|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
9.5.2008 9:51:18   
Volga
http://lokalno.si/si/aktualno/ljudje/?id=7901
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
9.5.2008 14:04:30   
frutka_
user posted image SUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image
 
Septembra gremo!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
10.5.2008 8:16:08   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

user posted image SUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image
 
Septembra gremo!



Mi pa julija.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
10.5.2008 8:34:31   
frutka_
user posted image Drugo leto pa avgusta!!!!!user posted image
Bučanje so zakon!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
11.5.2008 21:28:41   
Blink1
Mi že jutri kličemo za rezervacijo. Gremo tudi julija. user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
12.5.2008 15:04:36   
Blink1
Nič ne bo... mi smo klicali danes in so nekaj mutili, tako da smo drugje rezerviraliuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
12.5.2008 17:00:46   
nbiba
Berem, berem kako se vsi veselite dopusta v Bučanju in ne morem mimo tega, da napišem še svoje mnenje. Mi smo bili tam 2x na "dopustu" če seveda lahko temu rečem dopust pred 15 leti preko mojega podjetja. Seveda smo se odločili, ker smo bili mlada družina z nizkim dohodkom in je bila to idealna rešitev biti na morju za malo denarja.Samo naj povem, da je bil to moj najslabši dopust v mojem življenju (muka).
Zjutraj leteti v trgovino po kruh in podobne zadeve za zajtrk, ob 12 hiteti v hiško, da sem skuhala večerju, zvečer spet tuhtati kaj pojesti oz. skuhati... Da ne omenim družbe, kamor si se obrnil si videl znance, kateri so vsak z svojo flašo vina stali pred bajto in vabili na pijačo. Moj je bil skoraj vsak dan nadelan, žal. Na sprehod si šel lahko peš do Nerezin, kjer je bila ena trgovina, slaščičarna in ena ali dve gostilne. Nikjer nobene prave restavracije, in podobvnih zadev. Če pa si želel videti malo več pa si se moral odpeljati v Lošinj, ki pa ni tako blizu. Edino kar je bilo je bila tista muzika pod naseljem, tam pa itak spet sami poznani.
Sedaj pa gremo rajši v hotel in vsakič drugam. Zame je to pravi dopust.


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
12.5.2008 22:44:59   
frutka_
Nbiba super! Mene pa v hotel ne spraviš. user posted image Nisem rada vezana na čas, ko se moraš prikazat na kosilu, poleg tega ni primerjave bivati v hiški, v fajn globoki senci ali pa v hotelski sobi.user posted image

Restavracije in podobne fensi šmensi variante mi pa itak nikoli niso potegnile, ker si najraje ribe nalovimo sami ali pa jih kupimo pri ribiču direkt iz barke.
N&N  kaj mutijo?user posted image  

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
13.5.2008 0:05:43   
kew kew
Meni pa nekaj ni jasno pa bi prosila za kakšen odgovor...

- te hiške ima Počitniška skupnost Krško ali nekaj podobnega ali Telekom?
- kakšna je cena za letos?
- kako velike so te hiške?
- so blizu morja?

Hvala!!!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
13.5.2008 7:39:33   
Blink1
No... mi smo letos ubrali vmesno varianto... polpenzion v hiškahuser posted image user posted image Rada sem v hiški, še raje pa imam lagodje tega, da mi nekdo kuha in ni treba vsak dan študirat kaj bi kuhala... pa nakupovat in pospravljat. Tako da tu se strinjam z  Nbibo

Frutka... ni nam hotela rezervirat za julija.

Kew kew.. hiške so v lasti različnih lastnikov... posameznikov ali firm, nekaj pa jih tudi PSK oddaja. Za ceno ne vem, po moje pa je okoli 50€ na dan. V večini hišk sta verjetno po 2 spalnici, kuhinja, dnevni prostor in kopalnica, pa še terasa spredaj. Odvisno katero vzameš. Morje je pa blizu.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
4.6.2008 12:50:46   
pikica*
nbiba, boš najprej morala svojega deca v roke vzet. Mislim, da ni težava v naselju, ampak v njemuser posted image . Nabuta se ti ga pa lahko kjerkoli.
Kar se kuhanja in ostalega letanja tiče..kakor si narediš. Mi skuhamo tako sproti. Pa nič ne kompliciramo...kakšne makarone ipd. Ali pa samo kaj na hitro pojemo, zvečer pa jo mahnemo na pico. Sicer se je v 15-ih letih tam tudi marsikaj spremenilo.
Znanci.....kaj pa vem. Mi hodimo septembra in ni panike, ker takrat tam ni tako zelo veliko ljudi.
Hotel pa meni za dopust ne sede. Res.....da sem vezana na uro glede zajtrka in večerje....ni to zame. Meni je všeč, da se zvečer z možem usedeva na teraso, nareževa kakšno salamco, spijeva kozarček ali dva vina in uživava v miru in tišini.

