|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Namigi za prihranek
3.5.2007 20:54:56   
Taula
Zaupajte mi jih.user posted image

Jaz trenutno:

- beležim stroške da vidim kje bi kaj zmajšala
- imam določeno kvoto ojrov katero dam na varčni račun
- varčni račun je nedotakljiv

Kaki čudežni nasvet še ki bi pomagal?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Namigi za prihranek
3.5.2007 20:58:01   
Anonimen
Izogibat se trgovin če ni nujnouser posted image oz. kupuj samo tisto kar res rabiš.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Namigi za prihranek
3.5.2007 21:03:28   
eva1
Eh ja, samo 1x se živi, zato uživajmo življenje kolikor se le dauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Namigi za prihranek
3.5.2007 21:23:41   
Anonimen
Odpovej oglasno pošto. Ne leti v trgovino samo zato, ker je nekaj "super ugodno".

Pozabi na pike, zvezdice, nalepke in podobne šare. Zaradi njih kupuješ večinoma nepotrebne stvari.

Ugasni televizijo.

Ne razmišljaj, da varčuješ, ampak uživaj v stvareh, ki jih kupiš.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Namigi za prihranek
3.5.2007 21:44:03   
Taula
Odpovej oglasno pošto. Ne leti v trgovino samo zato, ker je nekaj "super ugodno".


Ah dej nehaj..to se mi ne da delati.

Pozabi na pike, zvezdice, nalepke in podobne šare. Zaradi njih kupuješ večinoma nepotrebne stvari.

To tudi ne delam.

Ne razmišljaj, da varčuješ, ampak uživaj v stvareh, ki jih kupiš.

Razmišljam, a uživam.user posted image

Izogibat se trgovin če ni nujnouser posted image oz. kupuj samo tisto kar res rabiš.

Rabim vse NUJNO.user posted image






_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Namigi za prihranek
3.5.2007 21:49:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Odpovej oglasno pošto. Ne leti v trgovino samo zato, ker je nekaj "super ugodno".


Ah dej nehaj..to se mi ne da delati.


To je pa res nekaj, kar se ti mora dat.....user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 9:35:53   
Taula

Odpovej oglasno pošto. Ne leti v trgovino samo zato, ker je nekaj "super ugodno".

Ah dej nehaj..to se mi ne da delati.

To je pa res nekaj, kar se ti mora dat.....


Meni je..ker se morem preobleči iz trenerke nazaj v lepša oblačila, pa frizuro, make up popraviti, pa avto dobiti al pa na bus iti....si vmes že premislim in ugotovim da mi zadeva ni všeč.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 9:37:28   
Strawberrie Cherrie
Bom kr tlele ostala. Preveč zapravim, potem se pa konec meseca držim za glavo.

moj prvi korak:
Zmanjšanje limita na Mercatorjevi Pika kartici.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 10:14:57   
Taula
moj prvi korak:
Zmanjšanje limita na Mercatorjevi Pika kartici.


Lubica limit je najslabše. In te kartice z odlogom plačila....no, no, no. To je potuha lahko.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 10:18:23   
Anonimen
Jaz sem bla pa pametna da bom sedaj res sam nujne stvari kupovala(hrana, za oblečt če res rabim) pol sm pa včeri vidla ful lepe zavese in sem jih mogla kupituser posted image
Sam bom, se treba z minusa spravit.
Sicer mi trenutno nič ne manjka, sam to se lahko hitr obrne. Pa kar živčna sem iz meseca v mesec k gledam tist minus na računu.
Res da sva si stanovanje kupila in čist uštimala in ne morva met glih ene zaloge, sam minusa pa res nočem več dolg gledat.

