|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:06:46   
Rubin.
Malce sem odlašala bi ali ne bi odprla nove teme, pa sem se na koncu vseeno odločila, da jo odprem.

Torej, vabljene vse mamice in seveda tudi očki, ki so se vam letos rodili nedonošenčki. Prav tako vabljeni tudi tisti, ki imate že večje nedonošenčke z nasveti in vzpodbudami. Dobrodošle ste pa tudi vse ostale rr-jevke z dobrimi mislimi in željami.

To temo sem odprla, da bi si mamice lahko delile te težke čase, ko imamo otroke, pa smo v bistvu brez njih, ker so v bolnici. Da se vzpodbujamo in se skupaj veselimo napredka, saj pravijo če veselje deliš se podvoji, prav tako pa da delimo žalost ob kakršnemkoli poslabšanju, saj potem se žalost razpolovi.

Jaz moram priznat, da mi je bilo in mi je še v veliko podporo, da vas toliko misli na nas, drži pesti, pošilja dobre in lepe misli, tako na forumu, kot preko z.s. in sms, kot v živo. V težkih časih, ko jih zagrne tema, ste bile in ste še svetla lučka. Resnično sem bila presenečena nad tako velikim odzivom in bi sedaj izkoristila priložnost in se VSEM zahvalila iz srca. Tudi če se ne poznamo, vaša energija je dosegla svoj namen.

Na začetku je kazalo zelo hudo, sploh za Gajo, ampak sedaj skoraj po 4 tednih, sta obe moji princeski stabilni. Obe sta še v inkubatorju, dihata s pomočjo respiratorja, dobivata zdravila, ampak vse dobro prenašata. Zoja "poje" že 4 ml mojega mleka, dočim Gaja še ne, ampak vem da bo. Sliši se res zelo malo, ampak glede na vse, je to napredek.

Osebje v KC MB je fenomenalno. Res so požrtvovalni od dr. do sester, sem zelo zadovoljna, na obisk lahko prihajava kadarkoli in vsi so zelo prijazni.

Meni čas sicer zelo hitro beži kljub temu pa odštevam dneve, ko bosta princeski v našem objemu. Komaj čakam, da ju stisnem k sebi, da ju hranim in skrbim za njiju, da postanem v pravem pomenu mama.
Prav tako ati, da ne govorim o Mali miss. Njej je zelo hudo, saj ve da ima sestrici, ampak ju še ni videla. Vsak dan se o tem pogovarjamo, riše risbice za njiju, da jima jih pokažem. Pove mi da ju ima rada in da ju pogreša.
Pa sej bo, bo prišel ta dan, ko bo za našo družino praznik, da bomo vsi združeni v eno.

Pa naj bo dovolj o meni, čakam še vaše zgodbe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:09:53   
sonček33
Rubin jaz vam želim vse dobro. Lepo napredujte, da boste kmalu skupaj.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:23:15   
ZARA
Res krasne novice, Rubin. Me veseli, da bosta kmalu tam, kjer morata biti. Doma.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:27:30   
Vrtnica79
Oj Rubin, me veseli da gre princeskama na boljeuser posted image user posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:28:31   
Freycha
Ooooo rubin, kako je pa to lepo prebrati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za te super novičke in samo upam, da boste čimprej v celoti doma, kot prava družina user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:34:44   
natasaom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
super rubin

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:38:29   
Blueberry
Super Rubin.!!user posted image user posted image Še naprej držim pesti za princeski, da bosta čimprej doma. user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:39:17   
Klarissa
malo še pa bo vse ok in boste doma. mislim na vas.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 21:55:50   
Najaa
Lepo je prebrat take lepe novice. Seveda čas počasi teče, ampak ko bo enkrat vse za vami, boš vidla, da je vseeno hitro minilo.
4ml... Moja nedonošenka Nika je začela z 2ml. Kako sem bila vesela, ko so mi vsakič rekli, ko sem jo prišla pogledat, da naj kar črpam mleko, saj dobiva moje mleko. In iz malega je zrastla v velikega dojenčka. Tako bosta pa tudi tvoji dve princeski. user posted image

Super za tole temo. user posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 22:09:36   
**Tinkara78**
Te čisto razumem kako se počutiš. Jaz sem rodila pred 4,5 leti v 29. tednu 1550 g, 40 cm veliko hčerkico.

Mene je vse dohitelo ko sem jo dobila domov. Takrat sem se zlomila. Smo pa imeli zelo dobro zdravnico na intezivni negi.

Držim pesti za  tvoji punčki. Res se sliši 4 ml malo, ampak to je za take male punce veliko. Še zdaj se spomnim, kako sem vsak dan gledala tiste liste, če je kaj pridobila na teži.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 22:32:23   
Janeja
Rubin, najprej čestitke za tvoji dve princeski.

Sem vesela, da lepo napredujeta. 4ml za takšne male pikice sploh ni malo. Pa 4ml na vsake 3 ure in v celem dnevu je skupaj kar veliko. Pa 4 tedni so že za vami, od zdaj naprej bo le še napredek. Boš videla, še malo, pa bosta brez respiratorja, pa brez brčic,... In ko boste odšli skupaj domov, boš najbolj srečna in ponosna mamica.

