|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neplacevanje prezivnine
4.1.2005 9:44:47   
*
Pozdravljene!

A me lahko katera razsvetli glede neplacevanja prezivnine….
Kaksen je postopek in kam se naj obrnem, ker imam poln kufer tega, da moram prosjaciti vsak mesec par dni skupaj, da opravi svojo dolznost, po moznosti se moram se zahvaliti, ker je opravil svojo dolznost…

Uradno je vse urejeno, sedaj pa naj najamem odvetnika al kako_

Prosim za konkretne odgovore…lahko tudi privat sporocilo pustite!(bi mi bilo bolj hmm..priljubljeno???):)-

Hvala!:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Neplacevanje prezivnine
4.1.2005 10:22:19   
Blink1
:grrr: Jaz priporočam enga izterjevalca...:grrr:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Neplacevanje prezivnine
5.1.2005 21:38:12   
beba76
Sicer ne vem, kako maš rešeno do zdaj, a če si se npr. ločila (šlo je preko sodišča seveda), so vama določili znesek preživnine, če se sama nista zmenila. Pa tudi če ločitve ni bilo in si zaradi preživnine že bila na sodišču in ti jo je le to določilo ali pa vajin dogovorjen znesek potrdilo, lahko zdaj greš tja (na sodišče) in poveš, da ti preživnine ne plačuje, čeprav je sodba pravnomočna, pa mu bodo naredili administrativno prepoved na plačo. Seveda le v primeru, če je zaposlen. Mu bodo kar od plače potegnili, predno bo dobil nakazano na TRR in ne bo mogel kaj.

Če pa še do sedaj nista imela nobene obravnave na sodišču, pa ti ne preostane nič drugega kot tožba.
Sama sem se nedolgo tega tudi ubadala s tem in so mi zadeve dokaj blizu, torej, če te še kaj zanima, me lahko vprašaš na privat.

Upam, da nisem preveč zakomplicirala in si me razumela.:ups:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Neplacevanje prezivnine
7.1.2005 19:15:26   
*
Hvala za odgovore...:) zlate ste.9nebesa

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Neplacevanje prezivnine
15.1.2005 14:34:06   
luna39
Ana! Če si na sodišču a še nimaš odgovora oddaj vlogo, ki jo sama napišeš in oddaš v sprejemni pisarni. Napiši VLOGA ZA POSPEŠITEV REŠEVANJA PREŽIVNINE. V njej napiši vse, od stroškov, ki jih imaš z otrokom, s položnicami, koliko porabiš za hrano, obleko, da otrok ne more živeti od zraka,da ti od dohodka ostane le toliko in toliko in da prosiš za pospešitev, da imaš težke razmere itd..... Vlogo moraš kolkovati s koleki,ki jih dobiš na sodšču in vse, kar boš pošiljala in oddajala skrbno hrani, kopije in priloge, ker imaš lahko še veliko težav, sa je tip zgleda tak, da se bo prikazoval kot da nima nič, nikjer se ga ne bo dalo dobiti, izterjati. To so težke stvari. Drugače pa je dobro imeti odvetnika, da preko njega urejaš stvari in izterjuješ. Boš videla kako se bo odvijalo. Če si v postopku moraš sedaj samo čakati in potem ukrepati po korakih.Povem pa ti, da se bori za vsak tolar, ki pripada tvojemu otroku, saj ima otrok pravico, da oba starša skrbita za njega. Če ne bo šlo drugače, na koncu ostane le še sodni izterjevalec. Tega določi sodišče in če bo lahko kaj izterjal je dobro, če ne pa bo slabo. In če ne bo nič, ti ne preostane nič drugega, kot da vložiš vlogo, ki jo kupiš v knjigarni,pošlješ na REPUBLIŠKI SKLAD ZA DODELITEV NADOMESTILA PREŽIVNENE. Poleg moraš priložiti vse potrebne dokumente od ločitve, odločbe take in drugačne-po navodilih. To bo prišlo v upoštev šele takrat, ko dokažeš, da si izpolnila vse pogoje za izterjavo preživnine in da jo določen čas ne dobivaš. Tako boš vsaj imela nekaj. Zato ne čakaj nikoli preveč ampak boš morala stvari vzeti v svoje roke in zadeve peljati sama, čas je dragocen. Otrok pa rabi denar, tako kot ti.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Neplacevanje prezivnine
21.1.2005 15:14:49   
luna39
Ana, upam, da boš uspela, drugače, pa moramo ženske, ki ostanemo same biti kot živali, ki se borijo za svoje mladiče. Če se ne, ostanemo brez vsega, kar pripada otrokom po pravni poti in ne nam. Me bomo že, dokler nekaj zaslužimo, otroci pa so odvisni od nas in od tega, koliko si priborimo za njih. Pa velik sreče in uspešnega reševanja pri vsem.:rozica::rozica::rozica::zajcek:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?