|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj vprašanj
21.4.2005 11:41:21   
spella
Hojla mam nekj vprašanj za vas in vesela bi bila novih informacij:

1. Nekajkrat sem bila v H&M v Ljubljani, pa so bile tiste cotke, ki so bile meni všeč vse manjše od št. 50. Zdaj pa ne vem, al majo oni kej drugačne cifre al so večje (56.in62) št. že vse pošle???:zmeden:

2. Ali je v H&M v Celovcu in Gradzu enaka izbira?

3. V dar sem dobila nekaj otroških oblačilc za punčko, ki bi se jih dalo prebarvat in bi ble lahko pol tudi za fantka (še ne vemo spola). Ali katera ve ali pa je zasledila kje kašno informacijo, o tekstilnih barvah in če lahko kaj škodujejo otročku???

4. V porodnišnici v Ljubljani piše da so skrajšali ležalno dobo na tri dni in zato dovolijo obiske samo partnerju in otrokom največ 10 min. Ali je to res, in npr. starši ne smejo pridt na obisk pogledat vnučka v porodnišnico ali je to samo formalno???:zmeden:

Hvala za odgovore.

LP Špela:rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nekaj vprašanj
21.4.2005 11:49:19   
kofetek2010
1.-očitno večjih cifer nimajo, ziher pa obstajajo;)
2.-v A je skoraj enaka izbira, ki pa se nikakor ne more primerjat z našo (pri nas je že ful razlika med LJ in MB):(
3.-tekstilne barve sem ravno včeraj videla v Leclercu, ampak se nisem posebej poglabljala :zmeden:
4.-ti ne znam niti malo pomagat:ups:

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nekaj vprašanj
21.4.2005 16:22:10   
SISI25
Jaz sicer nisem bila v Ljubljani v porodnišnici amoak je bilo tudi pri nas rečeno samo za atije, pa so lahko prišli vsi ki so želeli in pa tudi v času ko ni bilo obiskov. Tako da mislim, da je to bolj formalno.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nekaj vprašanj
21.4.2005 21:31:05   
anitaz
1.imajo tudi manjše,pa ji je očitno že pošla zaloga(sem bila teden dni nazaj tam); v Gracu imajo več izbire.
2.pravijo da je isto,preverila pa nisem
3.mislim,da barve nimajo kaj škodovati,ker so že tako kvalitetne...
4.rodila sem 24.3.,pa so bili obiski vsak dan od 15-18,moj lubi je pa enkrat kar še malo dlje ostal:bravo: Lahko pa pride kdorkoli,samo ni pametno za otroka,da imate preveč obiskov,ker je to le še novorojenček in ne dojenček,in so zelo občutljivi.Jaz sem dovolila obiske samo mojim in njegovim staršem,ker so prvič postalo dedki in babice,drugim pa ne.No..pa še mojemu bratu ;) Pa oči seveda!!!!8)8)8)

Čim lepši porod ti želim!

Anita

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nekaj vprašanj
22.4.2005 9:35:15   
asso
3. Tekstilne barve imajo tudi v Mercatorju in Sparu, skratka vse povsod. Otročku lahko škodujejo le tako, da mu povzročijo kakšno alergijo, ker se počasi spirajo dol iz oblačil. Tudi pri pranju moraš potem paziti, da ti kaj drugega ne pobarvajo, ker spuščajo (malo) barve.

Lp asso

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nekaj vprašanj
22.4.2005 9:36:59   
tilka
Jaz oblačil za otroka ne bi barvala. Že s pralnimi praški in mehčalci je lahko "vse narobe", kaj šele z barvanimi stvarmi. Sicer pa otroci do enega leta stvari tako hitro prerastejo in zapacajo, da jih non stop preoblačiš. Še v tvojih najljuših ne vzdržijo dolgo.
Kar se tiče pa bolnišnice, uvedejo takšne ukrepe, kadar razsaja viroza (pred kratkim je). Še posebej bi naj to veljajo za manjše otroke. Vsaj pri nas je tako pisalo na vhodu v porodnišnico. Če ni kakšne posebne epidemije, pa ne.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nekaj vprašanj
23.4.2005 12:55:42   
spella
Hvala za odgovore.

Glede barv pa sem vprašala tasta, ki zdravnik in je rekel, da absolutno ne smem barvat oblačil (preveč kemikalij - otroci lahko grickajo in se slinijo pol se pa topi in te kamikalije tako zaužijejo:)-).

Na obisk v porodnišnico pa bi itaq dovilila samo mojim in njegovim staršem, ker bodo prvikrat babice in dedki:bravo:.

Hvala še enkrat.
LP Špela

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?