|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni želje po seksu s partnerjem
21.5.2014 19:21:24   
Anonimen
Niti nisem vedela kako naj naslovim temo. Skratka, zanima me, ali se je pri vas v zvezi kdaj zgodilo, da je seks totalno zamrl. Da v bistvu nikomur ni bilo do tega, ne vam, ne partnerju. Lažje je, če je vsaj enemu do tega, da goni zadevo dalje, če pa obema ni pa nastane problem. Kako ta problem rešit? Ker dolgoročno si pa vseeno ne predstavljam biti brez tega, ker je to neka potrditev da si nekomu še všeč, da si privlačen, da si zaželjen. Ja, saj lahko poiščeš drugje, ampak to je butasta rešitev ki v odnosu samem ničesar ne reši, kvečjemu vse skupaj zakomplicira. Kaj šele ko pride otrok?....
Mnenja, izkušnje dobrodošle.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
21.5.2014 19:30:43   
Anonimen
pri nama je tako. Da nimava spolnih odnosov tudi po mesec dva, v meni je želja, pri njem ne vem, očitno ne. Mene to zelo razžira in vem, da uničuje najino zvezo. Nimam kakšnega pametnega nasveta, upam, da ti kdo drug kaj napiše, da še jaz poškilim zraven in kaj poskusim uporabiti!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
21.5.2014 22:05:32   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Lažje je, če je vsaj enemu do tega, da goni zadevo dalje, če pa obema ni pa nastane problem.


verjetno je lažje, če nobenemu ni, kot pa da je en brez želje, drugega pa razganja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
21.5.2014 22:08:49   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, saj lahko poiščeš drugje, ampak to je butasta rešitev ki v odnosu samem ničesar ne reši, kvečjemu vse skupaj zakomplicira. Kaj šele ko pride otrok?....


Če še ni otrok, se meni to ne zdi nič #butastega#.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
21.5.2014 23:05:27   
jabuk
Sem tudi jaz pomislila na odprt odnos....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
22.5.2014 13:09:17   
Anonimen
Otrok je, na poti.
A če ga ni so pa odprti odnosi okej?Itak se pa on ne bi strinjal, tud če bi bila jaz za. Pa dolgoročno to itak vodi v razpad zveze.

(odgovor članu jabuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
22.5.2014 13:15:17   
RIJA*
nisi napisala, če vama ni en z drugim, ali vama sploh ni.

madonca, pa midva sva po RR merilih starauser posted image user posted image ...ampak to meni ni normalno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
22.5.2014 14:27:01   
Anonimen
Meni bi s kom drugim morda bilo :P
Njemu kao ni za z nobeno.
Kaj stara, *RIJA?

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
22.5.2014 14:27:27   
jabuk
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Otrok je, na poti.
A če ga ni so pa odprti odnosi okej?Itak se pa on ne bi strinjal, tud če bi bila jaz za. Pa dolgoročno to itak vodi v razpad zveze.


A to, da pa nimata želje eden do drugega, pa ne vodi v razpad zveze?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
22.5.2014 14:46:27   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Njemu kao ni za z nobeno.


A otrok je bil pa brezmadežno spočet ali je kak poštar dostavil pošiljko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
22.5.2014 14:49:57   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Otrok je, na poti.


Nekateri v času nosečnosti npr. iz strahu pred poškodbo ploda ali zaradi vpliva nosečniških hormonov ne seksajo. Če je do spremembe prišlo sedaj, ko si noseča, je lahko kaj takšnega vzrok za vajino 'lenobo'.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
22.5.2014 15:48:05   
sombrero
Če sebe primerjam s tvojim moškim, bi rekel, da se poteši pri ljubici ali pa vse opravi sam. Nasvet: tudi če ti ni, mu ga vmes potegni ;-)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
28.5.2014 17:06:45   
majkeljanuar
Okey, petea je napisala nekaj, na kar še nisi odgovorila in ima res poanto, čeprav bi ti verjetno potem vmes to povedal. Če ni pravilno domnevala pa je lahko pri njemu res samo eno: ima drugo in mu potem ne manjka doma oz. una zadosti vse njegove potrebe v celoti. Po mojem mnenju sta lahko sami ti dve razlagi.

