|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nedonošenčki 2012
6.10.2012 11:23:59   
radirka
Živjo, ker vidim da so prejšnja leta obstajali forumi na katerih so se pogovarjale mame nedonošenčkov me zanima, če je tukaj kakšna mamica nedonošenčka 2012 da bi si lahko izmenjevale izkušnje in pomagale ena drugi.. če je katera na volji za čvekanje naj se oglasi, lep pozdravček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nedonošenčki 2012
6.10.2012 19:56:32   
cilla
Jaz imam dva nedonošenca letošnjega letnika. Sicer nič preveč hudo nedonošena, 32. tednov in moram priznat, da smo jo kar uredu odnesli. Fanta imata 9 mesecev, razvojno se jima dva meseca minusa seveda poznata, fizično niti malo, en je sicer večkrat bolan, a dvomim, da lahko to pripišem ravno nedonošenosti.

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nedonošenčki 2012
7.10.2012 15:33:40   
Katy78
Naš prvi fantek je nedonošenček (letnik 2008), rojen v 33. tednu vendar brez kakršnih koli težav, za leto 2012 pa je tudi kazalo da bomo imeli še enega nedonošenčka ampak na koncu sem pa zdržala skoraj do roka. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 7.10.2012 15:34:34 >

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nedonošenčki 2012
7.10.2012 16:31:30   
natalija.bo23
Najprej en lep pozdravček user posted image Jaz sem tudi letos julija rodila svoja cukra user posted image Rodila sem v 33.tednu nosečnosti (nepričakovano). Teža 2130g in 44cm. Zdaj pri malo več kot dveh mesecih nekaj čez 5kg (imam samo svoje mleko, sicer si ga črpam user posted image ) in v razvojni ambulanti nobenih težav. Bomo pa videli naprej kako bo. Je pa pravi korenjak user posted image ki bi že kar najraje kam šel user posted image Tako, da sem vesela,da nimama večjih težav user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nedonošenčki 2012
8.10.2012 17:30:29   
radirka
Naš je tudi nedonošenček v 33.tednu, 2560g in 47cm ob rojswtvu-menda pravi korenjak :) imel je težavice z dihalno stisko,zato je bil prepeljan v LJ, sedaj pa je superuser posted image user posted image teža mu lepo napreduje in vsak dan raje je..imamo pa težave ponoči saj se mi zbuja in je na dobro uro, uro in pol :/ in sem popolnoma neprespana.. Vaši nedonošenčki pridno spijo?
LP :)

(odgovor članu natalija.bo23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nedonošenčki 2012
8.10.2012 17:51:18   
natalija.bo23
"radirka" moj gre spat tam okol devetih, desetih zvečer. In spi tam do treh, potem je in spet spi do sedmih,osmih.Tak,da je ponoč zelo priden. Drugače pa moj ni imel dihalne stiske,tako da ni rabil nobene pomoči. V bolnici sva bila 10 dni, da sva prišla nazaj na porodno težo. Čez dan pa včasih ful spi,včasih pa cel dan čuje....čist odvisno...mamo pa ful krče user posted image

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nedonošenčki 2012
15.10.2012 13:42:17   
radirka
Moj spi od desetih zvečer do 1:15 ponoči,pol pa akcija je na slabi 2 uri.. Čakamo kdaj bo kaj več spaluser posted image Je pa naš čez dan tudi kar buden, rabi pa skoz družbo. Če ga več kot 5 min pustim samega že joče..

(odgovor članu natalija.bo23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nedonošenčki 2012
15.10.2012 14:00:15   
natalija.bo23
Sej bojo enkrat zrasli,pa bo mal lažje user posted image Sam pol jih bomo pa mogle lovit, k bojo pa že šli user posted image
Uglavnem bomo preživeleuser posted image user posted image user posted image
Sam da so zdravi pa bo vse ok. Midva mama pa drug teden prvo cepljenje user posted image , upam, da ne bo preveč user posted image

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nedonošenčki 2012
29.10.2012 20:18:33   
radirka
U pridni vi že cepljenje, mi pa ne vem če bomo meli na naslednjem pregledu ga že ker smo slabokrvni..:/ a vaši nedonošenčki imajo dobre izvide krvi? Mi imamo za dodajat veliko kapljic in mu niti ne dajem vsega ker potem zelo joče in bruha.. človek pride prav zmeden od vsega. Mamo železo, D3, intrafer..

(odgovor članu natalija.bo23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nedonošenčki 2012
29.10.2012 20:36:15   
cilla
Moja dva imata na presenečenje vseh ves čas kul kri. Ob toni žaub za dodajat sem jaz izločila tisto, kar se mi je zdelo manjše zlo, če jima ne dam. Torej D3 kapljice. Priznam, začela sem jima jih dajat šele okoli šesth mesecev starosti.

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nedonošenčki 2012
5.11.2012 20:59:42   
biny1501
pozdravljene!tudi jaz mam dvojčka nedonošenčka 33 t 1 dan.zaradi prezgodnjega poroda hodimo na fizioterapije,ker tiščita jeziček ven in telovadimo zaradi nerazvitega mišičevja.najbolj me skrbi ta jeziček,ker se tako razkurita ko mu tiščim prst na jezik navzdol,da je joj.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nedonošenčki 2012
16.5.2013 14:17:31   
iči00
jaz pa sem dobila fantka v 35 tedne tehta 2240g pa 48 cm vse je vredu znjim ampak je v inkubatorju zdaj je star 1 teden pa 4 dni pa se še nič ni zredil

(odgovor članu biny1501)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nedonošenčki 2012
16.5.2013 14:21:03   
iči00

IZVIRNO SPOROČILO: iči00

jaz pa sem dobila fantka v 35 tedne tehta 2240g pa 48 cm vse je vredu znjim ampak je v inkubatorju zdaj je star 1 teden pa 4 dni pa se še nič ni zredil.

(odgovor članu iči00)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...