|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neja praznuje
25.5.2006 16:38:06   
Barči78
Tako je, bejbika moja je danes stara eno leto. Mamica cel dan joka. Še včeraj si nisem mogla misliti, da me bo tako ganilo. Obrnil se mi je film celega poroda, najhujši pa je konec, ko sem sedela v vozičku pred dvigalom, Nejo pa so odpeljali v Ljubljano.
Eno leto nazaj so bili mešani občutki, solze sreče, solze žalosti. Danes pa lahko samo to rečem, Neja srečna sem, da te imam, da si ostala z nami.
Zalo te imam rada, pa vse najboljše ljubica moja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neja praznuje
25.5.2006 21:32:30   
Anonimen
Vse najboljše user posted image
Ja, res prehitro minevajo dnevi in naši malčki hitro hitro rastejo.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neja praznuje
25.5.2006 21:42:23   
KODA
Čestitke Neji user posted image user posted image  in pozdravčke mamici.

Pri nas pa danes mineva 6 let,ko nas je 6 tednov prezgodaj presenetil naš Maj.Po začetnih zdravstvenih težavah,je danes dečko in pol.
Ja res je.Kar začneš podoživljati trenutke negotovosti.,ali bo vse v redu,kako bo z otrokom,cel film se mi je odvrtel 6 let nazaj.Kako mi je odtekla voda,kako me je bilo strah iti v porodno,ker je bilo prezgodaj,strah pred carskim rezom..
Kako sem bila celo popldne zadeta še od narkoze,komaj sem pogledala tamalega.Ne bom pozabila prvega pogleda na malo štručko.Babica je dovolila mojemu ,da mi ga je pripeljal z posteljico pokazat na intenzivno.Spomnim se puhaste glavice in cmokanja....
Ampak ko sva čez 14 dni zapustila porodnišnico,sem bila najbolj srečen človek.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neja praznuje
26.5.2006 6:57:51   
dory
No ane kaj lahko dosezejo ti nasi mali skratki...da mame postanemo tko sentimentalne, ko se spominjamo vsega...od zacetka pa to cele prve svecke na torti...ampak je ze prav tako....objemi nejo, daj ji enga lupcka in bodi ponosna na vas, saj ste v tem letu veliko dali skozi....a ker je neja prava borka,je dokazala,da se z vztrajnostjo dalec pride...poleg tega se zavedaj,da se lepse obdobje prihaja...obdobje prvega tekanja, obdobje prvih besed in kako ti srce poskoci ko slisis MAMAuser posted image , skratka ne bom nastevala, vas bo neja sama presenetla :)...

skratka uzivejte v sreci! iz srca vam privosciva...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neja praznuje
26.5.2006 7:57:29   
Geja
Čestitke NEJI user posted image  user posted image  user posted image  in mamici tudi, ki včasih kar pozabimo nanje...

Vem kakšen občutek je to, tudi jaz sem lani ko je bil moj NEJC star 1 leto in sem kar jokala... tudi sama sem podoživljala vse ... Nejc je namreč nedonošenček in je bilo tudi hudo...

No, naš NEJC pa bo v nedeljo upihnil 2 svečki. Kako sem vesela ! user posted image  user posted image user posted image user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?