(odgovor članu sombrero)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
28.5.2014 20:12:00   
ronja
Nasvet: tudi če ti ni, mu ga vmes potegni ;-)

Tega nikoli nisem štekala: a oralni seks ni seks? Mislim, a to lahko delaš tako, kot uslugo, pa zraven misliš vse kaj drugega? meni je to ful čudno, tudi zelo dvomim, da bi si kateri od mojih fantov to želel, se mi zdi, da jim je bilo vedno všeč to, da je tudi meni všeč. Ne predstavljam si to počet kot bi kuhala kosilo... Mislim - če mi je, mi je, če mi ni, mi tudi do tega ne bo.

Po moje pa je možno, da človek pač kako obdobje nima take potrebe po seksu, ni nujno, da ima takoj drugo. Lahko ga kaj skrbi, lahko je depresiven, lahko padeta v neko rutino in ne opazita, kaj se dogaja,... pač lahko pride tako obdobje. Ga je seveda fajn končat, samo ne bi pa takoj človeka obtožila, da ima drugo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sombrero)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
28.5.2014 20:17:01   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Nasvet: tudi če ti ni, mu ga vmes potegni ;-)

Tega nikoli nisem štekala: a oralni seks ni seks? Mislim, a to lahko delaš tako, kot uslugo, pa zraven misliš vse kaj drugega? meni je to ful čudno, tudi zelo dvomim, da bi si kateri od mojih fantov to želel, se mi zdi, da jim je bilo vedno všeč to, da je tudi meni všeč. Ne predstavljam si to počet kot bi kuhala kosilo... Mislim - če mi je, mi je, če mi ni, mi tudi do tega ne bo.

Po moje pa je možno, da človek pač kako obdobje nima take potrebe po seksu, ni nujno, da ima takoj drugo. Lahko ga kaj skrbi, lahko je depresiven, lahko padeta v neko rutino in ne opazita, kaj se dogaja,... pač lahko pride tako obdobje. Ga je seveda fajn končat, samo ne bi pa takoj človeka obtožila, da ima drugo.


Podpis


_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
28.5.2014 22:01:43   
Teresa
Pozdravljena

Sem ter tja tudi sama spremljam takšne in drugačne forume, seveda če gre na roko tudi čas. Prebrala sem že toliko podobnih vprašanj (običajno izpostavljenih na forumih), da sem se tokrat odločila podati eno kratko razlago. Pa naj si bo vzeta kot uteha, ali pač ne.