Drugače imam pa narejeno varčevanje z življenjskim zavarovanjem, tako da vsaj nekaj na mesec dajem na stran.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 10:25:16   
Taula
Sej meni tudi trenutno nič ne manjka. Samo skrbi me za pol ko bom na borzi.user posted image  Da bova na koncu meseca na 0 ali v minusi..tega nočem, ker moram nekaj prihraniti če hočem kdaj imeti bajto oz. stanovanje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 10:37:11   
Anonimen
Meni se status izteče oktobra in pol bom v r.....če ne dobim službe prej. In bova res živela iz meseca v mesec. Ok lačna ne bi bila, sam jst nisem vajena tako živetuser posted image .
Midva sva na svojem, plačujeva kredit, položnice so katastrofalne, ker je veliko stanovanje....ampak nam je pa lušno k smo sami na svojem. Je vredno.

Sva pa prej 5 let res šparala in se pol še zakreditirala, zdej je pa fajn.

Če varčuješ za stanovanje kar zatisni malo pas. Se splača, verjemi.

Nobene hlače, čevlji, kozmetika ti ne nariše tacga nasmeška na obraz, kot občutek ko se v prazno, svoje stanovanje vsedeš na tla, odpreš pivce in občuduješ gole stene ki so tvoje oz vajine!user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 11:07:43   
Taula
službe prej. In bova res živela iz meseca v mesec. Ok lačna ne bi bila, sam jst nisem vajena tako živet .
Midva sva na svojem, plačujeva kredit, položnice so katastrofalne, ker je veliko stanovanje....ampak nam je pa lušno k smo sami na svojem. Je vredno.

Sva pa prej 5 let res šparala in se pol še zakreditirala, zdej je pa fajn.

Če varčuješ za stanovanje kar zatisni malo pas. Se splača, verjemi.

Nobene hlače, čevlji, kozmetika ti ne nariše tacga nasmeška na obraz, kot občutek ko se v prazno, svoje stanovanje vsedeš na tla, odpreš pivce in občuduješ gole stene ki so tvoje oz vajine!


Verjamem.user posted image  Sva na istem..konec statusa oktobra.user posted image  Job? Upanje umre zadnje. Kero področje pa iščeš če ni skrivnost?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 11:12:50   
Anonimen
Ekonomija, administracija....v skrajni sili računovodstvo. Imam možnost prevzeti s.p. od njegove stare mame-računovodstvo, se še odločam. Če ne bom nič druzga najdla bom verjetno kar v to šla. Sicer me niti približno ne veseli sam.....se da pa fajn živet od tega, pa še mama bo veselauser posted image . Verjetno bom v vsakem primeru ji pomagala(mal ji že) in kasneje odprla vsaj popodanski s.p, ker tudi tukaj k zdej delam bi imeli delo zame(risanje načrtov), sam zaposlit me pa nočjouser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 11:26:16   
Taula
Fajn.user posted image  Pa če boš user posted image  te nihče ne bo ven vrgel.user posted image  Sej nisem pomešala da hočeš biti user posted image ?

Jaz iščem šolstvo....zavodi, oš, ošpp, ovi, centri, vrtci..kjerkoli samo da je.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 11:26:42   
Taula
tudi tukaj k zdej delam bi imeli delo zame(risanje načrtov), sam zaposlit me pa nočjo


Zakaj ne?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 11:35:52   
Anonimen
Ker je projektno delo in ni vedno dela. Kakšn mesec je ful, pol  pa kkšn skor nič...
In če še koga zaposlijo jim dvignejo(naši pisarni) cifro ki jo morajo dosečt za krepko več kot bi jaz zaslužila.
Pa po pravici si tudi ne predstavljam da imam družino in vsak dan pridem domov najhitrej ob šestih, po možnosti pa še kasnej. K moj tud nima službe za 8 ur(grafik-oblikovalec) in ne vem kje bi bli takrat najini otroc.user posted image  Babic ni v bližin. Vrtec zaprejo ob petih. Ne bi zneslo.

