|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Namesto worda?
2.10.2007 21:06:24   
ajna12
Zdravo!
Zanima me, če obstaja kakšen brezplačen program, da se ga prenese iz interneta, podobna wordu. Namreč računalnik je bilo potrebno na novo naložiti in ne dobim worda.
Kaj pa kakšna stran na internetu, kjer lahko pišeš?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Namesto worda?
2.10.2007 21:07:27   
Anonimen
Kako ne dobiš worldauser posted image

Kaj pa so ti naložil na compuser posted image

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Namesto worda?
2.10.2007 21:12:44   
superfly
Namesto operacijskega sistema windows si lahko naložiš Linux, ki je brezplačen OS in si ga downloadaš iz neta, nanj pa naložiš OpenOffice, ki je tudi brezplačen in si ga snameš iz neta. Ne bom prepametna ampak po moje lahko OpenOffice naložiš tudi na Windows. Open Office pa je komaptibilen s paketom Office Microsoft.

Upam da sem kaj pomagala,

lps

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Namesto worda?
3.10.2007 6:59:47   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: superfly

OpenOffice naložiš tudi na Windows. Open Office pa je komaptibilen s paketom Office Microsoft.

Upam da sem kaj pomagala,

lps



Tega sem jaz mislila in v bližnji prihodnosti ga dobimo v službi namesto Worda, ker je kao cenejši. So ga pa za nas morali izpopolnituser posted image , ker neizpopolnjen je pa res poden od podna.

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Namesto worda?
3.10.2007 8:30:38   
poliloni
Jap, OpenOffice.

Samo jaz se ga nikakor ne morem navaditi, pa še če komu v tej obliki pošljem po mailu in če ima ta oseba le Word ne more dokumenta odpret in potem vsakemu razlagati,.... Tako da ti priporočam,da vse shranjuješ v obliki Wordovega dokumenta in imaš problem rešen. A sem zakomplicirala? Saj lahko da je še kakšna druga rešitev, a jaz sem sedaj v službi kar na tejuser posted image




_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Namesto worda?
3.10.2007 8:35:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poliloni

Jap, OpenOffice.

Samo jaz se ga nikakor ne morem navaditi, pa še če komu v tej obliki pošljem po mailu in če ima ta oseba le Word ne more dokumenta odpret in potem vsakemu razlagati,.... Tako da ti priporočam,da vse shranjuješ v obliki Wordovega dokumenta in imaš problem rešen. A sem zakomplicirala? Saj lahko da je še kakšna druga rešitev, a jaz sem sedaj v službi kar na tejuser posted image

Lahko odpre, če na dokumentu naredi desni klik/Za odpiranje uporabi...
Lahko pa že ti shraniš kot .doc, tako kot si napisala. Načeloma naj bi bila kompatibilna, mogoče je le kakšno abstraktno oblikovanje izbrisano.
Kako pa je/bo z MS Office 2007 pa (še) ne vem. Nisem še preizkusila.user posted image

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Namesto worda?
3.10.2007 8:44:32   
MarijaPo
Tudi jaz imam openOffice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Namesto worda?
3.10.2007 8:51:58   
poliloni
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Lahko odpre, če na dokumentu naredi desni klik/Za odpiranje uporabi...
Lahko pa že ti shraniš kot .doc, tako kot si napisala. Načeloma naj bi bila kompatibilna, mogoče je le kakšno abstraktno oblikovanje izbrisano.
Kako pa je/bo z MS Office 2007 pa (še) ne vem. Nisem še preizkusila.user posted image


Ja, saj sta kompatibilna, ampak OO avtomatično odpre Wordov dokument, obratno pa ne; in problem nastane pri malo starejših uporabnikih, ki jim potem ni nič jasno.
Zato je najenostavnejši način, če ge že kar v naprej shraniš v doc. obliki.



_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Namesto worda?
6.10.2007 19:47:23   
Nea_teja_
tudi jaz bi ga rabila ker imam windows visto(groza)ker nič ne morem inštalirati med drugi, tudi officeov,kaj predlagate samo ne da naj naložim xpuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?