|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Next
5.10.2012 18:35:20   
Paštetka
A je katera naročala preko spleta?
Kakšne so cifre oblačil in čevljev za otroke?
Pa odrasle?
A je pri nas kje trgovina?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Next
5.10.2012 18:43:01   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

A je katera naročala preko spleta? jaz sem do zdaj trikrat
Kakšne so cifre oblačil in čevljev za otroke? jaz sem mu naročila enako št. kot nosi H&M in je bilo vse ok. za čevlje pa ne vem. si nisem upala naročit ker ima visok nart.
Pa odrasle? sem kupila samo dve nosečniški tuniki tako, da težko rečem kakšne so številke.
A je pri nas kje trgovina? mislim, da ne



_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Next
5.10.2012 18:43:14   
nynna
naročala in zadovoljna. Dobiš v treh dneh. Oblačila normalnih velikosti čevlji mogoče za malenkost večje cifre. Mislim da ni trgovine pri nas.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Next
5.10.2012 19:27:07   
majčica1508
-naročala(preko kolegice)
-številke primerljive,ko pri H&M-u,glede št,obutve nevem povedat
-zase nisem še nič naročala
-trgovine ni pri nas.........

Mi je pa kolekcija za punčke tok,kjutuser posted image ....sam sem ta mesec že izrabila bonususer posted image

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Next
5.10.2012 19:47:02   
Paštetka
Jaz sem si že našla darilo za božič, pa samo 18€ stane user posted image
Bonus sem pa že prejšnji mesec izkoristila. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 5.10.2012 19:49:06 >

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Next
5.10.2012 20:04:46   
Anonimen
Že veliko stvari naročila in vedno je bilo vse tipi topi, zadnjih par mesecev celo poštnine ne zaračunajo. Prišlo je pa vse recimo v roku enega tedna. Glede velikosti oblačil sem jaz vedno naročala glede na to kolk cm je tamala velika pa je bilo vedno vse prav, je pa res, da je naša kar suhica. Čevlji se mi pa zdi, da so bolj velike številke.
Pri nas ali v sosednjih državah pa te trgovine ni.

Aja zase sem pa zdaj v nosečnosti naročila dvoje hlače isto številko ko nosim drugače in so mi bile ko ulite ... tam sem pa naročila zato, ker pri nas ne dobim 2x podaljšanih hlač ... edino v Popku bi mi jih naredili za cca. 70-80€, kar mi je pa absolutno too much ... pri Nexti sem pa dobila dvoje hlače za 50€.

< Sporočilo je popravil Otika -- 5.10.2012 20:06:48 >

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Next
5.10.2012 20:52:48   
mateyka
da mal postrani upadem - a majo kako tutu kiklco? (da ne bom glih ful brskala po katalogu)
podobno teli:
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Next
5.10.2012 21:02:59   
Zoja Lara
A se še zmeraj ne da plačat preko pay pala? Kako pa ve plačate?

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Next
5.10.2012 22:03:40   
rozilu
Jst plačam z Eurocardom, za paypal nisem niti gledala, ker ga ma samo mož (to pa naročam incognito user posted image ).

Za tamalo - tako kot pravijo ostale - kot H&M. Edino pri trenirkah sem ugotovila, da so moji malo ozke v pasu (ne da jo tiščijo, samo težje se spravijo gor in dol čez rito, ni ful suha).

Zase sem vzela eno bluzo in jopco, malce mi je preveliko. Samo tudi pri nas nikoli ne vem katera št. mi bo prav: 36 ali 38. Bi morala vzeti manjšo varianto.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Next
5.10.2012 22:07:21   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

A je katera naročala preko spleta?
Kakšne so cifre oblačil in čevljev za otroke?
Pa odrasle?
A je pri nas kje trgovina?

Redno naročam. Zadnjič pred 5 dnevi.
Cifre za punčke: naša je kar konkretna in ji zgornje dele kupujem za 1 cifro večje, spodnje pa normalne.
Cifre za odrasle: zgornji deli so mi ok, spodnji čist preširoki v pasu, zato zase ne kupujem velik (sem pa res bolj suha)
Pri nas ni trgovine.
Dobave so kar redne. Se mi je pa 2-krat zgodilo, da sem jih morala klicati, ker so enkrat dobavili samo del kupljenih cot, drugič (ravno ta teden) pa sploh ni nič prišlo. So pa hecni, ko jih kličeš vedno rečejo, da je šla roba ravno danes ali včeraj na pot, v resnici pa so naročilo založili/pozabili in šele po urgenci poslali na pot user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Next
5.10.2012 22:12:11   
Urska09
Mateyka, ja imajo neko baletno kiklco za 18 eur. V roza ali črni barvi

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Next
6.10.2012 13:35:47   
majčica1508
Mateyka...............Take kiklice sem videla včeraj v H&M so bile znižane na 5€....barva roza in bela

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Next
6.10.2012 20:58:13   
mateyka
aha, HM - grem pogledat, če jih majo tud tuki pri nas user posted image

hvala user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Next
8.10.2012 19:40:42   
nova_tukaj
Jz sem tudi zadovoljna z naročanjem. Cart oblačilca.
Sem pa20.9. jim nekaj poslala nazaj, pa še nsem dobila nič odgovora. Ima katera kaj izkšenj z vračilom blaga?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Next
8.10.2012 21:08:09   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj

Jz sem tudi zadovoljna z naročanjem. Cart oblačilca.
Sem pa20.9. jim nekaj poslala nazaj, pa še nsem dobila nič odgovora. Ima katera kaj izkšenj z vračilom blaga?