Trenutno čakam na odgovor za eno kul službo, 3 km stran od kjer živim, delovnik 8-16ih, plača "normalna".... drži pestiuser posted image
Drugač bom pač s.p. -privatnikuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Namigi za prihranek
4.5.2007 11:43:07   
Taula
Trenutno čakam na odgovor za eno kul službo, 3 km stran od kjer živim, delovnik 8-16ih, plača "normalna".... drži pesti
Drugač bom pač s.p. -privatnik


Držim pesti.
Drugače boš pa privatnik z polnimi žepi evrov.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Namigi za prihranek
16.5.2007 11:20:25   
Pajaca
Evo edini način za prišparat neki je tale. 15 greš lepo na banko in dvigneš celo plačo, jo neseš domov, plačaš položnice in pogledaš kolko ostane. Od tega daš nekaj v kuverto šparam za??? ostalo razdeliš na 4 kupčke. Vsak teden lahko porabiš le denar namenjen za ta teden in nič več. Nič v minus, saj lahko grem, nič bom pa drug teden manj porabil, nič iz tašparovne kuverte vzet.

Namigi so pa sledeči. Napišeš seznam kaj nujno rabiš in to kupiš in nič drugega. Napišeš prb jedilnik in potem kupuješ kar se rabi.

Sicer ne vem kako se tega držat, ker men ne rata, ampak to je edini način, da si na 0 pred plačo, pa da porabiš samo tolko kot se rabi za čez mesec in nič več. Pa še pršparaš kej če si šparoven.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Namigi za prihranek
3.6.2007 8:08:20   
mala zirafa
Kupujte pri kitajcihuser posted image user posted image .Predvsem  za odraščujočega otroka ki obleke hitro preraste.Mislim da se splača.Glede živil si jaz doma napišem na listek tisto kar res rabimo.Pa lačni ne smete v trgovino.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Namigi za prihranek
3.6.2007 8:09:05   
mala zirafa
Aja vidim da je že nekdo isto napisal..

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Namigi za prihranek
3.6.2007 12:49:55   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Eh ja, samo 1x se živi, zato uživajmo življenje kolikor se le dauser posted image


tega se tud jest drzim...ceprav kak € je vseen fajn dat na stran,ze zarad nepredvidljivosti zivljenja...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Namigi za prihranek
11.6.2007 11:36:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Kaki čudežni nasvet še ki bi pomagal?


čudežni nasvet... zapravi manj kot zaslužiš.. simple..

deli plačo z 31. dobiš dnevni zaslužek.. torej.. če tisti dan zapraviš več kot "dovoljeno".. šparaj naslednji dan..

vsak dan imej pred sabo zaslužek.. in pa stroške ki jih maš.. v kratkem času boš obvladala kdaj si lahko kaj kupiš in kdaj ne smeš..

zmeraj bo pa ostala zaloga ojrov na računu user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Namigi za prihranek
19.6.2007 18:53:15   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Eh ja, samo 1x se živi, zato uživajmo življenje kolikor se le dauser posted image



jaz se tudi tega držim, ampak po drugi strani bom pa čez 5 mesecev brezposelna oseba, tako, da bo treba nekaj prihranit dokler se še da user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 19.6.2007 18:55:26 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Namigi za prihranek
22.6.2007 8:46:23   
miha_b
Evo moj mali nasvet  (itak že vsem znan pa vseeno)


zapiši si vse prihodke in cifro imej v glavi (po potrebi si postavi limit koliko lahko porabiš)
zapisuj vse odhodke (približno ne vsake kavice posebej)user posted image
na koncu meseca oz obračunskega obdobja preglej situacijo
začni načrtovati večje zagotove izdatke (registracija avta, počitnice)
in ne porabi denarja ki ga šele pričakuješ  hehe

druge umetnosti pa ni , žal

miha

ps. je pa odvisno ali šparaš na stara leta al da se ti izide čez mesece ali pa za večjo investicijo (hiša ,stanovanje)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?