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
4.6.2008 12:52:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

nbiba, boš najprej morala svojega deca v roke vzet. Mislim, da ni težava v naselju, ampak v njemuser posted image . Nabuta se ti ga pa lahko kjerkoli.
Kar se kuhanja in ostalega letanja tiče..kakor si narediš. Mi skuhamo tako sproti. Pa nič ne kompliciramo...kakšne makarone ipd. Ali pa samo kaj na hitro pojemo, zvečer pa jo mahnemo na pico. Sicer se je v 15-ih letih tam tudi marsikaj spremenilo.
Znanci.....kaj pa vem. Mi hodimo septembra in ni panike, ker takrat tam ni tako zelo veliko ljudi.
Hotel pa meni za dopust ne sede. Res.....da sem vezana na uro glede zajtrka in večerje....ni to zame. Meni je všeč, da se zvečer z možem usedeva na teraso, nareževa kakšno salamco, spijeva kozarček ali dva vina in uživava v miru in tišini.


Hvala, ker si pisala tudi v mojem imenu. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
4.6.2008 14:10:12   
Anonimen
Vsem za info - so že odprli, poznam dva, ki gresta jutri za 1 mesec dol.

Mi bomo šli letos tud, z mojimi konc avgusta - men je zakon, plaža je blizu, kuhaš bolj zarad tega, da se ob 12h skineš s plaže - če ti je vroče vmes skočiš se mal ohladit. Pa še takrat ko gremo mi je ful fajn - ponoči se kolkr tolk ohladi in je super. Pa še take gneče ni.
Sem pred tremi leti slikala za diplomo cele dneve, vmes sem skočila se namočit, pa nazaj. Super izbira.
Mislm pa, da PSK ne bo več oddajala hišic, ker oni niso več lastniki, ker je prav zarad njih blo zdej zaprto - vsaj take so ble govorice - ker niso plačali ne vem točno česa, pa se je nabralo ful obresti. Tko da tiste firme, ki bodo na ležišče letos plačale 1000€ bodo lahko mele goste, ostali pa ne. Sam mislm, da bodo kr bolj kot ne vse firme za - itak dobijo nazaj. So pa cene ful različne. Pri nas vzame oče, pa je skor pol cenej kot če bi vzel moj.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
5.6.2008 9:10:03   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

nbiba, boš najprej morala svojega deca v roke vzet. Mislim, da ni težava v naselju, ampak v njemuser posted image . Nabuta se ti ga pa lahko kjerkoli.
Kar se kuhanja in ostalega letanja tiče..kakor si narediš. Mi skuhamo tako sproti. Pa nič ne kompliciramo...kakšne makarone ipd. Ali pa samo kaj na hitro pojemo, zvečer pa jo mahnemo na pico. Sicer se je v 15-ih letih tam tudi marsikaj spremenilo.
Znanci.....kaj pa vem. Mi hodimo septembra in ni panike, ker takrat tam ni tako zelo veliko ljudi.
Hotel pa meni za dopust ne sede. Res.....da sem vezana na uro glede zajtrka in večerje....ni to zame. Meni je všeč, da se zvečer z možem usedeva na teraso, nareževa kakšno salamco, spijeva kozarček ali dva vina in uživava v miru in tišini.


Hvala, ker si pisala tudi v mojem imenu. user posted image


Dolenjci, nimaš kajuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
5.6.2008 12:23:35   
piskot
Zakon, nam so Nerezine ful vsec. Delas tisto kar ti pase, ce ti ne sede kuhat, gres kaj pojest v vas, znance lepo pozdravis, otrok ima plac okoli hisice bluzit, dec ima srfe lahko po vrtu razstavljene... Vsako leto smo bili septembra dol, letos se bomo pa ravno selili, pa bomo ta drugi dopust preskocili.

