|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne čakajte na razvojno ambulanto
19.4.2007 12:49:11   
MarijaPo
Živjo,

pri Evinih devetih mesecih so nas napotili v razvojno ambulanto, kjer so nam sporočili prvi prosti datum čez dva meseca. Meni se je zdelo čudno, da moramo tako dolgo čakati in da bo Eva takrat stara že 11 mesecev. Potem so nas še enkrat prestavili, tako da smo se odločili, da gremo na samoplačniško fizioterapijo. To smo pri Evinih 11. mesecih imeli danes.
Zvedeli smo, da smo nekoliko pozni in da se nekaterih stvari ne bo več dalo popraviti.  Eva se ne bo nikoli kobacala, plazila pa tudi ne, lopatice bo imela malo bolj navzven,...
Mene je to strašno razjezilo.

Skratka, nikar ne čakajte na maj in na državno pomoč, ker pride prepozno. Današnja naša terapija je stala 25 evrov, kar je dosti malo.

Srečno!

Marija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
19.4.2007 12:55:28   
Anonimen
Mislim grozno tko dolgo čakat. Kaj niso že takoj, ko se je otrok rodil ga naročili v razvojni ambulanti.
Mojega sina so takoj že v porodnišnici naročili, ker se je rodil z nizko porodno težo, vendar ni bilo tko kritično 2,470 kg.
Sedaj do 13 meseca starosti sva imela 4 krat pregled v razvojni in je vse uredu.
Ja mogoče se ni takoj videlo, sam, če so že pri 9 mesecih opazili, bi to vendar bilo pod nujno, ne pa čez dva meseca.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
19.4.2007 13:44:14   
fricka
Marija, a ste šle k dr. Breznikovi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
19.4.2007 13:51:16   
MarijaPo
Ja, pri dr. Breznikovi smo bili.
Niso nas pa prej narocili zato, ker prej ni bilo tezav, pojavljat so se zacele sele tam od 8. meseca naprej in takrat bi morali ukrepat. Mislim pa, da pediatrinja ni vedela, da je tok dolga cakalna doba.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
19.4.2007 14:07:50   
puncica
Oh Marija žalostno zelo žalostno, da se tako špara na naših najmanjših. Upam da bo vseeno vse ok s tvojo malo drobceno Evico, da bo kmalu hodila. Mah kr jezna sem res, vsaj za najmanjše bi lahko poskrbel tako kot je treba, če že mi mormo čakat celo večnost za vsako stvaruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
19.4.2007 14:50:26   
anajmad
Jst pa res ne razumem. Pr nas je samo ena dohtarca za razvojno,pa prideš vsaj v roku treh tednov na kontrolo. V bistvu,mi smo prišli v roku 5 dniuser posted image .In tudi drugi,ko sem spraševala,so NAJVEČ čakali 1 mesec. Res katastrofa-za zjokat.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
20.4.2007 19:36:04   
zungi
tudi nas so poslali v RA že kmalu po rojstvu, zato, ker se je rodil s prenizko porodno težo. Danes je star 11 mesecev in redno obiskujeva NFTH 1xtedensko že od njegovega 3 meseca. Pa lahko rečem, da lepo napreduje, ker mi je tudi fizioterapevtka rekla, da če nebi hodila na FTH sigurno nebi puzal ampak bi verjetno kar direktno shodil. In sedaj pridno puza ter mi čisti prah s tal user posted image user posted image  .

Se strinjam, da je čimpreje treba začeti s tem, vendar še zmeraj verjamem, da je bolje pozno začeti kot pa nikoli.

Evica, drži se, mamica ti pa le pogumno naprej.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
23.4.2007 13:43:09   
bini
ja, čakalne dobe se vedno bolj daljšajo... jaz tud nisem čakala na datum, ampak že prej začela hodit privat k tatjani.... z evico se jo kar držita, ker ženska obvlada stvar - aljaž je že mal zaljubljen vanjo, tko fajn se imata user posted image user posted image ... 
sicer pa sam to - bolje pozno kot nikoli... za druge mame pa naj bo tole obvestilo kot zelo pomembno!!
srečnouser posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
24.4.2007 22:49:16   
darc
Joj jz mam glih tak problem, sama sm se naročila na razvojno, ker pediater mojih skrbi ne jemlje resno, sedaj pa imava datum za fizioterapijo  konec maja, ko bo star že 9 mesecev... Ali ima kakšna številko kake fizioterapevtke privat iz LJ?

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne čakajte na razvojno ambulanto
24.4.2007 23:02:53   
Mehičanka
Fizioterapija Tatjana Breznik
519 36 48

(odgovor članu darc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?