Odgovora ne boš dobila nobenega. Dobiš samo vrnjen denar na svoj bančni račun. Traja pa kar precej. Lahko tudi 1 mesec.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Next
9.10.2012 9:02:10   
Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj

Jz sem tudi zadovoljna z naročanjem. Cart oblačilca.
Sem pa20.9. jim nekaj poslala nazaj, pa še nsem dobila nič odgovora. Ima katera kaj izkšenj z vračilom blaga?

Odgovora ne boš dobila nobenega. Dobiš samo vrnjen denar na svoj bančni račun. Traja pa kar precej. Lahko tudi 1 mesec.


Nam se je izgubil en celoten paket, spet drugič pa le del (ko so poslali tisto, kar ni bilo na zalogi) in smo jih kontaktirali po telefonu. So zelo prijazni, vse se je dalo zmenit. No, od kar imajo nov način pošiljanja, se še ni nič izgubilo! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Next
9.10.2012 9:16:25   
Tutan
Glede cifer - se vedno držim centimetrov. do zdaj še nisem kaj falila in raje en mal premerim in naročim tako kot je treba, da ne potem pošiljam nazaj. Na H&M cunje in njihove velikosti se ravno ne zanašam - sem letos konec zime kupila ene hlače št.122, sploh jih nisem na uč premerla, sem jih samo vzela, pa mu še zdaj niso prav, pa je velik 122 cm. Tako da H&M je tako tako - ene stvari so ful velike, pa dostikrat se mi je že zgodilo, da dve enaki majčki iste cifre nista bile identične po velikosti. Ne predstavlja takega problema, ker majčko prej pogledam, predenj kupim, pa je 1x 116, 1x 122 in 1x 128 :) Zdaj se pa idi. Tako da ziher na cm user posted image
Sebi sem naročila nosečniške hlače, enako velikost kot imam, pa so bp. Zdaj čakam ene iz Kitajske, za male pare, pa da vidimo user posted image

Poštnine zdaj že en lep čas ni - včasih pa so bili to celi postopki naročanja k prijateljici v Anglijo, potem ona nam naprej. Potem so dali končno shipping to SLO - smo čakali na tiste akcije free shipping, ali pa da sem približno vedela kaj naročit za vnaprej, ker je bila poštnina 10€, kar pa ni malo. Se pa še vedno precej razlikujeje stvari, ki jih dostavljajo v UK ali jih kupiš v UK, pa EU stran user posted image Tako je bil včasih problem z Pujso Pepo in naš je bil takrat prav nor na Pujso Pepo in spet so bile cele komplikacije user posted image Dobri stari časi.

Kvaliteta - bp, dostava hitra in korektna (če se kaj zaguzi, so prijazni in zadevo poizkusijo čimprej rešit), nekatere cene imajo zasoljene, nekatere so pa čist realne (sploh kake 3pack majčke ali 2pack hlače). Kvaliteta napram H&M je precej boljša - kot pri flisih, bombažu, načeloma povsod. Še nisem naletela na slabo robo.


(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Next
9.10.2012 9:18:45   
Tutan
Aja, prek Nexta se ne splača kupovat Adidas in crocs - imajo kar zasoljene cene. Je pa res, da Adidas naredi posebaj trenerko za Next, pa je tako luštkana, samo cena je pa 2x, oziroma za tisto ceno dobim jaz v Klagenfurtu 2,3 adidas hlače, pa še kakšno majčko.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Next
9.10.2012 12:09:18   
Luns
Jaz imam pa eno vprašanje, sem se hotela registrirat na next pa mi ne sprejme ker ni prava telefonska številka. Se kateri sanja kaj je narobe. Pa številko sem dala pravo, sam nikakor ne pridem čez.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Next
9.10.2012 12:52:25   
mateyka
kako pa napišeš številko? recimo +386 1 xxx xxx?

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Next
9.10.2012 12:59:25   
Luns
jp, tkole

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Next
9.10.2012 14:53:46   
mateyka
probaj brez plusa (daš 00 namesto plusa) in skensli vse presledke.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Next
10.10.2012 6:57:23   
Luns
Daj sem probala vse možne variante. Bom pa še nekej časa dnar prišparala user posted image . Bom še poskusla, enkrat mi že rata.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Next
10.10.2012 9:28:14   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Luns

Daj sem probala vse možne variante. Bom pa še nekej časa dnar prišparala user posted image . Bom še poskusla, enkrat mi že rata.


VPIŠI: 0038631******
meni je tako sprejelo. Če sem dala ++ pa ne

jaz že par let naročam pri nextu in sem zadovoljna.
a je katera pri zadnjem naročilu dobila bon za popust?

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Next
10.10.2012 9:57:05   
mateyka
sej thaiss, tko sem predlagala - moral bi sprejet, ne vem zakaj njej ne bi.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?