|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nepopolna vloga za vrtec
21.7.2012 17:12:21   
issah
Živjo

Lani decembra sem oddal nepopolno vlogo za vrtec - označil sem, da so otroci sicer v vrtcu, poleg dela za otroški dodatek, pozabil pa sem označiti, da želim subvenciniran vrtec (ker se je pač do tedaj temu reklo znižano plačilo, ne subvencija). Skratka - v vlogi dejansko nisem označil, da želim, da mi država subvencionira vrtec. Sicer imam dva otroka v vrtcu, enega 2 leti, drugega1 leto. Odločbe, kot veste, so zamujale nekaj mesecev zato nisem težil do sedaj, vrtec ni imel vpogleda, plačevali so po starih odločbah... K sreči sem junija dobil 3. otroka in poslal vlogo za preračun, da sem sploh ugotovil, da nekaj ni prav.

Sedaj naj bi dobil odločbo, da pač plačam polno, ekonomsko ceno za zadnje pol leta. Torej okoli, ne vem, 4000 EUR !!! - smo v prvem plačilnem razredu.

Neko pritožbo sem že napisal, a seveda ni pomagalo. Ima kdo kakšno izkušnjo s tem, predlog?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nepopolna vloga za vrtec
21.7.2012 21:48:38   
liliana
Probaj se sklicevati na dolg čas izdajanja odločb, na nedelujočo aplikacijo vrtci - ministrstvo (ali CSD).....probaj se sklicevati tudi na to, da te referent na CSD (če si vlogo nesel tja osebno) ni opozoril, kaj moraš označiti....

Ker ko si javil spremembo, da si dobil tretjega otroka, in tvoja odločba še ni bila izdana, bi te referent na CSD vsaj takrat lahko opozoril, če ne nameravaš uveljavljati subvencije za plačilo vrtca......za marsikaj drugega so klicirali in opozarjali (in bi tudi na to lahko)....

Napake so pač človeške in lahko se zgodijo, zato bi to uradni organ tudi moral upoštevati, še posebno ob dejstvu, da je bilo v decembru (ko smo vlagali vloge) praktično nemogoče dobiti kakšne ustrezne informacije s strani uradnih organov glede uveljavljanja pravic iz javnih sredstev, ker osebje uradnega organa ni bilo ustrezno strokovno pripravljeno, zato uradni organ tudi ne more pričakovati od vsakega vlagatelja, da je ustrezno strokovno pripravljen, če sam organ še danes, po 6 mesecih ni sposoben izdati vseh odločb......probaj se sklicevati v pritožbi v tem smislu......

Kar se pa tiče doplačila 4000 EUR....prvih pol leta se je plačeval vrtec zgolj za enega otroka, in če ne daš vloge za subvencioniranje vrtca, ti upoštevajo vrednost iz zadnjega razreda in to je 77 % polne cene.......(vsaj tako sem jaz razumela v zakonu).....in v tem primerumora imeti vaš vrtec polno ceno krepko čez 800 EUR na mesec....to se mi pa zdi malo preveč......


(odgovor članu issah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nepopolna vloga za vrtec
11.8.2012 0:15:21   
benika
Poračun bo kakih 1000€, več ne. Poglej na nnetu koliko znaša polna cena programa v vašem vrtcu, zmoži to z 0,77 in dobiš višino mesečnega plačila. Od tega lepo odštej znesek, ki si ga doslej mesečno plačeval in razliko zmnoži s 5. IN to je to.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
23.8.2012 20:37:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?