|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup olja
7.8.2006 15:34:44   
Maleal
Tisti ki kurite na olje,a ste ga že nabavli za letošnjo sezono?Zanima me kje se ga splača najbolj kupit,da imajo na obroke?Kolk vem ima petrol samo na 4 obroke,ali imajo drugod na več obrokov?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup olja
7.8.2006 15:53:57   
TONČI.
Najbolj se ti splača kupit preko kakšnega upokojenca. Veliko prevoznikov olja ima namreč tako akcijo, da če ima upokojenec potrdilo od DU, da je njihov član, dobi popust. Kdo je v vašem koncu najugodnejši ne vem. Vem samo to da je petrol med najdražjimi. Na Gorenjskem je najcenejši TUS.

Naročili smo ga pred prejšnjim torkom (pred spremembami cen) in so rekel da je cena taka kot je takrat ko naročaš. Potem so ga pa pripeljali na sredo po pocenitvi olja. Računali so nam ga po novi ceni, po cenejši. Po vprašanju kako to, so nam pa rekli, da je to edino pošteno do strank, ker so vsi mislili da se bo podražil. Če bi se podražil bi bila cena kot ob naročilu, tko se je pa pocenil in je bila cena kot ob dobavi.user posted image  Pošteno. Pri 3.000l se to kar malo pozna.user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup olja
7.8.2006 17:14:59   
darjatimci
Mi pa ga naročamo na Istrabenzu(OMV),tudi na obroke in tudi na čeke imajo,kar pa malo podraži olje.Tudi dostavo zaračunajo.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup olja
7.8.2006 18:09:21   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: darjatimci

Mi pa ga naročamo na Istrabenzu(OMV),tudi na obroke in tudi na čeke imajo,kar pa malo podraži olje.Tudi dostavo zaračunajo.
Na kolko obrokov pa dajo največ??

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup olja
7.8.2006 20:52:27   
darjatimci
Ne vem tega,so pa zelo prilagodljivi,vsaj mi imamo dobre izkušnje,smo vedno kombinirali še z gotovino.Do šest mesecev je sigurno za več pa ne vem.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup olja
9.8.2006 22:23:13   
Minka Pobalinka
Z Magno lahko kupiš olje na 12 obrokov..

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?