Zelo zanimivo je prebrati dejstvo, da sta pravzaprav oba s partnerjem nepripravljena in nezainteresirana za spolne odnose. Pa te bom vprašala še jaz nekaj - zakaj meniš, da to ni dobro? Zakaj se ti pravzaprav to sploh zdi problem?
Ker poglej - da partnerja ne hodita v savno, ker jima do tega ni, ne boš nikjer zasledila vprašanja ali celo nekega strahu v smislu - vsi hodijo v savno, samo midva ne, to ni dobro...
Veš kaj ti želim povedati?
Lahko ti povem, da je na svetu veliko število ljudi, celo držav in določenih skupin in plemen, če hočeš, KI NE SEKSAJO. Enostavno seksajo zgolj za potrebe reprodukcije, ko je le te dovolj pa s to "obrtjo" zaključijo.
Zakaj? Zato, ker je spolna energija najmočnejša energija in jo marsikdo uporablja in izrablja na drugačen način. Ko prideš do vrhunca te energije ni več. Prav zato so nekateri znanstveniki že davno dokazali, da seks pravzaprav izničuje možnost napredka.
Pa ne bom zdaj dolgovezila o tem.
Vem, kje je tvoj problem. Bojiš se, da bo brezseksno stanje ogrozilo tvoj zakon ali vezo. Ne bo, v kolikor obema do tega ni, ne bo nič ogrozilo. In nikakor nisi edina. Šopirjenje prijateljic o tem kolikokrat in na kakšen način in tako naprej - brez skrbi, da nikakor ni tako. Razen seveda, če spet (pogojno) pošteno paše obema.
Življenje, ki prinaša takšne in drugačne natrpane situacije zahteva svoj davek. In eden od njih je verjetno tudi seks in spolnost. Verjemi, da je slajše biti brez, kot pa nekaj kar tako ker to pač tudi drugi.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 8:26:29   
Anonimen
Uf, hvala vsem za odgovore.
Vmes je sledil en res konkreten pogovor s partnerjem. In ja, je tako kot je teresa napisala, res, danes vsak misli da je čuden če ne seksa vsake dva dni, realno pa bi po 10 letih res rada vidla pare ki se spravijo 1x na teden. Zdaj, al večinoma lažejo o pogostosti, ker ne upajo priznati da je to pa bolj redko, vem da so izjeme ki še vedno kot na začetku, in vem da je vmes tudi sivina, ko občasno. Je pa res seks ena taka tema v današnji družbi, ne vem, skorajda bi si upala rečt da ni denar sveta vladar ampak seks v vseh mogočih oblikah in na vse mogoče načine.

V glavnem, da povem kaj se je zgodilo odkar sem zadnjič pisala. Tudi seks se je zgodil pa ne samo enkrat in bilo je super. Ker je bilo nepričakovano. Zaradi moje tendence po planiranju vsega živega, tudi seksa kdaj in kako - ter kje, je njemu padlo dol. Poleg tega sem ga res ogromnokrat zavrnila. Vem da ni dolgo odkar sem pisala, ampak zdaj je pa tako kot da bi mi eden lučko obrnil. In si želim in mi paše. Prej nisem niti imela pretirane želje...
Mislim da sva oba zapadla v rutino, katere glavni povzročitelj sem predvsem jaz. In mi je blo bedno da sem vnaprej vedela kdaj približno bova, da takrat ko je on predlagal mi ni blo, in logično....Scenarij ki ga veš že vnaprej ni pol tok dober kot scenarij presenečenja.
Imel je tako poln kufr mojih "men se zdaj ne da", da je enostavno odklopil in rekel da pač raje sam opravi kot še enrkat to sliši. Tako da ni problem v nosečnosti in poškodovanju ploda.
V končni fazi sem šla tu tud jaz preko sebe, ker bi običajno ob njegovi pobudi iz lufta rekla kaj v stilu "Meni se zdaj ne da, nisem frišno stuširana, bla bla bla, vstavi primeren izgovor". Ker sem to požrla dol moram rečt, da šele zdaj vidim kakšne omejitve si (nama) postavljam, ki so čist brezvezne, zaradi njih pa potem intima trpi in seks postane dolgočasen in nikomur več ni. Ne vem če ima vse to kak smisel, upam da se še kakšna v tem najde in da nisem edina "tako čudna"....

(odgovor članu Teresa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 9:31:10   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Teresa

Ker poglej - da partnerja ne hodita v savno, ker jima do tega ni, ne boš nikjer zasledila vprašanja ali celo nekega strahu v smislu - vsi hodijo v savno, samo midva ne, to ni dobro...



Prvič, ni res, da vsi hodijo v savno. Drugič, primerjava ni najbolj na mestu, ker savna ne spada med prvinske človekove potrebe, spolnost pa ( zajemam tako spolne odnose kot samozadovoljevanje ).

(odgovor članu Teresa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 9:32:23   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Teresa

Prav zato so nekateri znanstveniki že davno dokazali, da seks pravzaprav izničuje možnost napredka.



Neumnost.

(odgovor članu Teresa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 9:35:07   
ronja
Super. da sta se zmenila in rešila:). Se splača:)

Teresa, se strinjam, da če obema ni, ni s tem nič narobe. Vendar če ona piše sem gor, verjetno vseeno malo pogreša (in v njenem primeru zgleda da tudi on). Splača se zmenit - če je obema fajn, super. Če bi oba več, zakaj ne?

