|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nestle-BEBA 2
5.1.2005 16:17:42   
TaRe*
HOJ!
Naša pikica je stara 6 mesecev.Do sedaj(pr.3mesece)je jedla milumil 2.:duda:Že nekaj časa mi zavrača mleko,zdaj pa je postalo prav zaskrbljajoče,:zmeden:saj že nekaj dni ne poje več kot 50ml za obrok.(zvečer nam uspe,da poje malo več,ker vmes zaspi):muca:Res je ,da je ,tudi že drugo hrano,vendar me vseeno skrbi,ker ne bi rada mleka čisto opustila.
Naj povem še to,da ko ji flašo naredim,jo je zelo vesela,ko pa okusi kaj je notri,je pa jok.
Danes sem zato kupila BEBA 2,pa me zanima,če ga katera uporablja,kako se obnese.Nameravam ji ga prvič dati zvečer.:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nestle-BEBA 2
6.1.2005 18:40:13   
bini
mi že nekaj časa dodajamo aptamil in nimamo nobenih težav. poskusi... je pa kolegica poskusila to mleko od nestleja in je imela mala neko alergijo... tak da so kar nehali..
morda bo pri vas več uspeha
:kuza:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nestle-BEBA 2
6.1.2005 19:17:07   
TaRe*
Bini,hvala ,to smo tud že probal,koj na začetku,pa ni šlo.Sicer sem pa tud tega že probala dat.
Snoč smo bli vsi v luftu,ko je po dolgem času spraznila flašo in zaspala ko top.:bravo::bravo:
Jaz sem zjutraj komaj čakala,da se zbudi,da spet je..
Pa sem dobila svoj ..Rekord..30ml.Tko,da ni verjetno nič mleko krivo.:zmeden:
Bomo pa samo na župi pa sadju zrasl ,pa bo.:duda:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nakup živil
JAPE

V katerih trgovina največ kupujete?

Spar (36%)

Mercator (20%)

Lidl (12%)

Hofer (18%)

Tuš (9%)

drugo (5%)


Število vseh glasov: 335

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!