v Rogovo sracuno v centru.
Jaz sem bila lani pred podobno dilemo... no rabila sem eno ok kolo za boljkone po ravnini gonit do sluzbe in nazaj... pregledala sem velikospletnih strani in na koncu predelala mamineg cca 25 let starega rogovega maratonca. Sem ga prebarvala, namontirala novo balanco, sedez in kosaro in ga peljala na servis... No in zdej dela ko urca in komu cakam, da zacnem spet z njim v sluzbo hodit ;-)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nakup kolesa
24.3.2011 22:27:03   
Anonimen
A Rog še dela kolesa?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nakup kolesa
24.3.2011 22:44:55   
Anonimen
Ja kosaro, balanco in sedez sem kupila v rogovi trgovini v centru pa so imeli celo cisto novega ponija razstavljenega... tako da pomoje da se kaj migajo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nakup kolesa
24.3.2011 23:47:05   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: jar

ne vem zakaj si postavila ceno 200 eur. za ta denar dobiš res slabo kolo in je bolje, da redno čekiraš bolho. tam je koles ogromo, vendar dobra takoj gredo.
jaz sem svojega kupila v eni majhni trgovini na gorenjskem, imajo tudi dobro spletno stran: http://www.kolo-kolesa-orbitrek.com/id97.html
schwinn in wheeler sta za nas amaterje zelo dobri znamki koles, oglej si tudi pod TREKING KOLO WHEELER, tako ti priporočam za po kolesarskih stezah.
mislim, da pri scottovih res malce plačaš blagovno znamko, pri ostalih firmah niti ne. toliko stanejo, če vzameš malo boljšo opremo (menjalnik npr). jaz ne morem primerjat starega kolesa z novim wheelerjem. z isto močjo lahko naredim še enkrat več kilometrov.
res ti priporočam, da povečaš budget ali pa prestaviš nakup na kasneje (in vsak mesec dodaš v šparovček 20 eur, pa se bo nabralo).


mah dej nehi, 1000 evrov za bicikel za po mestu user posted image ta je pa dost prehuda zame.. pa še treking je in nima blatnikov, da mam usrano rit vsakič ko pada dež al pa čez lužo zapeljem - ne hvala, ne bi user posted image
saj to govorimo za nekaj takega?
http://www.vsezasport.si/sporti-na-prostem/kolesa/gorska-kolesa/treking-kolo-wheeler-cross-6-7-l-zenski.html
zame čist x.y. scena - npr. kako pa naj namontiram gor otroški sedež zadaj? in you can call me a psychic, ampak nekak si ne predstavljam našo klasično miljonarko na tem biciklu user posted image user posted image   mislim - pardon, vem da je bolj mestni stil in rabi blatnike user posted image   user posted image


miljonarka, ne nisem še okol čekirala, ker se selimo atm in se mi že meša od teh vreč in škatel - moram prvo vse vsaj mal pospravit, da bomo mel kje spat in potem bom šla v akcijo. saj pravim, tam do konca aprila mamo čas imho, ker potem bo že fajn toplo in manj dežja baje (april pa to) user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 24.3.2011 23:59:11 >

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nakup kolesa
24.3.2011 23:50:39   
mateyka
a ni Rog v stečaju od leta 2010?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?