In ja, je tako kot je teresa napisala, res, danes vsak misli da je čuden če ne seksa vsake dva dni, realno pa bi po 10 letih res rada vidla pare ki se spravijo 1x na teden.

Hehe, obstajata obe skrajnosti in vse vmes: nekateri seksajo vsak dan (midva ne, mava tri male in ti čisto priznam, da sva preveč zmatrana, ker prevečkrat dobesedno dol padevauser posted image , pa jaz sem nočno dete in velikokrat delam kaj do srede noči). Ampak da bi pa povprečno samo 1x/teden, nama bi bilo pa tudi premalo (skup sva 15 let).
Različni smo že v osnovi in čeprav okoliščine vplivajo, je končni rezultat lahko zelo različen v istih okoliščinah. Midva zdaj recimo spiva skup 7x manj kot sva, preden sva mela otroke - zdaj spiva skup recimo 2-3x na teden, včasih sva pa tolikokrat na dan:D. Vsak par najde svoj tempo, ki se z okoliščinami spreminja (leta, otroci, stiske, bolezni, tempo, skrbi, itd...) in s tem ni nič narobe.

Ne predstavljam si, da bi kdo šel seksat zato, ker tudi drugi seksajo tolikopatolikokrat, moram priznat, da me pred ljubljenjem še nikoli ni obšla misel, kolikokrat drugi to počnejo, to pač pride spontano, ker sta si všeč ali pa ne pride, ker razmišljaš nekaj drugega in izklopiš ta del. Če sta oba v svojih mislih ali zelo zaposlena itd..., pa pač včasih en čas ni in potem spet drugačno obdobje. Midva vmes pol leta nisva smela nič - čisto nič! In se nama je obema mešalo, ampak ker je šlo za zelo dober razlog, ki se zdaj tam zadi smeji, sva pač zdržala. Ne bi pa noben tega zdržal "kar tako", medtem ko je komu drugemu to mala malica in niti ne opazijo, da je minilo par mesecev. Nama se je vleklo ko jara kača, pa sem bila noseča in ob vsem bruhanju ipak precej manj razpoložena kot sicer in verjetno tudi ne tako zelo seksi z unim ogromnim trebuhom:D...

Vendar moraš pazit, da ne delaš iste napake potem iz drugega konca: eh, saj drugi tudi ne seksajo tolikokrat kot rečejo, nima veze, če tudi midva ne... če s tem zataušaš svoja čustva in želje, ker bi si ti pa želela več (ali on oz. v vajinem primeru očitno oba:). Če nobenemu ni - ni problema, če vama je ok tako živet. Če pa kdo od vaju (ali celo oba) vseeno nekaj pogrešata zadaj (glede na to, da si napisala na forum, je verjetnost precej velika), potem se je pa fajn zmenit, v čem je problem, kar sta se in ga tudi rešila:).

Zavračanje zna bolet, ampak to se da z malo občutka zelo fajn preprečit. Navadno vidiš, ali je drugi žalosten in je kaj narobe - in takrat mu oz. ji daš vedet, da ti je čisto ok, če se samo objemata - to se zgodi spontano z dotiki. Če pa ni nič narobe, ga pa ni treba zavrnit zaradi bedarij (ker nisi sveže stuširana - itak jim najbolj dišimo, ko smo najbolj prepotene - celo znanstveno dokazano).

