|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napihnjen trebuh
14.9.2010 13:43:35   
anchika
Pozdravlene
Sem v 6 tednu in se kar  vredu počutim- čez dan. Zvečer sem pa tako napihnjena in imam trebuh kot da bi bila  v 5 mesecu nosečnosti. Napihnjena ko  balon in se ne nažiram.
Tko da ne vem. Zvečer se tako slabo počutim in če si pogledam trebuh mi je še slabo
Kaj naj jem  , kaj naj pijem, je mogoče kaj takega da bi mi pomagalo.
Aja pa pravijo da mormo veliko pit . Jaz bolj ko pijem bolj sem napihnjena ej kaj je zdaj

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 14.9.2010 13:49:52 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napihnjen trebuh
16.9.2010 9:10:31   
tanja1980
ma to je na začetku nosečnosti,

jaz sem imela tako črevesje ko bomba...zjutraj je slo tolk zraka ven iz mene, da sem se včasih kar zgorozila...pač hormoni..

to mine, potem pa dobiš ta pravi trebuh:)

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napihnjen trebuh
17.9.2010 20:23:01   
rockstar
anchika jaz imam isti problem... v 6. tednu je zjutraj moj trebuh napihnjen, kot da bom dobila M, zvečer pa tak, da kar ne morem verjet. So se pa pojavili že prvi prebavni problemčki user posted image

Upam, da bo res kmal minal, pol pa pravi trebuh user posted image

Če pa ima kdo kakšen nasvet, se tudi jaz toplo priporočam.

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napihnjen trebuh
2.10.2010 19:31:37   
fluf
Jaz semt udi na začetku nosečnosti... in sem taka kot BALOOOON :( sem prav slabe volje :( ker moram biti tiho zaenkrat še, pa sem težko, ker sem sicer suhica, pa se ful očitno... kakšne zaloge tunik pa spet nimam doma :(

(odgovor članu rockstar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napihnjen trebuh
21.10.2010 16:05:33   
nati29
Meni je zelo pomagal Donat, sem približno trikrat na dan spila 1 kozarec, pa se je napihjenost zmanjšala.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?