|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nastavljiva verižica iz vrvice
11.12.2008 13:10:55   
Anonimen
drage forumovke jaz vem... da vsaj ena izmed vas ve kako se naredi nastavljiva verižica iz vrvice.mislim to kako zavozlati dva vozla da lahko potem po želji nastaviš dolžino vrvice,prosim če katera ve..čakamuser posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 11.12.2008 18:18:14 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.12.2008 13:21:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drage forumovke jaz vem...
11.12.2008 13:25:45   
Anonimen
ma kako naj ne zavozlam,ka pa pol user posted image pol mi pa ne bo skup držalo al kako?kaki vozel je to da se druga vrvica skozi lepo pelje.madona bom doktorirala zravnuser posted image .hvala živka,slika kaka kje?a mislite da bi v kaki trgovini z materialom za nakit mi to znali pokazat?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drage forumovke jaz vem...
11.12.2008 13:55:09   
Luni
Mary, to je pa tako na izi! Delaj tako:
- vrvico zavij v krog in konca naj se križata npr. za 5 cm;
- konec na desni strani zavežeš na prekrižano vrvico in isto narediš na levi strani. Se pravi, da konec vrvice, zavežeš ali privežeš z navadnim vozlom na vrvico user posted image  Joj, oprosti, tako je na izi, pa sploh ne vem, če nisem tole ful zakomlicirala. Daj piši na z.s. pa ti bom po GSM-u navodila dajala, če ti ne rata..... 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drage forumovke jaz vem...
11.12.2008 14:30:50   
kokoska007
za vajo naredi vozel iz ene vrvice. enostavno, ane.

sedaj vzemi 2 vrvici in in naredi vozel z eno vrvico okrog te druge.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.12.2008 22:35:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kokoska007)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nastavljiva verižica iz vrvice
12.12.2008 23:35:15   
Anonimen
hojla,sori da se šele zdaj javim,hvala vam zlate ste.ja mi je ratalo,sicer sem pokurla dva metra vrvice,ampak približno se mi sanja za kaj gre.aja pa tu v mariboru v artu,nič ne vejo kako in kaj.al pa niso prave osebe delale.ampak verižice,fenomenalne,sem kar ponosna nase.jih bom poslikala pa ob priliki zalimala gor slike.lepo se imejte in hvala še enkrat,lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?