Torej en nasvet: če se enemu ne da, pač tisti ne začne in če se drugemu dovolj da, ga bo že "prepričal" - ok, se ti ne da, ne boš sama začela. Lahko mu pa daš priložnost, da te zakuri. On naj ne bo razočaran, če mu ne rata, ti pa se ne ukokit "ne pa konc, daj mi mir". Ker mogoče, če bi se on mal smukal okoli tebe, bi pa spremenila mnenje;). Vsaj če te dobro pozna in seveda če nimaš kakih drugih problemov na glavi, ko enostavno veš, da nisi razpoložea, ker si žalostna, jezna, karkoli - pač da se ti samo ne da in ni nič drugega narobe. Meni se zjutraj nikoli ni dalo, da bi se sama zbudila, zjutraj spim, na splošno nisem jutranji človek. Če mu pa rata me zbudit in pripravit do tega, ja potem pa ok;). Skratka - takrat se pač potrudi tisti, ki se mu da, da drugega vzburi. Ker če bosta seksala samo takrat, ko bosta oba komaj čakala, da skočita en na drugaga, bosta precej manjkrat seksala kot če si data priložnost, da drug druega prepričata.

Spontanost je pa fajn, nama je zdaj to najbolj zoprno, da pač ne moreva spat skupaj popoldne, dopoldne čez vikend in praktično tudi zelo težko zjutraj (ker tamali navalijo ful zgodaj) itd... Tak da uživajta v tem, da lahko kadarkoli in kjerkoli, dokler je še takouser posted image . Midva že sanjariva, kako bo, ko se odselijo - upam, da se nama bo še dalouser posted image .

PS: zadnjič sva gledala Hope springs, en film ravno na to temo, isti problem, isti razlog, ki je pripeljal do tega kot pri vama; po moje bi se našla not, čist luškan za pogledat:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 9:36:46   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



V glavnem, da povem kaj se je zgodilo odkar sem zadnjič pisala. Tudi seks se je zgodil pa ne samo enkrat in bilo je super.


user posted image user posted image user posted image Ni razloga, da seks s partnerjem ne bi bil čudovit, pa četudi se je treba včasih malce potrudit. Ampak saj brez muje se še čevelj ne obuje, tak da, kar korajžno dalje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 9:42:54   
ronja
Drugič, primerjava ni najbolj na mestu, ker savna ne spada med prvinske človekove potrebe, spolnost pa ( zajemam tako spolne odnose kot samozadovoljevanje ).

Ja mal drugač je res, ja:D. Vseeno pa velja, da če obema ni, zakaj bi se silila? Če pa en ali oba pogrešata (kar se mi zdi, da je ipak v večini primerov), potem se pa splača malo pogovorit, zakaj je do te situacije prišlo in kako jo rešit.

Glede napredka: res je, da so ljudje, ki so prikrajšani za spolnost, lahko bolj motivirani drugje, ker pač nekam morajo dat vso tisto energijo in jo zavedno ali nezavedno kanalizirajo. Po seksu si zadovoljen in ti je večinoma čisto fajn se sam mal muckat al pa zaspat:D. Vendar če si zadovoljen, dostikrat boljše delaš tudi v službi, imaš več navdiha, itd... Zato ne verjamem, da bi seks zmanjševal napredek, čeprav je res, da je veliko genijev bilo precej aseksualnih - vendar so bili itak zelo drugačni tudi sicer in obstajajo tudi taki, ki so bili daleč od aseksualnosti;). Te dokaze bi res rada videla,da seks zmanjšuje napredek.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 11:28:23   
jabuk
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Uf, hvala vsem za odgovore.
Vmes je sledil en res konkreten pogovor s partnerjem. In ja, je tako kot je teresa napisala, res, danes vsak misli da je čuden če ne seksa vsake dva dni, realno pa bi po 10 letih res rada vidla pare ki se spravijo 1x na teden. Zdaj, al večinoma lažejo o pogostosti, ker ne upajo priznati da je to pa bolj redko, vem da so izjeme ki še vedno kot na začetku, in vem da je vmes tudi sivina, ko občasno. Je pa res seks ena taka tema v današnji družbi, ne vem, skorajda bi si upala rečt da ni denar sveta vladar ampak seks v vseh mogočih oblikah in na vse mogoče načine.