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
5.6.2008 22:23:34   
ženska
Kje pa lahko dobiš kakšno hišico?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
5.6.2008 22:50:41   
maja_
Nbiba je mela najslabši dopust v lifu, dec pa najbolšgauser posted image . Se mu menda še zdaj kolca, ko si zjutraj v hotelu nabira zajtrk, pa si misli, kok bi blo fajn: bi skoču po kruh, pa se še pr sosed na piru ustavu... J.G  vsega možek ne moreš met. Upam, da ima revček kljub temu še kaj od dopustauser posted image user posted image , čeprav je, če nisi tip za hotele  to prava muka.

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.6.2008 6:40:41   
nbiba
maja, res najslabši dopust v mojem lajfu je bil to, tudi kakšna solza je takrat pritekla.

Naj pa povem, da je  mož navdušen nad hotelom in še sam reče, da v hiško ali prikolico nebi nikdar šel.  Takrat pa ni bilo denarja za hotel.

Sedaj izbiramo  hotel z vsaj 4*, ker glede namestitve imamo pa radi urejene hotele z dobro hrano, ker imamo radi razvajanje. Gremo pa v poletni sezoni 3x do 4x na morje in to v hotel.user posted image


(odgovor članu maja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.6.2008 7:13:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nbiba

Gremo pa v poletni sezoni 3x do 4x na morje in to v hotel.user posted image




u, imate pa veliko dopusta.

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.6.2008 7:18:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ženska

Kje pa lahko dobiš kakšno hišico?


Firme jih oddajajo - mal se pozanimaj, ker je ful teh firm iz cele Slo

(odgovor članu ženska)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.6.2008 9:19:53   
Vesna27
Mene tudi zanima kje se da rezervirat? Mogoče kakšen namig, katere firme imajo? Ker ne morem zdej kar vse po vrsti klicat in spraševat...? Sem mal vprašala, ampak nihče mi ni znal kaj dosti povedati. user posted image
Pa zanima me še koliko je približno cena najema app na dan!

Prosim za kakšen nasvet!

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.6.2008 9:56:31   
Anonimen
 
Vesna 27 iz kje pa si?

(odgovor članu Vesna27)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.6.2008 10:02:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Vesna27

Mene tudi zanima kje se da rezervirat? Mogoče kakšen namig, katere firme imajo? Ker ne morem zdej kar vse po vrsti klicat in spraševat...? Sem mal vprašala, ampak nihče mi ni znal kaj dosti povedati. user posted image
Pa zanima me še koliko je približno cena najema app na dan!

Prosim za kakšen nasvet!

Hvala!


Ah, dajte no, tega ne boš kar tako mogla dobiti. To so počitniške kapacitete predvsem sindikatov, ki obstajajo v posameznih družbah in jih potem dajejo v najem svojim članom ali pa lastnina družb, ki jih daje v najem zapsolenim. Je pa to ponavadi fenbruarja že vse zasedeno. Ceno pa določi vsak najemodajalec sam.

(odgovor članu Vesna27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.6.2008 10:15:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Vesna27

Mene tudi zanima kje se da rezervirat? Mogoče kakšen namig, katere firme imajo? Ker ne morem zdej kar vse po vrsti klicat in spraševat...? Sem mal vprašala, ampak nihče mi ni znal kaj dosti povedati. user posted image
Pa zanima me še koliko je približno cena najema app na dan!

Prosim za kakšen nasvet!

Hvala!


Ah, dajte no, tega ne boš kar tako mogla dobiti. To so počitniške kapacitete predvsem sindikatov, ki obstajajo v posameznih družbah in jih potem dajejo v najem svojim članom ali pa lastnina družb, ki jih daje v najem zapsolenim. Je pa to ponavadi fenbruarja že vse zasedeno. Ceno pa določi vsak najemodajalec sam.


Ja, pa se da - sam je dražje kot pri sindikatih, res pa je, da odvisno kdaj hočš it.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.6.2008 17:18:10   
nbiba
Povprašajte na: 07/49 054 50,
07/49 225 05,
01/23 416 75



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?