|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup preko ringaraje
12.12.2005 18:17:46   
Sofi
A kupujete kaj preko ringaraje? Ste zadovoljne?

Jaz sem namreč naročila Lovely Baby CD-je, le-teh pa od nikoder. Naročilo sem oddala 28.11.2005, danes smo 12.12. pa še zmeraj čakam nanjeuser posted image . Prejšnji teden sem jim poslala mail, da pričakujem odgovor kdaj bom prejela naročeno, pa ni nobene povratne informacije. Zdaj sem pa že jezna user posted image . Bi najraje naročilo kar stornirala in glasbo za sinčka kupila drugje, pa ni niti te možnosti (jaz je nisem zasledila). Ringaraja je skoraj že postala moja droga, potem me tako razočarauser posted image

Kakšne izkušnje imate vi? Je moj primer osamljen ali postaja pravilouser posted image ?????



Ringaraja, pošljite mi že te CD-je, PROSIM.
 

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.12.2005 18:50:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup preko ringaraje
12.12.2005 19:23:24   
taška30
Jaz sem dobila v dveh dneh - kakšen mesec nazaj.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup preko ringaraje
12.12.2005 19:28:18   
Jaka RR
Pozdravljena Sofi,

prosim, da se mi čimprej oglasiš po telefonu 040 23 99 45, ali pa mi pošlji privat msg s svojim telefonom in te pokličemo mi.  Na telefon, ki si ga napisala ob naročilu, namreč nisi dosegljiva. Od samega naročila naprej te skušamo dobiti, pa se noben ne oglasi. Želeli smo preveriti, ali si namenoma naročila 3 različne CDje oz. ali ne bi raje vzela paketa. Paket je namreč cenovno precej ugodnejši, vendar ne moreš sama izbrati CDjev, ki jih prejmeš. Razlog, zakaj ti izdelkov nismo dostavili je torej ta, da smo ti želeli narediti uslugo in ti ponuditi paket, ki je zate precej ugodnejši.

Sporoči torej, ali želiš paket 3 CDjev (http://www.ringaraja.net/izdelekPodrobno.asp?id=159&kat=6&podkat=39) ali konkretne CDje, ki si jih naročila.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Jaka

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup preko ringaraje
13.12.2005 17:00:08   
Tasika
Mi smo naročili in dobili v 2 dneh in smo ZELOOOO zadovoljni.
Bravo RR!

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup preko ringaraje
14.12.2005 17:13:31   
Sofi
No pa je moj problem rešenuser posted image .

Ringaraja skrbi za svoje člane in prijazni JakaRR me je želel opozoriti na ugodnejši nakup, zato nisem prejela naročenih CD-jev.
CD-je prejmem v roku 2-3 dni.

Rada bi se opravičila, če sem kaj preveč napisala in moram poudariti, da sem z Ringarajo zelo zadovoljna.

BRAVO RR user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?