V glavnem, da povem kaj se je zgodilo odkar sem zadnjič pisala. Tudi seks se je zgodil pa ne samo enkrat in bilo je super. Ker je bilo nepričakovano. Zaradi moje tendence po planiranju vsega živega, tudi seksa kdaj in kako - ter kje, je njemu padlo dol. Poleg tega sem ga res ogromnokrat zavrnila. Vem da ni dolgo odkar sem pisala, ampak zdaj je pa tako kot da bi mi eden lučko obrnil. In si želim in mi paše. Prej nisem niti imela pretirane želje...
Mislim da sva oba zapadla v rutino, katere glavni povzročitelj sem predvsem jaz. In mi je blo bedno da sem vnaprej vedela kdaj približno bova, da takrat ko je on predlagal mi ni blo, in logično....Scenarij ki ga veš že vnaprej ni pol tok dober kot scenarij presenečenja.
Imel je tako poln kufr mojih "men se zdaj ne da", da je enostavno odklopil in rekel da pač raje sam opravi kot še enrkat to sliši. Tako da ni problem v nosečnosti in poškodovanju ploda.
V končni fazi sem šla tu tud jaz preko sebe, ker bi običajno ob njegovi pobudi iz lufta rekla kaj v stilu "Meni se zdaj ne da, nisem frišno stuširana, bla bla bla, vstavi primeren izgovor". Ker sem to požrla dol moram rečt, da šele zdaj vidim kakšne omejitve si (nama) postavljam, ki so čist brezvezne, zaradi njih pa potem intima trpi in seks postane dolgočasen in nikomur več ni. Ne vem če ima vse to kak smisel, upam da se še kakšna v tem najde in da nisem edina "tako čudna"....


Super, da je sedaj vse fajn in da vama bo zveza bolj gladko tekla :)...Za seks je definitivno potrebna spontanost, ko ti zapaše-takrat moraš it v akcijo, ne glede na omejitve, ki si jih postavljaš. Ženske veliko kompliciramo glede teže, urejenosti in pozabljamo, da ko si nas moški želijo, oni si takrat nas želijo in ne vidijo vseh teh stvari, ki jih vidimo me babe. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 11:47:11   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Glede napredka: res je, da so ljudje, ki so prikrajšani za spolnost, lahko bolj motivirani drugje, ker pač nekam morajo dat vso tisto energijo in jo zavedno ali nezavedno kanalizirajo. Po seksu si zadovoljen in ti je večinoma čisto fajn se sam mal muckat al pa zaspat:D. Vendar če si zadovoljen, dostikrat boljše delaš tudi v službi, imaš več navdiha, itd... Zato ne verjamem, da bi seks zmanjševal napredek, čeprav je res, da je veliko genijev bilo precej aseksualnih - vendar so bili itak zelo drugačni tudi sicer in obstajajo tudi taki, ki so bili daleč od aseksualnosti;). Te dokaze bi res rada videla,da seks zmanjšuje napredek.


well, Tesla je verjel, da bi mu seksualni akt zbil navdih in je bil devica celo življenje. in brez Tesle.. sej veš kaj (ne) bi blo..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ni želje po seksu s partnerjem
29.5.2014 12:23:58   
ronja
pozabljamo, da ko si nas moški želijo, oni si takrat nas želijo in ne vidijo vseh teh stvari, ki jih vidimo me babe. :)

Moram priznat, da ko si on sleče majco, tudi jaz ne vidim svoje riti, ne razmišljam, kdaj sem se tazadnje stušala al pa kaj-jaz-vem-kaj-bi-mi-moralo-it-na-živce, takrat vidim, voham, čutim... njega. Saj nismo tako različni:D. Edino, kar me zmoti, je dretje otrok... Ne da ne bi, samo otroke bi kam poslala tačas:D.

Well, Einstein je pa verjel, da mu ženske dajo navdih;). Pa brez njegove žene tudi marsičesa ne bi bilo, ker tudi sama ni bila glih od muh. Tesla je bil en genij, res en največjih, vseeno pa ni bil edini, ki je prinesel napredek. Je bil pa en redkih devičnikov, tudi med geniji;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?