|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nasvet prosim
3.5.2008 17:24:01   
tejči77
Jaz neznansko rada kampiram in tudi letos bi rada šla na morje v kamp. Moj dragi se ne strinja in bi zaradi najine male raje šel v apartma.
Kakšne izkušnje imate vi, ali je res tako nemogoče z enoletnikom v kamp.
Je pa pri nas situacija taka, da imamo samo manjši šotor za tri osebe. In julija bo malčica ravno dopolnila eno leto. Vem, da je težje za pripravo hrane in previjanjem, pa s prostorom v avtu, ker je poleg vsega običajnega treba vlečt zraven še vso otroško opremo. Jaz navijam za Lopar - Rab, ker so mi tam všeč mivkaste plaže.    
Kaj mislite, se da preživeti?


_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
3.5.2008 18:53:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejči77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nasvet prosim
3.5.2008 22:05:08   
borovnička
Tejči, jaz mislim, da ne bi smel bit problem. Najin Nik je bil lansko leto star 10 mesecev, ko smo kampirali z njim. Jaz si ne predstavljam, da bi šli v apartma, še manj hotel. Šli smo pa tako kot vsako leto v Lopar, Rab.

Ena krasna rešitev za vaju, ki imata manjši šotor je tenda (arafat). Zraven se kupijo še stranice, pa imaš podaljšek šotora. V Loparju se ta tenda ne plača dodatno. Noter imaš lahko kuhnjico in vso opremo za vajino malčico. Mi smo vzeli potovalno posteljo, ki nam je na dopustu služila kot stajica. Mali se je noter igral, noter je imel tud vse igrače spravljene.

Jaz bi šla vseeno kampirat, odločitev pa je seveda vajina.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nasvet prosim
3.5.2008 23:29:06   
soncek28
Jaz sem še vedno za apartma,hotel.....definitivno!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nasvet prosim
4.5.2008 10:46:11   
gala
Mi smo kampirali z enoletnico po Franciji. Odlično se je obneslo. V šotoru je spala veliko bolje kot doma. Če se je dalo, smo izbirali take kampe, ki imajo previjalno mizico, da je bilo malo lažje, sicer pa se da vse to narediti tudi v šotoru ali pa zunaj. Imeli smo šotor za tri osebe, pa je bilo čisto ok.

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nasvet prosim
5.5.2008 12:07:06   
lonja
Mi v kempiranju neznansko uživamo, tamala še posebej. Da ni čist tko, kot celo leto doma. Ni problema, tudi če je tamala stara šele eno leto user posted image . Upam, da boste uživali.

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nasvet prosim
5.5.2008 13:23:55   
viv_
Mi smo bili lani z 10-mesečnico na kampiranju na Sardiniji. user posted image  Fenomenalno ...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nasvet prosim
5.5.2008 15:57:47   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: borovnička
Ena krasna rešitev za vaju, ki imata manjši šotor je tenda (arafat). Zraven se kupijo še stranice, pa imaš podaljšek šotora.

------------------------
Kje pa se nabavi takale zadeva? Ali jo je sploh smiselno uporabljat pred majhnim šotorom?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nasvet prosim
5.5.2008 19:38:28   
borovnička
Rožica...

Taka tenda se uporablja kot nekakšen predprostor. Nudi senco, streho, zavetje, pod tendo se lahko postavijo miza in stoli, prenosna posteljica, kolo, voziček, mogoče celo kuhinja.

Mi imamo prikolico z velikim predprostorom, kjer imamo kuhinjo, pa imamo kjub temu še tendo, kjer imamo prenosno posteljico za Nika in pa mize, stole.

Kupi se jih pa skoraj povsod. Obi, Baumax, Bauhaus, proti poletju tudi Špar, Merkator, Merkur... To so tisti beli šotori, ki so ponavadi na slikah brez stranic. Se da pa tud stranice dokupit. Nam krasno služi.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nasvet prosim
6.5.2008 10:28:59   
Rožica I
O, hvala, Borovnička, za izčrpan post user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nasvet prosim
6.5.2008 13:20:00   
rumba
tejči, mi smo kampirali po Sardiniji, ko je imela Hana 1 leto, Anej pa 3. Hana je bila še na strogi dieti... Pa smo kljub temu neznansko uživali. Otroka sta bila veliko bolj navdušena, kot pa kasneje v apartmaju. Mi vsekakor prisegamo na kampiranje in se tudi letos julija odpravljamo ali Grčijo ali Korziko. Pa me za Julijo niti najmanj ne skrbi.user posted image  Aja, pa v avto bomo kljub trem avtosedežem stiščali prav vse.user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nasvet prosim
6.5.2008 15:51:20   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

O, hvala, Borovnička, za izčrpan post user posted image !

----------------------
izčrpen, jasno user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nasvet prosim
6.5.2008 17:17:46   
tejči77
hvala za nasvete, bom mojega dragega vsekakor poskušala prepričati za kampiranje.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nasvet prosim
4.6.2008 9:43:05   
solinar
Glede na to, da imate šotor samo za tri osebe, ti vsekakor priporočam nakup arafata, da imate za dodatno senco in pa v primeru dežja niste omejeni samo na šotor.
Naj pa povem našo izkušnjo, saj smo z Nežo ( 11 mesecev)pred dnevi prišli z 14 dnevnega kampiranja. Uživala je 100 na uro, kup igrač, ki smo jih imeli s seboj je bolj malo uporabljala, saj je v kampu ogromno drugih bolj zanimivih stvari za naše navihančke. Kljub temu, da je veliko časa preživela v napihljivem bazenčku je uživala tudi v morju.
Le prepričaj dragega in ne bo vam žal takšnega dopusta.

LP

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?