|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 14:16:11   
pety78
Hvala že v naprej! user posted image

Do sedaj sem si vedno brila noge, recimo nekje na 2 dni. Sedaj pa resno razmišljam, da bi šla v salon, da mi odstranijo dlake za malo dlje časa.
Kako dolge si moram pustiti? user posted image user posted image Torej, kako dolgo si jih ne smem pobriti in ali je potrebno iti večkrat? Pa kako dolgi je učinek?



_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 15:11:18   
Spark
Jaz pa razmišljam o tisti laserski kao trajni odstranitvi dlačic. Pa ne vem kako poteka, koliko € je potrebno in ali je res trajno?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 16:13:05   
naja17
Čist odvisno... Nekje do 3 tedne recimo zdrži, lahko nekaterim več, nekaterim manj... Meni zdej v user posted image ful zdrži, kaj bi dala da bi blo tko skos... Poleti hodim na 3 tedne, pozimi pa na kak mesec, odvisno... Kljub temu, da se depiliram že cca. 8 let, pač dlake še vedno rastejo neenakomerno, nej bi ble dolge nekje 4 mm, so pa precej razrečene in meni je depilacija vredna vsega denarja, tko da go for it girl user posted image ....

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 16:29:57   
ajataja
cena user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 16:30:54   
tt79
Čist odvisno... Nekje do 3 tedne recimo zdrži, lahko nekaterim več, nekaterim manj... Meni zdej v ful zdrži, kaj bi dala da bi blo tko skos... Poleti hodim na 3 tedne, pozimi pa na kak mesec, odvisno... Kljub temu, da se depiliram že cca. 8 let, pač dlake še vedno rastejo neenakomerno, nej bi ble dolge nekje 4 mm, so pa precej razrečene in meni je depilacija vredna vsega denarja, tko da go for it girl ....



Tudi js že kar ene 13 let prakticiram depilacijo v salonih, poleti na 1 mesec, pozimi vsaka dva meseca, vmest si pa še sama doma s kakšnim weet trakom potegnem...tudi meni so se ful razredčile, samo depilacija nima nekega pomena, če si boš pol spet z britvico šla čezuser posted image

No, zadnje pol leta pa mi kozmetičarka naredi brazilsko depilacijo z sladkorno peno in učinek je neverjeten...dlake so se mi res razredčile!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 16:34:33   
tt79
cena je od 25-40 evrov pri nas na periferijiuser posted image
Depilacija celih nog+brazilska z voskom je cca 25 evrov, cele noge z voskom+brazilska z sladkorjem pa okol 40.

Škoda samo, da moja kozmetičarka ne depilira celotnih nog s sladkorno peno, ker traja preveč časa (depilacija)user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 17:17:27   
pety78
O, super, potem se bom pa naročila, ampak samo za noge, spodnji del. Ker se mi res ne da non stop to britev vlečt. user posted image
Mogoče priporočate kak salon v LJ?

_____________________________



(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 17:37:43   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Čist odvisno... Nekje do 3 tedne recimo zdrži, lahko nekaterim več, nekaterim manj... Meni zdej v ful zdrži, kaj bi dala da bi blo tko skos... Poleti hodim na 3 tedne, pozimi pa na kak mesec, odvisno... Kljub temu, da se depiliram že cca. 8 let, pač dlake še vedno rastejo neenakomerno, nej bi ble dolge nekje 4 mm, so pa precej razrečene in meni je depilacija vredna vsega denarja, tko da go for it girl ....



Tudi js že kar ene 13 let prakticiram depilacijo v salonih, poleti na 1 mesec, pozimi vsaka dva meseca, vmest si pa še sama doma s kakšnim weet trakom potegnem...tudi meni so se ful razredčile, samo depilacija nima nekega pomena, če si boš pol spet z britvico šla čezuser posted image

No, zadnje pol leta pa mi kozmetičarka naredi brazilsko depilacijo z sladkorno peno in učinek je neverjeten...dlake so se mi res razredčile!



Jap, to sem pa pozabla povedat, če se ne misliš držat, nima nekega smisla oz.. je to meni stran vržen denar. Vedno imam doma še svoje trakove ali vosek od afrodite, za primere, ko gre kej na vrat na nos...

Meni pa ta sladkorna pena ne odgovarja user posted image Imam raje vosek user posted image Me ful preveč cuka ko maže, en kup pacanja, mi je hitreje z vosokom, pičura se je pa v teh letih tud že navadla user posted image ....

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
20.2.2011 17:55:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 18:20:33   
pety78
Če bi rada konec marca imela gladke noge za na morje, kdaj naj potem grem na depilacijo?
Nisem bila še nikoli, zato se opravičujem za nevednost. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 18:34:38   
naja17
Pojdi ta teden, pa pol še enkrat pred odhodom user posted image ...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
20.2.2011 19:31:25   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Čist odvisno... Nekje do 3 tedne recimo zdrži, lahko nekaterim več, nekaterim manj... Meni zdej v ful zdrži, kaj bi dala da bi blo tko skos... Poleti hodim na 3 tedne, pozimi pa na kak mesec, odvisno... Kljub temu, da se depiliram že cca. 8 let, pač dlake še vedno rastejo neenakomerno, nej bi ble dolge nekje 4 mm, so pa precej razrečene in meni je depilacija vredna vsega denarja, tko da go for it girl ....



