|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nastop nove službe 3m pred koncem porodniške....
8.7.2004 15:22:44   
gaja
Lep pozdrav. Ker vem da ste strokovnjakinje za vse živo se obračam na vas , v upanju na koristne napotke.
Dobila sem krasno službo:bravo:, v velikem slovenskem podjetju. Vendar nastopim službo 3 mesece pred iztekom dopusta za nego otroka. Vem da naj bi mi pripadalo denarno nadomestilo do konca dopusta čeprav dopusta ne izkoristim. Zanima me, kako je s tem, če se odločim za izplačilo, kako je če dopust prevzame oče otroka, na koga se moram obrniti... V glavnem pojma nimam kako je stem. Upam da mi bo lahko katera pomagala, saj ne vem nič o tem.

Vnaprej hvala, vsem želim tako lep dan kot je moj...


:):):)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nastop nove službe 3m pred koncem porodniške....
9.7.2004 6:40:36   
mala maja
:bravo::bravo::bravo: za novo službo.

Veš nič se ne sekiraj, vse se spelje. Tako če hoče očka na porodniško še za 3 mesece se obrni na CDS, tudi v primeru da boš porodniško prekinila in se odločila za izplačilo nadomestila se obrni na CDS.

je pa tudi možnost da se z delodajalcem zmeniš da ti plača preko Študenta tri mesece in te na dan poteka porodniške zaposli. res se to ne sme delati, pa vendar......ni letanja, skrbi...
Sama sem se odločila za to možnost. Doma sem pustila 9 mesečnika in odšla v službo. Sprva sem dva meseca delala poiskusno preko študenta, potlej sva se pa s delodajelcem zmenila da me zaposli po porodniški, ker mi je pripadal še dober mesec porodniške. No tako sem še tisti mesec delala preko študenta.

:rozica::rozica::rozica::rozica: mala maja

(odgovor članu gaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Zabava v kostumih
lumpika35

Vprasajte svoje male nadebudnice 3-7 let kaj bi bila po njihovem najbolj nora rojstnodnevna zabava v kostumih?

princeska (64%)

trebusna plesalka (4%)

dobra/zlobna vila (0%)

indijanka (4%)

piratka/gusarka (13%)

drugo (13%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!