Tudi naša Lea je bila takšna borka. Začela je z 1ml mojega mleka, pa mi je že to veliko pomenilo. Iz 520 gr pikice je zrasla v navihano 4 letnico in tudi tvoji dve punčki bosta. Samo veliko potrpljenja in predvsem zaupanja vanju bo potrebnega in tile prvi hudi tedni bodo kmalu za vami in boste skupaj doma.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nedonošenčki 2009
15.7.2009 22:48:50   
melanija
Čestitke za napredek in da bi šlo vedno boljše. Ne znam si  predstavljat kako je ko se otrok rodi tako zgodaj čeprav moj 4. otrok je tudi nedonošenček.

Zgodilo se je letos nujen CR pet tednov prezgodaj - to ni nič v primerjavi z tvojimi - samo meni je bilo grozno,sploh ker je nisem imela pri sebi. Po treh normalnih porodih je bil to zame kar šok.

Želim ti srečo še naprej in da bi tvoje princeske pridno papcale in rasle.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nedonošenčki 2009
16.7.2009 7:11:15   
anajmad
OOO dobro vem,kako je to. Tudi naša Ula se je rodila v 26.T.In ko sem gledala in preštevala tiste mll in padce saturacije....bolje,da niti ne pomislim na to.
Iskrene čestitke za tvoji punci in mi držimo pesti,da boste čim hitreje prebrodili te dneve v bolnišnici in da se boste kmalu cartali doma.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nedonošenčki 2009
16.7.2009 7:26:55   
Blink1
Mislimo na vas Rubin. Kar pogumno naprej.user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nedonošenčki 2009
16.7.2009 7:36:46   
sayuri
Ooo Rubin, kako lepe novičke. Ne mine dan, da ne pomislim na vas. Močno držim pesti, da bo še naprej vse ok in da boste kmalu vsi skupaj v domačem krogu. Punci sta pa res pravi borki. user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nedonošenčki 2009
16.7.2009 7:50:14   
kjava
user posted image user posted image Krasno!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nedonošenčki 2009
16.7.2009 8:13:11   
Anonimen
tudi od mene vse lepe zelje in pike poke ina objemcke, da bo cim prej mimo to tezko obdobje in da boste cimprej vsi skupaj doma!
ze od rojstva spremljam tvojo zgodbo in vceraj sem prebrala sporocilo od matcar, ko je napisala, da se puncici super drzita. res sem bila vesela za vas!


(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nedonošenčki 2009
16.7.2009 8:24:14   
zvesta
Rubin, še zmeraj vsak dan neštetokrat pomislim na vas. Prosim za čudežke. Male in velike.

Vesela sem, da vam gre zaenkrat dobro. :) Naj gre samo še na bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nedonošenčki 2009
16.7.2009 8:31:56   
Ajvy
držimo pesti, da boste čimprej skupaj....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nedonošenčki 2009
16.7.2009 20:59:17   
amaya
Kako sem vesela teh tvojih dobrih novic. Kar tako naprej mami in bodi pogumna še za tvoji princeski. user posted image

Za Zojo in predvsem za Gajo pa ti pošiljam koš user posted image user posted image user posted image in dobrih misli...Drži se


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nedonošenčki 2009
17.7.2009 16:05:29   
Belen
rubin,
sej weš, wsi ti dobro želimo.... user posted image
js bi pa rada da mamice nedonošenčkow.... sicer moji so tudi, rojeni w 35T,ampak napram drugim so welikanke, al pa napram tretjim pa mičkene...

zanima me, kolko pri 4T pojejo waši otroci? moji 70-90ml na 3-4 ure odwisno... torej 6-7 obrokow na dan 560ml nekje.....
w razwojno moramo tudi mi,ker smo kao nedonošenčki, čepraw kasneje čez 3 mesce,ker ni nič nujnega... ampak ker so pač dwojčki je prewentiwa ta...
kaj pa se dela v RA?? we katera?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nedonošenčki 2009
17.7.2009 20:44:14   
Rubin.
Pozdravljene punce, o kako velik odziv. Hvala vam za dobro želje, še jih bomo potrebovali.

Danes sta imeli UZ glavice in nimam najboljših novic user posted image . Pri Zoji so se krvavitve lepo resorbirale in ni večjih odstopanj, sicer so se pri Gaji tudi, vendar v edem. Kaj to pomeni? Lahko, da bo počil sam od sebe, lahko pa se začne povečevat. Trenutno ne morejo naredit ničesar, razen da ga spremljajo. Zato ima v ponedeljek ponovni UZ. Jaz močno, močno upam, da bo zadeva izvenela sama od sebe in ne bo potrebno kirurškega posega. Me je danes pogovor z dr. čisto deprimiral. Pa še njuna zdravnica je na dopustu. Sej ne da to kaj spremeni, ampak vseeno, njej zelo zaupam.
Najraje bi za dva meseca kar zaspala in se prebudila sredi septembra.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nedonošenčki 2009
17.7.2009 20:49:52   
sonček33
Rubin, držim pesti, da se vse uredi. Mislim na vas in vam pošiljam pozdrav.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nedonošenčki 2009
17.7.2009 20:52:21   
Anja24
Oh, upam, da bo s tvojima deklicama vse v redu. Drži se user posted image



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nedonošenčki 2009
17.7.2009 21:09:32   
Najaa
Rubin - user posted image  Mislim na tvoji deklici.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...