Tudi js že kar ene 13 let prakticiram depilacijo v salonih, poleti na 1 mesec, pozimi vsaka dva meseca, vmest si pa še sama doma s kakšnim weet trakom potegnem...tudi meni so se ful razredčile, samo depilacija nima nekega pomena, če si boš pol spet z britvico šla čezuser posted image

No, zadnje pol leta pa mi kozmetičarka naredi brazilsko depilacijo z sladkorno peno in učinek je neverjeten...dlake so se mi res razredčile!

Se popolnoma strinjam. Tudi mene depilira kake pol leta s sladkorjem, tako da na brazilsko in podpazduhe hodim nekje od 4-6 tednov. Je pa škoda denarja, če se le enkrat pregrešiš z britvico, ker je skoraj tako, kot da bi šel od začetka. Noge depilira z vročim voskom po potrebi, pozimi ene 2-3x, poleti 1x na mesec. Depiliram pa se pribli. 3,4 leta, brila sem se edino nekaj časa po porodu, za kar mi je bilo sicer zelo žal.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
21.2.2011 9:40:36   
pejka
Jaz sem si pa kupila že nekaj let nazaj depilator in si po nogah sama populim dlake. Me ne boli nič več, jih je pa veliko manj. Moti me samo to, da se mi kdaj pa kdaj kakšna zaraste pod kožo.

Bi šla pa tudi jaz rada na brazilsko. Koliko časa drži? Je šla znanka lansko leto in se je po enem tednu že morala začet brit ( smo bili na morju in so ji dlake že rastle).


(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
21.2.2011 10:01:08   
kristinaj
meni zdrži nekje do 3 tedne..pusti dolge ene 4mm... poleti 1x mesečno pozimi malo manj, oz. po potrebi..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
21.2.2011 10:25:15   
pety78
Še nekaj...A poleti, ko greste recimo 1x mesečno, pač imate zadnji teden poraščene noge, da lahko sploh kaj zdepilira? user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
21.2.2011 11:13:06   
emaa
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

O, super, potem se bom pa naročila, ampak samo za noge, spodnji del. Ker se mi res ne da non stop to britev vlečt. user posted image
Mogoče priporočate kak salon v LJ?

Jaz dam za spodnji del nog 15€, hodim cca na en mesec ali dalj. Se mi ne da doma depilirat, pa v 5 minutah sem fertik. Poleti pa še bikini predel, da se mi še s tem ni treba na dopustu ukvarjat. Hodim pa v Spa natura.
Mal mam poraščene preden grem, ne neki velik, po naravi nisem ne vem kako poraščena.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
21.2.2011 11:17:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
21.2.2011 11:56:20   
pejka
Jaz si jih že nekaj let depiliram sama z depilatorjem, pa so se mi zelo zredčile. Tudi ko se mi ne da pulit in jih pobrijem (noge), ni nobene panike. Jih spet dvakrat populim in so razredčene.

Meni niso problem noge, pač pa bikini in pazduha. Si nočem sama pulit, ker preveč boli, britje mi gre pa na živce. Dlake full hitro zrastejo in drugi dan pikam kot ježek! Pa srbi ko rastejo nazaj. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
21.2.2011 13:02:33   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: pejka

Bi šla pa tudi jaz rada na brazilsko. Koliko časa drži? Je šla znanka lansko leto in se je po enem tednu že morala začet brit ( smo bili na morju in so ji dlake že rastle).



To je čist odvisno od ženske do ženske pač. Tam so bolj močne in hitreje rastejo. Je pa tvoja znanka naredila napako, k se je pobrila, bi mogla samo sproti s trakovi povlečt pač tam, ko je ven pogledalo.

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Še nekaj...A poleti, ko greste recimo 1x mesečno, pač imate zadnji teden poraščene noge, da lahko sploh kaj zdepilira? user posted image user posted image


Jaz se nekak po vremenu in obveznostih oziram. Če pač nekam grem, pol se že prej podipiliram, če ne, potrpim kak teden, da malo bolj zrastejo...


IZVIRNO SPOROČILO: populis

aja jaz drugače sedaj hodim redno od junija meseca, pa se mi niso dlake še popolnoma nič razredčile user posted image



Ne govorimo o mesecih, ampak letih in spet odvisno od poraščenosti. Jaz sem lahko rekla po nekaj letih, da se mi pa res pozna depilacija...


(odgovor članu pejka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
28.2.2011 20:00:53   
brkn83
Depilacija je res ful dobra zadeva. Sama se depiliram že kr nekaj let, in se dejansko res ne brijem več, ker mi je ful praktično. Hodim enkrat na mesec.

Evo v celju je možno iti www.terrakrenc.si,  -sicer depilacija na novo v ponudbi.Vendar pa je vredu narejena.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
1.3.2011 21:12:28   
posh
Predlagajte prosim salone s katerimi ste zadovoljne tudi za Maribor!!!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nekaj vprašanj o depilaciji v salonih
1.3.2011 22:39:39   
zvezdica_1
blagor vam, ki se lahko depilirate... kaj pa naj jaz s krčnimi žilami rečem.....user posted image


PS:saj ni tako hudo... izbiram lahko med modrimi, zelenimi, pink, viola, belimi ročaji britvic...user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?